Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (196. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Bir mermi sıktıktan sonra reload yapma hastalığı ve birinci silahın mermisi bitince ikinci silaha geçmek yerine reload bekleme hastalığına çözüm var mıdır Öldükten sonra adamları izliyorum, sırf 2 tane mermi sıktı diye reload yapıp ölüyor veya mermisi bitince iki saat saklanacak yer arayıp reload bekliyor ikinci silaha geçmiyor, hayır bu neyse de karşıdaki adam da ikinci silaha geçmiyor karşılıklı bekliyorlar

50 mermili silahlarda bile oluyor o durum güvenli olmadıktan sonra 1-2 mermi için reload yapmamak lazım. Mermi bitince de reload yapmak hem kârlı hem de zararlı o biraz tercih meselesi

• HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Ben de onu çok yapıyordum, oyun tarzını beğendiğim birkaç yayıncıyı takip etmeye başladıktan sonra onların sürekli değiştirmediğini falan görüp az da olsa önüne geçebildim,tamamen bırakamadım ama Bazen gerçekten sinir bozuyor o alışkanlık
  • Complete Edition en ucuz nerde bulabilirim?
    Complete edition oyundaki her seyi iceriyor mu season pass 2-3 diger ek paketler vs.
    Bilgilendirirseniz sevinirim..
  • Yaxis kullanıcısına yanıt
    Şuan için Year 1 ve 2'yi içeriyor Year 3 eklenmedi diye biliyorum onun dışında başka ek paket yok içinde.
  • Şu oyunun random verdiği adamlardan cidden nefret ediyorum. 1 Tane mi düzgün adam gelmez ya. Alayı gerizekalı. Gold3 olduğum sezonda gelen herifler yüzünden 1 günde Silver 4 e kadar düştüm. Cidden lanet ettim yani.
  • Güzel fiyata year 3 yok dimi hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum oyun fps 60'tan 50-55e düştüğünde 50-55 değilmişte sanki 30un altına düşmüş gibi akıcılığın kaybolması normal midir ? 50 fpsde bile akıcı değil oyun neden yahu anlamıyorum.
  • Red Dot Holo Reflex
    Bunların silaha etkisi nedir?
    Hibana oynarken 21 kurşun olunca kendimi rahat hissediyorum. Ela oynarken 45 kurşun olunca geriliyorum illa reload yapacam la bi önceki round hibanada max 21 mermin vardı. Bazen neyin kafasını yaşıyorum ben de anlamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.youtube.com/watch?v=X-GaMrj_YqY&t=10s

• Çakal 5 kere spot yapıyor yeni mi böyle oldu bilmem, 3 diye hatırlıyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 23 Aralık 2017; 20:30:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Çakal 5 kere spot yapıyor yeni mi böyle oldu bilmem, 3 diye hatırlıyorum ben.

Buff aldı aramalar sıklaştı 5'e çıktı, aramalar arası süre azaldı.

@ironmaster17 Dürbünler arası görünüm farkı var. Soldan sağa Red dot, holo, reflex, acog
    Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

• Arkadaşlar benim erkanda koyu mekanlarda karıncalanma efekti gibi birşey oluyor. Görüntü ayarlarından anti-aliasing 'i T-AA yapınca düzeliyoor bunun sebebi nedir
  • Oyuna yeni başladım beraber oynamak isterseniz ekleyin. Rank Gold 4 Uplay: jedi39

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi39 -- 24 Aralık 2017; 18:12:59 >
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Benim %19 imiş.
    Çoğu oyuncunun öyle. Beaulo'nun bile %18,91 imiş.

Aslında benimkisi cehaletten. Görmeden ateş etmem pek, kurşun nereye gider kestiremediğimden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 24 Aralık 2017; 20:23:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

https://r6db.com/player/3e773ef9-d713-46ec-835c-a63c802ebe70/stats

accuracy
    89.42%

Bug falan mı var acaba?

Burada %95https://r6stats.com/stats/uplay/Voshkov

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Sayenizde oyunu öğreniyorum yavaş yavaş

KEdit: Şimdi de accuracy 98.40% oldu. Bu site bu şekilde bilgi vererek ne yapmak nereye varmak istemektedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 25 Aralık 2017; 8:21:56 >
  • Rank için 2 maçım kaldı, puanlara göre kaç rank geliyor bakayım dedim, 2842 puanım varmış. Bir liste var belki birilerine yardımı dokunabilir, paylaşayım;

Copper N/A 1699
    Bronze 1700 2099
    Silver 2100 2499
    Gold IV 2500 2699
    Gold III 2700 2899
    Gold II 2900 3099
    Gold Star 3100 3299
    Platinum III 3300 3699
    Platinum II 3700 4099
    Platinum Star 4100 4499
    Diamond 4500 N/A
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.