Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (197. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Sayenizde oyunu öğreniyorum yavaş yavaş

KEdit: Şimdi de accuracy 98.40% oldu. Bu site bu şekilde bilgi vererek ne yapmak nereye varmak istemektedir?

Arada boşa sık diyor galiba
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Bence hata var. O kadar da taramıyor değilim. Bu akşam da biraz girecem, %120 falan isabet olursa şaşırma
  • Burayı deneyin birde. Aynı sonuç çıkıyorsa düzgün takip edilemiyor demektir
    https://r6db.com
  • Orada da aynı 100.67% olmuş şimdi de Herhalde boşa gidenleri saymıyor
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Yukarıda verdiğim link de oradandı ya zaten.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Ben boşa gidenleri yerden toplayıp yakın mesafede adamların üstüne atıyorum.
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Doğru diyon. Ben diğerini görmüşüm sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün oyunu oynamaya başlayalı tam bir ay oldu. 85 saatlik PvP serüveni neticesinde rank'ımı da aldım.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]
  • Arkadaşlar bu Vigil'in görünmezliğinde sorun mu var? Sadece kameralar için değil normalde de görünmez oluyor.
  • Vigil oyundaki en berbat özelliğe sahip karakter aynı zamanda ama defanstaki en iyi silaha da sahip
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Vigil oyundaki en berbat özelliğe sahip karakter aynı zamanda ama defanstaki en iyi silaha da sahip

Alasım geliyor ama dlc operatörleri çıktıktan birkaç hafta sonra nerf yiyor.Şimdi bunu silahı için alacam nerf yerse tamamen çöp olacak o yüzden acele etmedim hala.
  • Ela varken vigil biraz mantıksız geliyor bana.
  • Arkadaşlar bir sorum olucak kendi takım arkadaşımız bizi öldürdüğünde oyundan nasıl atabiliyoruz çok sık başıma geliyor şu sıralar bilen bir arkadaş yardım ederse çok sevinirim veya bir önerisi olan

• Votekick ile ya da bir oyunda iki takım arkadaşını öldüren oyundan otomatik atılıyor.

TK'cılar için o oyunda olmasa da, öneri olarak oyunun videosunu/ekran görüntüsünü alıp şikâyet etmek deniliyordu ubi forumlarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Votekick ile ya da bir oyunda iki takım arkadaşını öldüren oyundan otomatik atılıyor.

TK'cılar için o oyunda olmasa da, öneri olarak oyunun videosunu/ekran görüntüsünü alıp şikâyet etmek deniliyordu ubi forumlarında.

Hangi tuş ile vote kick yapıyoruz hocam

• Skor tuşuna basıp adamın kullanıcı ismine tıklayıp vote kick.
  • Arkadaşlar season 3'ü en uygun nereden bulabiliriz ? Yakın zamanda steamde indirime girer mi ?

• ownerplus kullanıcısına yanıt
    Yakın zamanda indirime gireceğini düşünmüyorum daha Year 3 başlamadı bile,alternatif sitelere bakabilirsiniz
  • ownerplus kullanıcısına yanıt
    Ben de ucuzlamasını bekliyordum ama Dota 2 item'ı satıp almış bulundum. 85 liraya falan var diyordu bir arkadaş.
  • satılık r6 hesabı arıyorum. uplay veya steam olabilir. cogu karakterler acılmış olmalı. rank ve oyun içi itemler önemli değil.
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.