Şimdi Ara

Tom Clancy's H.A.W.X. 2 (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
4
Favori
49.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • crack çıktı hortlatması benden
  • Konsolda oynamayı düşünüyorum. PC'de uçak sürmek verem eder...
  • 20 tl verip almıştım 1 sene önce rezalet bir oyun ilki daha güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

20 tl verip almıştım 1 sene önce rezalet bir oyun ilki daha güzel.

aynen yaa, ben de kaldırıp hdd den 10 GB yer açmayı planlıyorum o derece baydı,, dün hikaye moduna devam edeeyim dedim, maaşallah son kayıt noktam uçmuş ve kendiliginden bütün görevler açılmış,,,nasıl iş anlamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYSST

crack çıktı hortlatması benden

TiNYiSO çıkarmış.Ama malum yerde gördüğüm kadarıyla pek sağlam bir ilaç değil.Çoğu kişi hatalarla karşı karşıya kalmış bende bünyeyi riske atmamak için ilacı almadım.

İlacın etksini gösterdiği bünyeler varsa yazarsa memnun olurum hangi yöntemleri izleyip ilacı bastığını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jon Snow Targaryen

quote:

TiNYiSO çıkarmış.Ama malum yerde gördüğüm kadarıyla pek sağlam bir ilaç değil.Çoğu kişi hatalarla karşı karşıya kalmış bende bünyeyi riske atmamak için ilacı almadım.

İlacın etksini gösterdiği bünyeler varsa yazarsa memnun olurum hangi yöntemleri izleyip ilacı bastığını.

ben skidrow'un ilacını gördüğüm için yazdım o eczaneden yok bizim oralarda :D

• indiriyoruz bakalım
  • la bu oyunun crack'ini bekleyeceğinize geçen yıl d&r'da 20 tl'ye satılıyordu bu oyun kaç yıl oldu oyun çıkalı daha yeni crack'i çıktı ben orj. almıştım keşke almasaydım çünkü berbat bu oyunu indireceğinize ace combat assault horizonu indirip oynayın daha iyi

açıkcası ace combatı oynadıktan sonra hawx benim için bitmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

la bu oyunun crack'ini bekleyeceğinize geçen yıl d&r'da 20 tl'ye satılıyordu bu oyun kaç yıl oldu oyun çıkalı daha yeni crack'i çıktı ben orj. almıştım keşke almasaydım çünkü berbat bu oyunu indireceğinize ace combat assault horizonu indirip oynayın daha iyi

AC daha PC ye cikmadi bu yil cikacakmis umarim PC surumu konsollardakinden daha detayli ve daha guzel olur.Birazcik sim havasida katarlarsa tam super olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

la bu oyunun crack'ini bekleyeceğinize geçen yıl d&r'da 20 tl'ye satılıyordu bu oyun kaç yıl oldu oyun çıkalı daha yeni crack'i çıktı ben orj. almıştım keşke almasaydım çünkü berbat bu oyunu indireceğinize ace combat assault horizonu indirip oynayın daha iyi

AC daha PC ye cikmadi bu yil cikacakmis umarim PC surumu konsollardakinden daha detayli ve daha guzel olur.Birazcik sim havasida katarlarsa tam super olacak.

arkadaşım sen nerede yaşıyorsun ace combat assault horizon pc'ye çıktı uyumaya devam çıkalı neredeyse 1 ay olacak

• Dogru cikmis ama TR Steam de gozukmuyormus bende niye yok diyorum.
  • Zamunda`dan indirdim bende. Birinci oyun daha iyiydi sanki? İkinci oyunda patlamalar bir acayip olmuş.
    Ekleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud__Strife -- 21 Şubat 2013; 22:09:01 >
  • Tinyiso çırağı çalışıyor Yalnız gamepad kontrolleri çok garip ve saçma olmuş.Kontrolleri tek tek ayarlamak tam bir ölüm.Klavye mouse kontrolü desen o da içler acısı.Bulacaz artık bir çaresini.Geçen Ace Combat oynadım eski serilere göre tam bir fiyasko.Berbat bir oyundu.Ondan sonra Hawx 2 iyi gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-

Tinyiso çırağı çalışıyor Yalnız gamepad kontrolleri çok garip ve saçma olmuş.Kontrolleri tek tek ayarlamak tam bir ölüm.Klavye mouse kontrolü desen o da içler acısı.Bulacaz artık bir çaresini.Geçen Ace Combat oynadım eski serilere göre tam bir fiyasko.Berbat bir oyundu.Ondan sonra Hawx 2 iyi gelecek.

Doğru diyorsun. Eski serilerindeki havayı bu yeni oyunda pek alamadım. Sanırsam nedeni hikayenin değişmesi.
  • HAWX Serisi OUT

ACE COMBAT ASSAULT HORİZON İN
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jon Snow Targaryen

quote:

ben skidrow'un ilacını gördüğüm için yazdım o eczaneden yok bizim oralarda :D

Hocam sağlam mı ona göre oyunu çekeceğim öhöm.

• hawx 2 patch yapmak gereklimi bende ki 1.0 sürümü 1.1 yükleyince zaten sorun oluoo ayrıca oyunda da sürekli story mode da 3. görevden itibaren aynı görevi veriyo

not: oyun orj. değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bandito1903

hawx 2 patch yapmak gereklimi bende ki 1.0 sürümü 1.1 yükleyince zaten sorun oluoo ayrıca oyunda da sürekli story mode da 3. görevden itibaren aynı görevi veriyo

not: oyun orj. değildir.

Gayet sorunsuz şekilde gitti benim ki 5e kadar ama. Ve evet patch yüklü.

Bu arada oyun tam bir facia kişisel görüşüm.
  • Bu oyunun neresi simulasyon abi ya kurmamla silmem bir oldu zevk alamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zweihanderr -- 1 Mart 2013; 1:08:01 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.