Şimdi Ara

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU] (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.149
Cevap
32
Favori
52.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır kullanılmayacak pvp deki silah özelleştirmeleri ayrı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Emin misiniz? Divison oynayan birkaç arkadaş orda da benzer bişeyin olduğunu bu yüzden Ghost Recon Wildlands in de aynı şekilde olacağı söylemişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 9 küsür GB güncelleme var Ghost War u aktif ediyo mu yoksa sadece Update 8 mi? PC kullanıcıyım bu arada. İndiren var mı hiç? Açık beta 30 GB idi ve ayrı bi client vardı boyut beni şaşırttı da. Sağolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-08C96E222 -- 11 Ekim 2017; 14:2:37 >
  • Pvp modu yani ghost war modu bu güncellemeye dahil. Ve birkaç düzeltme de mevcut.

• pvp modunu oynamak isteyen ekleyebilir. #sabotage5537

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabotage1907 -- 11 Ekim 2017; 19:19:14 >
  • Anlıyorum teşekkür ediyorum cevap için. Açık betanın hem client ayrı hem 30 gb olduğunu düşününce şaşırdım hâlâ da anlamadım neyse. Tekrar teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-08C96E222 -- 11 Ekim 2017; 18:45:37 >
  • Pvp icin beraber oynamak isteyen ekleyebilir sabotage5537

• sabotage1907 kullanıcısına yanıt
    Discord sunucusunda sesli olarak iletişime geçip türk birkaç arkadaş oynuyoruz. Sizi de beklerim sunucuya. Discord linki:https://discord.gg/QeksKS

• Pvp modunda birkaç maç yaptım.Ufak tefek buglar görsemde zamanla düzelecektir.Matchmakingle girdim levele yada skıllere göre değilde rastgele oyuncuları eşleştiriyor bu nedenle Pvp ye yeni başlayıp hiç bir skıll yada perk açmamış oyuncuyla çoğu yeteneği açmış oyuncular karşı karşıya yada aynı takımda olabiliyor.Oyuna campaign modunda yaptığınız özelleştirmeleri aktaramıyorsunuz.Ghost war modundada yeni bir karakter oluşturup başlıyorsunuz ve bazı kozmetik ögeler belirli bir level istiyor bazılarıda mağazadan alınır şekilde düzenlenmiş.Pvp modda karakterin kozmetik özelleştirmeside bence önemli çünkü seçtiğiniz ekipmanlar tespit edilmenizi zorlaştırabiliyor.Sesde bu modda(diğer multı oyunlarda olduğu) gibi önemli.Bazende takımdaki oyunculardan bazıları oyuna girip oynamadan öylece bekliyor yani bir kişi eksik oynayabiliyorsunuz bu durum 4x4 oynanan bir oyunda büyük dezavantaj oluşturuyor.Yarında bir süre serverlar kapalı olacakmış birkaç düzeltme ile oynanabilir duruyor.
  • Oyunu preload ettim bekliyorum. Hafta sonu ücretsiz saat kaçta açılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Oyunu preload ettim bekliyorum. Hafta sonu ücretsiz saat kaçta açılıyor?

Açık şu anda. oynayan yokmu ? ekleyin xtatict
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtatic

quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Oyunu preload ettim bekliyorum. Hafta sonu ücretsiz saat kaçta açılıyor?

Açık şu anda. oynayan yokmu ? ekleyin xtatict

evet oyundaydum yeni ciktim
  • pvp modu beklediğimden iyi çıktı denemeye değer.
  • Haftasonu ücretsiz denemede pvp modu oynanıyor mu ona göre indireceğim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

Haftasonu ücretsiz denemede pvp modu oynanıyor mu ona göre indireceğim...

Oynanıyor tabi.

• arkadaşlar pvp ekibimiz var sesli oynuyoruz çok keyifli oluyo herkesi bekliyoruz ekleyin : kralyigit33
  • TorukMactoo kullanıcısına yanıt
    Pvp mi oynuyorsunuz operasyon mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:Romeo_Redline:.

Pvp mi oynuyorsunuz operasyon mu ?

Pvp oynuyoruz gelsene kardeş

• Side mission gorevi nasil yapiliyor. ve arac da kamera nasil degiscez.

• Merhaba,

Online oynayacak kadar pek fazla zaman yaratamadım kendime vaktim olmasına rağmen.
    Single mode baydı hemen hemen tüm silah eklentilerini buldum skill yetenekleri de full.
    Pvp modunu denemek için komple sildiğim oyunu tekrar yüklemeyi düşünüyorum.
    Bu mode ücretsiz mi ? yoksa dlc gibi satın alınan bir mode mu? Discord kullanıyorum.Taktiksel oynamak isteyen varsa yüklemeyi düşünürüm tekrar oyunu.

(Yaş 35 yolun yarısı, izmir :D ) (uplay account: Chagotta )

Bu arada Battlefield 4 ten sonraki yeni seri 2018 sonlarına doğru gelecek bu süre zarfında boş duramam.
    Yeni oyun lazım dedim ve araştırdım. "Hell let loose" diye 2.dünya savaşı temalı tam gerçekçi bir oyun geliyor arkadaşlar. Multiplayer 50/50 takımlar olacak toplam 100 kişi büyük devasa haritalar falan netten bir araştırın ben pazar günü 25 dolara ön sipariş verdim.Call of duty tarzı ve cs go sevenler pek hoşlanmaz haberiniz olsun.Oyun full hardcore.

Hepinize iyi eğlenceler görüşmek üzere.
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.