Şimdi Ara

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU] (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.149
Cevap
32
Favori
52.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

Side mission gorevi nasil yapiliyor. ve arac da kamera nasil degiscez.

Merhaba,

Side mission görevleri harita üzerindeki yeşil sembollerdir.Haritadan seçip aktif et ve oraya gitmen için sana yardımcı olan mini harita üzerindeki klavuzu takip et, bir yere saldırmadan önce kesinlikle susturucu takıp önce alarmları etkisiz hale getirmeni tavsiye ederim(eğer oyuna yeni başladıysan diye söyledim bu arada)
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    PvP modu ücretsiz. Herhangi bir DLC almaya gerek yok. İlerde survivor modu gelecek diye okumuştum. Sanırım o da bunun gibi ücretsiz olur. Arkadaşlarla oynayınca keyifli oluyor. Çoğu harita ormanda geçiyor ve bitki örtüsünün yoğunluğu çok fazla. Bu da bir süre sonra sıkıyor. Şehir haritaları ve daha fazla açık alanlı harita eklenirse çok daha keyifli olur.

BF4'ten sonra hala arayış içerisindeyim. BF1, PUBG, R6, Wildlands oynuyorum ama BF4'ün keyfi hiçbirinde yok. En büyük hayal kırıklığıda BF1 oldu benim için. "Hell let loose" güzel gözüküyor. Tarkov gibi onuda listeme ekledim. 2018 Q2 dediğine göre yaz gibi steam'de olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cittaslow

PvP modu ücretsiz. Herhangi bir DLC almaya gerek yok. İlerde survivor modu gelecek diye okumuştum. Sanırım o da bunun gibi ücretsiz olur. Arkadaşlarla oynayınca keyifli oluyor. Çoğu harita ormanda geçiyor ve bitki örtüsünün yoğunluğu çok fazla. Bu da bir süre sonra sıkıyor. Şehir haritaları ve daha fazla açık alanlı harita eklenirse çok daha keyifli olur.

BF4'ten sonra hala arayış içerisindeyim. BF1, PUBG, R6, Wildlands oynuyorum ama BF4'ün keyfi hiçbirinde yok. En büyük hayal kırıklığıda BF1 oldu benim için. "Hell let loose" güzel gözüküyor. Tarkov gibi onuda listeme ekledim. 2018 Q2 dediğine göre yaz gibi steam'de olur.

Pvp ekibimiz var gelmek iatersen gel baya keyifli oluyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Tesekkurler hocam.?u pervaneli ucak surmesinide anlatirmisin zor bela 1 tane yaptim ama digerlerini yapamiyorum

• quote:

Tesekkurler hocam.?u pervaneli ucak surmesinide anlatirmisin zor bela 1 tane yaptim ama digerlerini yapamiyorum

Al benden de o kadar. O iş çok zor olmuş yaa gerçekten

• TorukMactoo kullanıcısına yanıt
    Anladim es geccez ozaman.hic roket atarli helikopter surdunuzmu?

• Kendi ekibim var yine de davet için teşekkürler.
  • quote:

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.
    Bitki örtüsü candır ya , tam kamuflaj desene :D
    Battlefield 4 en populer oyunum 3 senedir. Hemen hemen her gün oynuyoruz arkadaşlarla. Arzu edersen buyur akşamları.

@Yasinjr Bu akşam discord geliyorum görüşmek üzere.
  • quote:

Rica ettim.

Pervaneli uçaktan kastın ? Recon klasındaki SUAV mı ?
    Eğer o ise ben de onu pek beceremem.Onun zır delileri var , Operation Locker ve Metroda spawn olan koşan adamların 7-8 tanesini
    şiş kebap yapanlar var :D
    https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSC3z9LCt95Q9lbwl5vynCdflgKm0ly_xL73q5RkEsp5M8ryepuTw

Şu ucaktaki.

Bitki örtüsü diğer oyunlardan sonra bana çok yoğun geldi. Görmekte zorlanıyorum. Tabi ki zevk meselesi. Haritaların çoğunluğu bu şekilde. Ben şimdiden sıkıldım açıkcası.

BF4'ü yaz başında tekrar kurdum ama eskisi kadar keyif alamadım. Yine de davet için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cittaslow -- 20 Ekim 2017; 13:32:8 >
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    OOOoo şimdi hatırladım yan görevlerdeki uçak oofff tam bir baş belası, gerçek uçak kullan daha kolay.
    O görevlerden sadece bir tanesini kaza yaparak da olsa şansa bitirdim. Helikopterler kullanması kolay ama uçak kabus.
  • quote:

Bitki örtüsü diğer oyunlardan sonra bana çok yoğun geldi. Görmekte zorlanıyorum. Tabi ki zevk meselesi. Haritaların çoğunluğu bu şekilde. Ben şimdiden sıkıldım açıkcası.

BF4'ü yaz başında tekrar kurdum ama eskisi kadar keyif alamadım. Yine de davet için teşekkürler.

Termal yada gece görüşü yapıştır, susturucu ile yakın mesafe çatışmaya gir hatta skillerden çömelerek giderken
    tespit edilmeyi zorlaştıran skili önce açmaya çalış.
    Onların hepsi açık. Yine de fark etmiyor. Dediğim gibi zevk meselesi. Ben beğenmedim.
  • Arkadaşlar Pri hesap satan varsa alabilirim.
  • dostlar fallen ghost dlc'sini deneyen var mı? almaya değer mi?
  • GHOST RECON WILDLANDS: PVP Update 2 - Jungle Storm

• Ooo pvp gelmis tam satacaktim vazgectim. Devam edelim oyleyse

Selamlar hocam ilk zamanlari beraber girmistik ben ve bir arkadasim hatirladiniz mi?@Chagotta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berker243 -- 10 Aralık 2017; 16:58:44 >
  • Merhaba arkadaşlar 2 kişiyiz yaş 23 ikimizinde pvp modunda 2 kişi daha olursak güzel olur.

Profesyonel değiliz zevkine oynamak istiyoruz.

Nick: KafasiKopsun
  • Arkadaşlar oyunu satıyorum ilgilenen olursa yazabilir..
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.