Şimdi Ara

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU] (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.148
Cevap
32
Favori
52.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunda level 30 oldum. Tier One diye bir statü açıldı oyunda. Birkaç tier puanı kazandıktan sonra oyunun zorluk derecesini artırdığını söyleyen bir mesaj geldi. Ve gerçekten de artık arabada rahat rahat bile dolaştırmıyor düşmanlar. Nereye gitsem fark ediliyorum, hemen ek destek birlikleri geliyor, devamlı tepeme helikopter gönderiyorlar.

Bu Tier One statüsü için ne düşünüyorsunuz? Açma kapaması var oyun içinde, ama açıkken ekstra ödüller veriyor. Sizce oyuna katkısı var mı, ne yapmak lazım, boşa zorlamamak mı lazım yoksa devam mı etmek lazım?

EK: Tek başıma ve sadece single oynuyorum. Multi oynamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truva1975 -- 4 Ağustos 2017; 9:56:27 >
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    herşeyi toplayayım dersen 50 saati çok rahat geçer. 2 tane dlc de cabası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zobaa16

herşeyi toplayayım dersen 50 saati çok rahat geçer. 2 tane dlc de cabası

Peki hikayesi nasıl sence? İngilizcem pek iyi değil sıkıntı olur mu?

• Kendomen kullanıcısına yanıt
    Donanımın iyiyse hiç kaçırma muhteşem grafik ambiyans..drone kullanma vs çözersing ing gerek yok..zaten sarı görevi sol üstte basitçe yazıp haritada sarı okla gösteriyor.
    Ama yine de anlamaya çalış bi ton uğraştıktan sonra, görev zamanında araç götürmek yada farkedilmeden adamı paketlemek olunca bütün çaban boşa gider soğursun 1 gün oyundan :)
    Ertesi gün yine açarsın.
    Hikayesi süper, videoları
    Bi ara anakart,laptop,ekran kartı yüzlerce key verdi orjinl keyi 50 TL ye düşmüştü forumda. Herhalde hesaplar kaynıyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zobaa16

Donanımın iyiyse hiç kaçırma muhteşem grafik ambiyans..drone kullanma vs çözersing ing gerek yok..zaten sarı görevi sol üstte basitçe yazıp haritada sarı okla gösteriyor.
    Ama yine de anlamaya çalış bi ton uğraştıktan sonra, görev zamanında araç götürmek yada farkedilmeden adamı paketlemek olunca bütün çaban boşa gider soğursun 1 gün oyundan :)
    Ertesi gün yine açarsın.
    Hikayesi süper, videoları
    Bi ara anakart,laptop,ekran kartı yüzlerce key verdi orjinl keyi 50 TL ye düşmüştü forumda. Herhalde hesaplar kaynıyordur.

Peki teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: truva1975

Arkadaşlar oyunda level 30 oldum. Tier One diye bir statü açıldı oyunda. Birkaç tier puanı kazandıktan sonra oyunun zorluk derecesini artırdığını söyleyen bir mesaj geldi. Ve gerçekten de artık arabada rahat rahat bile dolaştırmıyor düşmanlar. Nereye gitsem fark ediliyorum, hemen ek destek birlikleri geliyor, devamlı tepeme helikopter gönderiyorlar.

Bu Tier One statüsü için ne düşünüyorsunuz? Açma kapaması var oyun içinde, ama açıkken ekstra ödüller veriyor. Sizce oyuna katkısı var mı, ne yapmak lazım, boşa zorlamamak mı lazım yoksa devam mı etmek lazım?

EK: Tek başıma ve sadece single oynuyorum. Multi oynamıyorum.

Tier 1 olarak devam ettim oynamaya ve 50 den 40 a kadar düştü, yani ilerleme kaydettim. Fakat 40 olunca, "bir kademe daha zorlaştırıyorum oyunu, şokunu çıkartıyorum aklında olsun" deyince , dayanamadım tekmeyi yapıştırdım :)

Tier 1 i kapattım ve normal zorluk seviyesine geri döndüm. Tier 1 sonradan oyuna eklenmiş, oyunu zorlaştırıyor ve ödül veriyor. fakat verdiği ödüllere bakınca , değmeyeceğini karar verdim. Oyunun keyfini kaçırmaya başladığı için kapattım.
  • ya keyfinizi kaçırmak gibi olmasın ama inanılmaz sevdiğim bu oyundan soğudum resmen :/ artık çok basit gelmeye başladı oyun. mesela bot kaçırmamı istiyor şimdi pek tat almıyorum 3-4 kere oynadım o bölümü nerdeyse :/ sonra alt f4
  • Oyunun grafikleri inanılmaz güzel. Açık dünya olarak daha iyisi var mı yok gibi. Resmen Bolivya'ya gidesim geldi. Ancak gel gelelim görevler hep aynı. 2gün önce başladım oyuna şimdi açasım yok.

• Ne bekliyon kardeş farklı olarak full gizlenerek yada gizlenmeden adam öldürecen başka bişe yok.

Bu arada arkadaşlar en vüçlü silahlar için lvl atlamak gerekiyormu yoksa bulmam yeterlimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lu cloud sync probleminden cidden bıktırdı ubi bakalım ticket açtım.
  • Bu arada arkadaşlar en güçlü silahlar için lvl atlamak gerekiyormu yoksa bulmam yeterlimi. Ona göre haritada arama yapacam

• silahların levelle bir alakası yok gidip bölgelerden topluyorsun youtubedan istediğin silahın adını location olarak arat gösterir en iyi sniper en iyi assault rifle ben öyle oyunun süresi uzasın diye her silahı topluyordum :D
  • Korsan indirdim sürüm 1.6.0 diyor ama acayip optimizasyon sorunu var 1070 ile bile sorun yaşıyorum var mı deneyen yada çözüm önerisini olan

• ekoko54 E kullanıcısına yanıt
    keşke indirmeseydin korsan oyunlar pcyi bozuyor belki ondandır
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkinakkas

keşke indirmeseydin korsan oyunlar pcyi bozuyor belki ondandır

Orjinal 150 lira key olan yer gördüm daha ucuza varmı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: ekoko54

Korsan indirdim sürüm 1.6.0 diyor ama acayip optimizasyon sorunu var 1070 ile bile sorun yaşıyorum var mı deneyen yada çözüm önerisini olan

Oyun içi v-synci kapat nvidia denetim panelinden aç v-synci,fullscreeni borderless yap fps limit de 60 yap hocam,sonucu yazarsan sevinirim.

• Gtx960 ile low ayarlarda bile kasma yaşıyorum.Gta v ve Witcher 3'ü hemen hemen ultra'da 40+fps ile oynadım.Çıkış yılları farklı ama bu kadar da olmamalı.Gerçi Ubisoft'un yaptığı oyundan ne beklenir ki ? Sürekli optimizasyon problemi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aisreomdine

Gtx960 ile low ayarlarda bile kasma yaşıyorum.Gta v ve Witcher 3'ü hemen hemen ultra'da 40+fps ile oynadım.Çıkış yılları farklı ama bu kadar da olmamalı.Gerçi Ubisoft'un yaptığı oyundan ne beklenir ki ? Sürekli optimizasyon problemi.

Aynen kardeş optimizasyon özürlüsü oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: Oliver-Queen

quote:

Orijinalden alıntı: ekoko54

Korsan indirdim sürüm 1.6.0 diyor ama acayip optimizasyon sorunu var 1070 ile bile sorun yaşıyorum var mı deneyen yada çözüm önerisini olan

Oyun içi v-synci kapat nvidia denetim panelinden aç v-synci,fullscreeni borderless yap fps limit de 60 yap hocam,sonucu yazarsan sevinirim.

Çok sağol hocam deneyince hemen yazacağım

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.