Şimdi Ara

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint (2019) [ANA KONU] (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
8
Favori
23.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Türkçe yaması çıkmış bu arada, 25₺ fiyatı var.

• Oyun çöp yamaya dahi para vermenize gerek yok

• Oyunu birlikte oynuyacak deneyimli arkadaş arıyorum. Görevleri birlikte yapacak 42 Levelim gücüm 210 Silah geliştirmeleri sonda

• Merhaba arkadaşlar breakpoint için özelikle raid görevleri yapabileceğimiz arkadaşlar yada ekip arıyorum yazarsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gear Score modunu yıllarca nasıl anlattılarsa resmen iyi beyin yıkamışlar. Şu an hala Gear moduylayım ve oyunu daha da seviyorum. Core gameplayın ve modun The Division'la da hiçbir alakası yok. Millet cidden kafayı yemiş direkt çatışma odaklı ve zevki combatında olan bir oyundaki looter elementlerini bu oyunda görerek. Neyse;

• hala oynayanlar varmı acaba ? varsa raidlere girmek için beraber oynanabiliriz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Breakpoint oynadıktan sonra Wildlands'a olan saygım daha da arttı. O dönem 50TL verip almıştım, keşke almasaymışım.

• HakanYüksel kullanıcısına yanıt

Niye ya kötü mü o kadar? Ben de almıştım indirimde, wildlands i bitirince başlayacaktım.

• Breakpoint bir hikayesi olmasına karşın bana daha çok Co-op modunda Role-Play yapılası bir oyun gibi geldi. Devasa bir harita fakat hiç yaşam belirtisi yok. Wildlands öyle değildi. Trafik, yayalar, kasabalardaki canlılık, gökyüzünde uçan helikopterler vs yani bir atmosferi vardı. Breakpoint ise bu konuda çok sığ. Koskoca haritada bir o yana bir bu yana gidiyorsun fakat karşılaştığın tek şey düşman. Bazı lokasyonlarda serpiştirme insan var o kadar. Hani kuş uçmaz kervan geçmez derler ya işte Breakpoint atmosferi aynen öyle. Hikayesini bitirdim lakin Wildlands'a nazaran pek beğenmedim. Bugün online sunucuları dolu olsa halen Wildlands oynamaya devam ederim.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.