Şimdi Ara

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint (2019) [ANA KONU] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
8
Favori
23.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sniper ile ateş açtığı için olabilir bence. Ama emin değilim. Az önce susturuculu tabanca ile 2 kişilik bir devriye grubuna saldırdım, birini kafadan direk öldürdüm diğeri videodaki gibi dikilmedi orta yerde yana kaçıp sonra ateş etti. 6 saat ücretsiz deneme süresi var uplay üzerinden oynayıp bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • to9y kullanıcısına yanıt
    Yalnız şöyle bir şey benim de dikkatimi çekmişti ama önemsemedim. Futbol sahası genişliğinde bir üssün binalarından birinin üzerindeki nöbetçiyi yine tabanca ile bir kaç el ateş ederek öldürdüm sırtındaki bir mühimmat patladı. Üssün diğer tarafında ve dışarda bulanan devriyelerde bir hareketlenme olmadı. Patlamayı duymamış olmaları imkansızdı

• cemil-mustafa kullanıcısına yanıt
    İndiriyorum deneme sürümünü ondan sonra karar vereceğim. Teşekkürler bilgiler için hocam.
  • to9y kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• Şu raidler ve bossların nasıl öldürüleceğiyle ilgili bir Türkçe rehber hazırlansa hiç fena olmazdı
  • cemil-mustafa kullanıcısına yanıt
    Yapay zeka biraz mal da olsa oynanır 30 liraya. Askeri operasyon olarak beni sarıyor. Silah çeşitliliği bayağı iyiymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: to9y

Yapay zeka biraz mal da olsa oynanır 30 liraya. Askeri operasyon olarak beni sarıyor. Silah çeşitliliği bayağı iyiymiş.
    Aynen, mesajınızdan sonra biraz dikkat kesildim yapay zeka da sorunlar var gerçekten ama söylediğiniz gibi oynanıyor
  • Oyun Wildlands'e göre çok zor ya. Zırt pırt hava araçları geçiyor, her yerde düşman var. Merak edip bir yeri keşfedeyim diyorum garip garip makineler saldırıyor.

Trainer kullansam ban yer miyim acaba? Tek kişi oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konuya dahil olmayan adam -- 28 Mayıs 2020; 15:54:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler wildlands 60 tl breakpoint 20 tl epic ten. Hangisini almalıyım. Map büyüklüğü , AL, oynanış hikaye süresi açısından hangisi daha iyi

• ghost recon advanced warfighter oynamıştım en son. EN sevdiğim olayı taktik ve 2mermide ölmekti. Gerçekçi bir oyundu

Şimdi ise breakpoint olmayı düşünüyorum. Bu oyun da aynı oynanış zevkindemi yoksa günümüzdeki oyunlar gibi gerçeklikten uzaklaşmış. Daha COD BF tarzında mı
  • Arkadaşlar merhaba...

oyunu 3 arkadaş oynuyoruz yaklaşık 35-40 saat oldu fakat şöyle bir şey oldu. "Kill walker" görevinde walker'ı öldürdük fakat walker'ın solundaki 3 görev hala kapalı , yan görevler ve haftalık çıkan görevlerinden hepsini yapmamıza rağmen sadece sağ taraftaki 3 görev kaldı onlarda kapalı görünüyor , nasıl açacağız onları.
  • Manyetizma kullanıcısına yanıt
    Taktijsellik için coop girmek gerekiyor 2 mermide ölmüyorsun onuda belirteyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4. Lazımmı? Raid için takım arıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunun eksiğini tespit ettim.Haritası...

Çok yapay ve ruhsuz,önceki oyun bile daha canlı ve ruhluydu.Oyunun geçtiği yer gerçek dünyadan bir bölge olmalıymış.Tek tabanca takılma olayını da kaldırmaları saçma olmuş.
  • Çevrimdışı oynanıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyuna yeni başlayacağım görev alma mantığını vs çözemedim wildland de istihbarat dosyalarını topladıkça görevler açılıyordu bu oyunu tam anlayamadım oynamak isteyen olursa yazsın lütfen
  • Türkçe yama çıkması gereken oyunlardan bir tanesi acele edip pahalı olarak almayın acele etmeyin ama türkçe yama olarak görevli bölümler var hem oyun robotik teknoloji içeriyor ve güncellemeler devam ediyor windlands ilk çıktığında oyun hataları buglar mevcuttu sonradan düzelttiler genel olarak bütün oyunlarda sorun oluyor güncelleyerek düzeltiyorlar bazı oyunlar her yaşa uygun değildir,zevk ve renk meselesi boyutunda fikirler farklıdır bu sebeble gb yüksek oyunların çoğu türkçe yama çevirisini hak etmektedir,düşük boyutlu oyunlar ise bir müddet sonra bırakılacağından pek önemsenmiyor,bilgisayar performansı yüksek olanlar genelde büyük gb oyunlarını tercih etmektedir,asıl özeti gb boyutu yüksek oyunlar türkçe yamayı haketmektedir.teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar haftalardır düzenli olarak oynamama farklı görevler yapmama rağmen levelim 288 olarak kaldı, bunun sebebi ne olabilir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sismancocuk

Arkadaşlar haftalardır düzenli olarak oynamama farklı görevler yapmama rağmen levelim 288 olarak kaldı, bunun sebebi ne olabilir acaba?
    daha ne istiyorsun hocam :D ben 162 yim şükrediyorum :D
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.