Şimdi Ara

Töder-Özdebir-Güvender (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
0
Favori
27.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türkçe : 36-4
    Matematik : 36-3
    Sosyal : 30-10
    Fen : 32-7

YGS-1 : 434,250

Beklediğim gibi Fizik yamulttu beni çok salakça hatalarla 4 soru kaybetmişim Kim ve Bio 1er tane yanlış var.
    Matematik aynen beklediğim gibi geldi ama kesir sıralama sorusunda bir tanesi tamsayılıymış onu kaçırmışım.
    Türkçe hep aynı FDD denemelerinde 34-36 arasında gidip geliyorum ama senenin en kötü Sosyalini yaptım Coğrafya yamulttu.
    Herneyse en azından tam YGS ayarında bir denemeye girdiğimi düşünüyorum ne FDD denemeleri kadar kasıntı ne de cemaatçi denemeleri kadar kolaydı.
    Teoman bu arada Fen çok iyi yapmışsın tebrik ederim..:))
  • TÖDER

Türkçe 32.50
    Sosyal 37.50
    Matematik 40
    Fen 36.25
    +_______________
    Toplam : 146.25

YGS-1 471,250

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thoughtless -- 22 Şubat 2010; 20:56:10 >
  • ÖZ-DE-BİR'in cevap anahtarı da yayınlanmış. Beklediğimden apaşırı derecede kötü.

Türkçe: 4Y 1 Boş (34)
    Sosyal Bilimler: 8Y 5 Boş (25)
    Temel Matematik: 2Y 3 Boş (34,50) (Yanlışlar işlem hatası.)
    Fen Bilimler: 5Y (33,75)

YGS-1: 437

Şu rezalete bak ya, 35'in üstünde netim yok.

Bana en çok koyan şey de mezun olup sınava 2. kere hazırlanmama rağmen, bırakın 12. sınıf, 11. sınıfların bütün sınavda çok az yanlış yapıp, 470+ alması. Ben nerede yanlış yapıyorum ya? Tüküreyim böyle zekama... Verdiğim emeklere yazık. Keşke bu sınavlara hiç girmeseydim de FEM'lerle, Zaman'larla, Güvender'lerle kendimi sevindirseydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 22 Şubat 2010; 17:31:42 >
  • özdebir'e bakmadım bakmıycam da kendimi üzmenin bir manası yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: zéytin

özdebir'e bakmadım bakmıycam da kendimi üzmenin bir manası yok

Senin mesajlarına bir tutam kıskançlık, çok tutam da sinir bozukluğundan dolayı fena gülüyorum ya.

TÖDER sonucunu yazmışsın. Sos-1'de 35 net yapmana üzülüyorsun(!), Mat-1'in 40'ta 40...

Şimdi ÖZ-DE-BİR'e bakacaksın. Allah bilir TÖDER'de toplam 6 yanlış varken ÖZ-DE-BİR'de 8-10 yanlış çıkar en kötü olasılıkla. Tüh, çok kötü. Hiç bakma bence de.

Amacın 1.'lik veya çok yüksek bir derece yapmak sanırım. Neyse, yapan yapıyor, ne diyeyim. 1,5 - 2 ay arası bir süre kala herkes istediği statüye erişip 11 Nisan'da meyvesini alır inşallah.

• özdebir
    mat 3yanlş
    fen 3 yanlş
    sözellere bakmadım
  • töder

sosyal 35 d 5y
    mat 36d 4 y
    fen 38d 2y

birşey unuttum galiba ha evet
    türkçe 27d 13 y

426 civarı bişi alcam ...

türkçeyi nasıl düzeltcem dilbisini oooff offf ...
  • 68-70 net TÖDER

Matematik yapabilseydim çok daha iyi olurdu.

YGS 1: 257.212
    YGS 2: 253.097
    YGS 3: 357.841
    YGS 4: 360.354
    YGS 5: 324.280
    YGS 6: 292.402

Birey dershanesinin sitesinden bakılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyinn31 -- 22 Şubat 2010; 19:34:38 >
  • Bireyden töder

ygs1 468
    ygs2 471
  • tür:20 net
    mat:25 net
    sos:28 net
    fen 11 net

töderin türkçesi epey bi zor glidi bna.biras da fen e ağırlık vermem gerekiyor.350 civarı bişiler gelcek
  • türkçe 6 yanlış
    sosyal 7 yanlış
    mat 2 yanlış
    fen 3 yanlış

hepsi yanlış değil, boşları da yanlış olarak yazdım (üşeniyorum). kendimi biraz daha zorlarsam 145 in üstüne rahatlıkla çıkarım sanırım.

özdebir daha iyi gelecek galiba, öyle hissediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blade GTR -- 22 Şubat 2010; 20:39:28 >
  • Öz-De-Bir

Türkçe 36,25
    Matematik 36,25
    Sosyal 25,00
    Fen 32,50

+______________________

Toplam: 130 Net

YGS 1
    442,070

YGS 2
    438,815

Sosyalden resmen batırdım.Bir de Töder'den daha iyi bekliyorum demiştim. Bir günde 16 net düştüm resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thoughtless -- 23 Şubat 2010; 14:58:59 >
  • Öncelikle söyliyim 11. sınıf öğrencisiyim ve eski konuları neredeyse hiç bilmiyorum dershane soktuğu içn girdim zorla yani.

Türkçe:31 net
    Matematik:16.25
    Sosyal:6.25
    Fen:7.25

Toplam 60.75 net.Sosyalın çok büyük bir kısmını yetiştiremedim ve hayatım boyunca girdiğim en uzun denemelerden biri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

ÖZ-DE-BİR'in cevap anahtarı da yayınlanmış. Beklediğimden apaşırı derecede kötü.

Bana en çok koyan şey de mezun olup sınava 2. kere hazırlanmama rağmen, bırakın 12. sınıf, 11. sınıfların bütün sınavda çok az yanlış yapıp, 470+ alması. Ben nerede yanlış yapıyorum ya? Tüküreyim böyle zekama... Verdiğim emeklere yazık. Keşke bu sınavlara hiç girmeseydim de FEM'lerle, Zaman'larla, Güvender'lerle kendimi sevindirseydim.

takma abi denemeye girmek biraz karın ağrısı mesele iyiside olur kötüsüde zaten karnın gurulduyormuş(hakkaten zor bir durum)

valla bende o netler olacak çırılçıplak soyunup caddelerde koşarım.ilk senem ama daha yüzler basamağında 4 rakamını göremedim maalesef.sen zekana tükürüyosan ben ne yapayım

• bnm sadece şu fen i özellikle de fiziği halletmem lazım ea öğrencisiyim fen i yapabilseydim say a geçcektim ama yapamıyorum.
    allaha şükür mat netlerimi 30 lara doğru çektim.bu töder yüzünden epey bi moralim bozuldu ve ilk defa türkçede 30 netin altına düştüm.sınavda bi türlü okuduğumu anlamadım.o kadarda paragraf sorusu fln çözdüğüm halde.
    şimdi sırada fen kaldı.1 ay şöyle yüklendimmi fen e gerisi kolay
  • quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

ÖZ-DE-BİR'in cevap anahtarı da yayınlanmış. Beklediğimden apaşırı derecede kötü.

Öyle deme hacı. Belli bi netin üstüne çıkınca artık önemli olan inanmak ve kendine güvenmek oluyor. Her sınava girerken bu sefer türkçeden 40 net yapacam diye giriyorum. Yapamasam da ciddi bi artış var türkçe netlerimde. Sen de bu şekilde inanmalısın. Kolay denemelere girip kendini kandırmak çok saçma. Bize bu sene artık zor denemeler lazım. Unutma ki öldürmeyen darbe güçlendirir

• Vallahi senenin başından beri fen derslerine bakmadan yatıyorum. Sınavda her ne kadar düşük olsada, 25 netimin çıkması beni ayrı bir mutlu etti. Fiziğim ve Kimya gayet iyi bana kalırsa, Biyoloji'den de kalp sorusundan sonra kalan yaklaşık 9 sorudanda 5 yanlış 1 doğru 3 boşum var, Biyolojiye hiç dokunmasam benim için çok daha iyi olurdu.

Türkçe'de ki sorularda okuduğum en bayık, uzun ve sıkıcı sorulardı. Zaten normalde de yapamıyorum Türkçe'yi, ondanda 29 net çıkardım.

Sosyal'den de 15 netim var, Coğrafya'yı hiç okumaya bile zahmet etmedim, felsefe sorularını okurkende içime bir fenalık bastı, merak ediyorum o soruları hazırlayan adamlar cevabını biliyor mu diye. :)

Matematik'ten de 37 doğrum, 2 yanlış, 1 boşum var. Bir sorum malesef işlem hatasından gitti. Ama şu 1<a<b<c<d<(eşitlikte var burda)8 sorusunu hâlâ anlamış değilim her soru mükemmel anlatılmış ama bu soruya gereken özen gösterilmemiş malesef. O soruda doğru cevaba ulaşabilmek için hepsini yazmak zorunda kaldım.

Yaklaşık olarak 380 puan bekliyorum, bu sene artık çalışmam için çok geç. Forumda başarılı arkadaşların olması beni ayrı bir mutlu etti, hepinizin sınavlarda daha iyi netler çıkarması dileğiyle..

• Alp
    ea mı sayısal ögrencisi misin biliyorum ama 380 alıyorken pes edip bırakman sacma.. ben daha 75netlerde gezinirken ki daha töderinde sonucunu bilmiyorum kitapcıgımıda yarın alcam dershaneden ve üstüne ikinci yılım olmasına sınava da bir ay kalmasına ragmen ahlanıp diz dövsemde hala bir umut çalışıyorum.. sakın pes etme bence gercekten 1 ay daha sabret çalışmayı bırakma sınav sonucun iyi ya da kötü olsa bile elimden geleni yaptım dersin. hem belli mi olur iyi bir puan alırsın belki..(aldıgın puanı ben alsam mutlu olurum orasıda ayrı bişey :( )
  • quote:

Orijinalden alıntı: axi___

Alp
    ea mı sayısal ögrencisi misin biliyorum ama 380 alıyorken pes edip bırakman sacma.. ben daha 75netlerde gezinirken ki daha töderinde sonucunu bilmiyorum kitapcıgımıda yarın alcam dershaneden ve üstüne ikinci yılım olmasına sınava da bir ay kalmasına ragmen ahlanıp diz dövsemde hala bir umut çalışıyorum.. sakın pes etme bence gercekten 1 ay daha sabret çalışmayı bırakma sınav sonucun iyi ya da kötü olsa bile elimden geleni yaptım dersin. hem belli mi olur iyi bir puan alırsın belki..(aldıgın puanı ben alsam mutlu olurum orasıda ayrı bişey :( )

Sayısal öğrencisiyim dostum. Neden pes ediyorsun diye sorarsan, Özdebir'deki kendi çapımdaki başarım bu senenin emeği değil, ilkokuldaki bilgilerimden kalmaydı. YGS'yi zor bir ihtimal olsada 400'ün üstünde geçmem benim için birşey ifade etmeyecek. Neden diye soracak olursan, LYS 2'deki bilgi birikimim nerdeyse 0. Aklım daha yeni yeni başıma geliyor, üniversiteyi sırf okumak için okumak istemiyorum, günümüz şartlarında iyi bir üniversiteden ve iyi bir bölümden mezun olan insanlar bile iş bulmakta zorlanıyorlar malesef.

Umarım sen kalan 1 ayda azminin karşılığını alırsın.

• Benimde LYS bilgim yok.Coğrafya varda edebiyat ve matematik yok denecek kadar az. İlk sınavdan sonra edebiyatı öğreniriz , ezberlerizde matematiği ne yaparız bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.