Şimdi Ara

Töder-Özdebir-Güvender (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
0
Favori
27.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türkçe: 33 net
    Sosyal: 32 net
    Mat1: 18 net - geometriden hiç yapmadım.
    fen: 2 net

YGS 3: 373.962
    YGS 4: 373.244
    YGS 5: 358.824
    YGS 6: 330.564

puanlarım bu civarda gelicek.. ea'yım bu arada. öz-de-bir'e girmedim
  • Herkes 400-450 arasına kötü diyo.

Ben dershanede 320-350 arası yapıyorum. Ea'yım. Bundan da o civarlarda bişey bekliyorum.

Lys var bu persembe-cuma. O daha kötü

Mat : 10 net

Geo:2 net

Edebiyat 32 net

cografya : 6 net (ygs daha zor ama 10-11 net geliyo)

Seneye kaldım bu Allahın emri de. Seneye 400 falan yapabilir miyim acaba sorun orda.

Ea'cıların da işi zor. Fen de yapamıyoruz.
  • bugün aldım kitapcıgımı
    Türkçe 37
    sosyal 30
    matematik 10net :( ygs5 358 ygs6 351..

ALp sayısal olarak ikinci bölümde zorlanırsın evet ama bence yine de pes etme seneyi düşünüyorsunda seneye birikimin olur en azından ilk bölümde sorunun kalmaz.. benim halime baksana aklımdan şüphe etmeye basladım artık :(
  • Ygs1:460
  • Töder:

Turkce: 7 yanlış (31.25) (Bu kadar yanlışla zoru başardım.)
    Sosyal: 7 yanlış (31.25) (Felsefeden 4 yanlış. Bu bir rekor)
    Matematik: 3 yanlış (36.25)
    Fen: 2 yanlış (37.50)

Toplamda 19 yanlış. 136.25 net oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

quote:

Orijinalden alıntı: zéytin

özdebir'e bakmadım bakmıycam da kendimi üzmenin bir manası yok

Senin mesajlarına bir tutam kıskançlık, çok tutam da sinir bozukluğundan dolayı fena gülüyorum ya.

TÖDER sonucunu yazmışsın. Sos-1'de 35 net yapmana üzülüyorsun(!), Mat-1'in 40'ta 40...

Şimdi ÖZ-DE-BİR'e bakacaksın. Allah bilir TÖDER'de toplam 6 yanlış varken ÖZ-DE-BİR'de 8-10 yanlış çıkar en kötü olasılıkla. Tüh, çok kötü. Hiç bakma bence de.

Amacın 1.'lik veya çok yüksek bir derece yapmak sanırım. Neyse, yapan yapıyor, ne diyeyim. 1,5 - 2 ay arası bir süre kala herkes istediği statüye erişip 11 Nisan'da meyvesini alır inşallah.

sinirini boş yere bozmanın anlamı yok. etrafımdaki çoğu insanın sosyalde 1-2 yanlış yaptığını görüp de ben 4y yapınca üzülüyorum haliyle. hedefim yüksek evet. ha ama buna da şükür deneme sınavlarında şu ana kadar yaptığım en iyi sosyal.

bu arada sevinirsin belki sen özdebirden 8-10y yapmamı bekliyordun ama sadece türkçeden 8 yanlışım var totalde 15y 5b

neyse. 11 nisanda umarım herkes yüksek puanlar alır.

• Töder'in LYS1'i feciydi...
    Görmediğimiz çok konu vardı. Gördüklerimiz de zordu.
  • Mat:20 Net

Turkce:30 Net.

Sosyal:25 Net.

Var mı benim gibi haftaiçi grubuna kalan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzaN

Töder'in LYS1'i feciydi...

Ben de cumartesi LYS-1'ine gireceğim.

Sorular piyasadaki LYS'lerden de ağır mıydı? Zaman ve FEM'den de mi? Ha, ilk defa okkalı bir LYS'ye gireceğim sanırım.
  • Ben Fem ve Zaman'ın LYSlerini çözmedim henüz. Belki de ondan bu kadar kötü geçti
    Ben Sınav'a gidiyorum. Bizim sorulara göre epey zordu. Şuana kadar hiç görmediğim integralden çok soru vardı. Diğer konularla ilgili sorular da basit değildi bence. Polinom sorusunu bile yapamadım yani
  • 8 integral 5 trigo varmış. Geo kolay matematik zormuş kardeşlerim. İntegralleri boş bırakcam mecburen. Daha hiç görmedik çünküm. Türevi fullerim inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holyjohn -- 25 Şubat 2010; 21:54:30 >
  • daha 2.dereceden denklem ve eşitsizlik,parabol,özel tanım fnk.,limit bide türev alma ile geometrik anlamını biliom.20-25 tane yapsam yeter
  • töderin sonucu ne zaman açıklanacak en geç 8inde demişsiniz ama daha öncesi yok mu?(cevaplarımı kontrol etmedim,etmeyeceğimde moral bozucu oluyor sonra)
  • lys1 çok zordu,bugün girdim..ya da integral matris logaritma gibi konulardan dolayı bana öyle gelmiş olabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

quote:

Orijinalden alıntı: OzaN

Töder'in LYS1'i feciydi...

Ben de cumartesi LYS-1'ine gireceğim.

Sorular piyasadaki LYS'lerden de ağır mıydı? Zaman ve FEM'den de mi? Ha, ilk defa okkalı bir LYS'ye gireceğim sanırım.

Zamanı bilmiyorum,FEM'e 10 çeker.
  • Her LYS'de integralden 8 soruda en az 4 tane yapardım şıkla falan ama bunda 0. 4 LYS sınavı olduk matris determinant kaçırmadım trigonometri kaçırmadım bunda 0. Karmaşık Sayı sorularını anlayabilsem çözerdim ama anlayamadım.Logaritma basitti.Lise 2 konularını kasmışlar.
    Geometri testi çok basitti.Analitikten henüz hiperbol/elips/konik vs. görmediğim için 4 boşum var.
    Bugunkü Fen Sınavını düşünemiyorum girmeyeceğim büyük ihtimalle ama LYS böyle olacaksa YGSyi bırakırım artık LYS'ye asılırım.:))
  • Bugün girdim LYS 1'e bir arkadaşımın ısrarı üzerine.Ve kafayı yemek üzereyim.Sınava 4 aydan az bir zaman var benim en az o sınavdan 45 net yapmam gerekiyor ama ben hala o netin yanından geçemiyorum
    İntegral görmedim türev okulda gördümde hani gördüğüm hiçbirşey zaten okulda birşey anlamıyorum dersleri dinlemiyorum artık sadece test çözüyorum dershane de yeni yeni görüyoruz türevi.Karmaşık sayı,dizi seri,logaritma tümevarım vs. konuları daha önceki dershane lys'lerinde kaçırmazdım.Karmaşık sayı sorularında sadece baktım.30 civarı soru yaptım ama kaçı doğru ilk 15 soruyu yaptım gazı aldım gidiyordum trigonometri de aval aval baktım öyle.Dershane de nerdeyse trigonometri bitecek.Ben ilk kez dün akşam trigonometri çalıştım.Geometri de vektörler ve konik elips hiperbolün analitiği falan vardı.22 soru falan yaptım ondan da.Yarın girmeyeceğim herhalde.Benim en büyük şanssızlığım okuduğum lise.Her gün 2 saat yol çekiyorum.Öğretmenler desen mezun olduğumda arabasını yakacağım adamlar var.Seneye haftaiçi grubuna kaldım gibi.Ama bu sene girmem lazım.Geceleri uykum kaçıyor.

Çok zor durumlar içersindeyim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lenz
    Bugün girdim LYS 1'e bir arkadaşımın ısrarı üzerine.Ve kafayı yemek üzereyim.Sınava 4 aydan az bir zaman var benim en az o sınavdan 45 net yapmam gerekiyor ama ben hala o netin yanından geçemiyorum
    İntegral görmedim türev okulda gördümde hani gördüğüm hiçbirşey zaten okulda birşey anlamıyorum dersleri dinlemiyorum artık sadece test çözüyorum dershane de yeni yeni görüyoruz türevi.Karmaşık sayı,dizi seri,logaritma tümevarım vs. konuları daha önceki dershane lys'lerinde kaçırmazdım.Karmaşık sayı sorularında sadece baktım.30 civarı soru yaptım ama kaçı doğru ilk 15 soruyu yaptım gazı aldım gidiyordum trigonometri de aval aval baktım öyle.Dershane de nerdeyse trigonometri bitecek.Ben ilk kez dün akşam trigonometri çalıştım.Geometri de vektörler ve konik elips hiperbolün analitiği falan vardı.22 soru falan yaptım ondan da.Yarın girmeyeceğim herhalde.Benim en büyük şanssızlığım okuduğum lise.Her gün 2 saat yol çekiyorum.Öğretmenler desen mezun olduğumda arabasını yakacağım adamlar var.Seneye haftaiçi grubuna kaldım gibi.Ama bu sene girmem lazım.Geceleri uykum kaçıyor.

Çok zor durumlar içersindeyim...

Yalnız değilsin. Geceleri uyku girmiyor gözüme. Kazanamama korkusu yiyip bitiriyor içimi. Uyuduğumda da kabuslar görmeye başladım. Sıçrayarak uyandım bir hafta önce.. Ilk senede tıpı kazanmak zorundayım. Annemden babamdan utanmaya başladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Azap

Bizim dershane 3'ünden de haber etmedi, ve hiç birine kayıt olmadım..ah akılsız kafam ah..

Al benden de o kadar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobra 2

quote:

Orijinalden alıntı: Azap

Bizim dershane 3'ünden de haber etmedi, ve hiç birine kayıt olmadım..ah akılsız kafam ah..

Al benden de o kadar....

Aynen ne özdebir ne güvender ne töder. Neyse finalin ygs türkiye geneli varmış onu takip ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.