Şimdi Ara

Tıraş Bıçağı Fırsatları... (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
232
Favori
430.783
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

fiyatı makul gibi geldi. 11,90 TL
  • International kullanıcısına yanıt
    bu arkadaş ya çok şanslı mükemmel bir ürün yakalamış yada sakalları seyrek ve pamuk sertliğinde olmalı...aksi halde o rakam mümkün değil.
  • mach3 ile askerde gun asiri tiras oluyordum, bir baslik 1 ay rahat gidiyordu, yani 15 kere.
    Kisiden kisiye gore degisir, sakal seyrekligi, sertligi vs.

Geceden tiras olan vardi arkadas, adamda sabah yine sakal gozukuyordu, git tiras ol dediler, bi daha geceden olmadi bosu bosuna. :)

• Dolanırken böyle bir kampanya gördüm arkadaşlar sıcak geldi, hem kargo bedava çanta da hediye :)
    http://www.happy.com.tr/Gillette_Fusion_Proglide_Tiras_Seti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal_10 -- 31 Ocak 2014; 13:49:48 >
  • proglide power kampanyası var mı, yanında traş köpüklü losyonlu bir set bulsak :)

üstteki iyi güzel ama power değil, almışken titresin
  • Arkadaşlar nereye sorabileceğimi bilmiyordum ben de en uygun buraya sorabileceğimi düşündüm. Yanlış yaptıysam affola. Ben traş bıçağı değil de, traş makinesi arıyorum. Kirli sakal, şekillendirici tarzı bir şey. Sakallarım biraz sert. Onun için, zarar vermeyecek kaliteli bir alet arıyorum. Bana tavsiye edebileceğiniz ürünler var mı?
  • gunner92fb kullanıcısına yanıt
    Fusion önerebilirim. Birde wilkinson'ı askerdeyken bir arkadaştan alıp denemiştim, gayet iyiydi. Gittigidiyorda fiyatı çok uygun. 4lü fusion yedek bıçağa para verene kadar wilkinson alınabilir. Alıp denemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Fusion önerebilirim. Birde wilkinson'ı askerdeyken bir arkadaştan alıp denemiştim, gayet iyiydi. Gittigidiyorda fiyatı çok uygun. 4lü fusion yedek bıçağa para verene kadar wilkinson alınabilir. Alıp denemek lazım.

Askere gideceğim ve ben de arayis içindeyim. 2 yildir mach3 turbo kullanıyorum ve bir bicagi ancak 3 trasta kullanabiliyorum cildim çok hassas. Tras bicaginin üzerindeki kayganlastirici gidince hiçbir anlami kalmiyor.
    Mayis döneminde askere gideceğim ve her türlü yeniliğe acigim. Ne kullanmak gerekir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuryildirim

quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Askere gideceğim ve ben de arayis içindeyim. 2 yildir mach3 turbo kullanıyorum ve bir bicagi ancak 3 trasta kullanabiliyorum cildim çok hassas. Tras bicaginin üzerindeki kayganlastirici gidince hiçbir anlami kalmiyor.
    Mayis döneminde askere gideceğim ve her türlü yeniliğe acigim. Ne kullanmak gerekir?

kısa dönem askerlik yaptım hergün traş oldum 2 tane mach3 normal bıçak yetti..sakallarım oldukça sıktır hayırlı teskereler

• onuryildirim kullanıcısına yanıt
    Uyumanla traş olman arasında en fazla 5 saat olacağı için, daha sakalın uzamaya başlamadan yine traş olacaksın.
    Mach 3 orada çalınır,benden söylemesi. Gilletein en ucuzundan alıp kullan at. Askeriyeden alırsınz zaten çok ucuz. Traş bıçağı ve jeli götürmene gerek yok,askeriyeden de alırsın. Yine de 1er adet yanında bulunsun,bazen ilk gün işlemler yetişmeyebiliyor.

Hayırlı teskereler...
  • Bu konuya tıraş köpüğü veya jel+balsam veya losyon fırsatlarını da eklesek

• Traş olurken klasik sistemi uyguluyorum. Farklı olrak ustura yerine blue3, traş sabunu yerine traş kremi kullanıyorum. Traşım oldukça ucuza geliyor ve memnunum. Traş suyumu da kaynatıp kullanıyorum. Yalnız bazı arkadaşlar traş bıçağına sıcak su zarar verir demişlerdi. Ondan dolayı sıcak suyu sadece fırçayı ısatmak ve köpük oluşturmak için kullanıyorum. Bu sayede sakalım yumuşuyor ve traş bıçağı daha da uzun gidiyor.

Paylaşmak istedim.
  • mmucit M kullanıcısına yanıt
    Soguk su ile jilet sakallarimi yoluyor. Fusion, sensitive hepsi ayni. Wilkinson pilli tras bicagindan siparis ettim, bakalim o nasil cikacak. Arkasinda sakali kisaltmak icin aparat varmis, ondan sonra sinek kaydiya geciyormusuz.
    Bakalim nasil bir bicakmis.
    Gittigidiyordan 2 yedek bicagi ile 29 liraya siparis ettim.

• arkadaşlar varmı fırsat diyebileceğimiz birşey stoklar tükeniyor.araştırmaya başlamak lazım.
  • Benimde ihtiyacım var şöyle güzel bir kampanya olsa da alsak
  • Eğer berberdeki traştan memnunsanız, benim yöntemi deneyebilirsiniz.

Soğuk su ile traş olmak bakır sertliğindeki sakalı kesmek demek oluyor.(Sıcak su ve köpük yumuşatıyor. Gerçi jel de yumuşatıyormuş ama ben memnun kalmamıştım.)
  • arkadaşlar traşınızı rahat olmak istiyorsanız berberlerin kullandıgı fırçalardan bir adet edinin. ben kendi berberime malzeme aldıgı kişiden 7.5 tl ye aldırdım bir tane. marketlerde kaplarıda satılmakta ve arkonun traş sabunlarını temin edin. sıcak suda sabunu biraz bekletince sabun yumuşuyor ve bastırarak kabına oturtmak çok kolay oluyor. sabahları çokaz sıcak su yeterli oluyor zaten ve en güzel en pahalı jelden köpükten daha iyi. inanın 3 bıçaklı jiletle 1 ay traş oluyorum. ayrıca bu başlıklı bıçakların 5 bıçaklı başlıklı olanını kullandım memnun kalmadım. pahalı olan herzaman güzel olmuyor. boş yere jele bıçaklara para harcamışım. hem memnuniyetim arttı hemde cebime faydalı oldu. donanımhaberdeki tavsiyelerden çok şey ögrendim bizimde birilerine faydamız olursa ne mutlu bize.
  • Valla büyük balık kaçırdık biraz önce :/ Millet yüzde 100'ü kaptı götürdü.http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/34731827-32179-gillette-fusion-proglide-silver-touch-tiras-makinesi

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.