Şimdi Ara

Tıraş Bıçağı Fırsatları... (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.381
Cevap
232
Favori
430.778
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mach3 turbo 20 gün üst üste.
  • Guzelyali kullanıcısına yanıt
    Hocam Happy.com.tr Türkiye'nin her yerine gönderim yapıyor. Marketlerinden ayrı çalışıyorlar.

Tüm mach3 başlıkları birbirine uyumlu merak etme.
  • arkadaslar bende fusion var, proglide baslik alsam uyar mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler normal mach 3 ile mach 3 turbo arasındaki fark nedir?Birde mach3 makinesine mach3 turbo uyarmı ?
  • Mach3 sensitive 4'lu yedek paket + head&shoulders 400ml. sampuan - 18,90TL.

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/22586858-32179-gillette-mach3-sensitive-yedek-tiras-bicagi-4lu-paket-head-shoulders-sampuan-400-ml-hediyeli

Mach3 sensitive 4'lu yedek paket + 1 adet makine - 20TL.

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/23055805-32179-gillette-mach3-sensitive-yedek-tiras-bicagi-4lu-paket-mach3-sensitive-tiras-makinesi-hediyeli

Mach3 8'li yedek + 1 adet makine + 1 adet mach3 jel - 33,90TL.

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/35946664-32179-gillete-mach3-8-li-bicak+1upsampiyon+jel-mutluluk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guzelyali -- 21 Ocak 2014; 0:28:13 >

• Beyler yerel markette Gillette mach3 Turbo 4'lü yedek bıçak 24tl.Fiyat nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi International -- 25 Ocak 2014; 20:23:34 >
  • blue3 başlığı mach3 ün sapına uyarmı acaba??
  • Y.Sarıyıldız kullanıcısına yanıt
    hayır uymaz. blue 3 bıçakları zamanında satışı yapılan sensor excel çift bıçaklı makinelerle uyum sağlıyor ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Y.Sarıyıldız

blue3 başlığı mach3 ün sapına uyarmı acaba??

uymaz.

• Gillette 40 yıllık PermaSharp - Permatik i de aldıktan sonra şuanda piyasada tek tabanca istediği fiyattan satıyor. Biz de 1 lira ucuza bulduk diye seviniyoruz. 1 traş bıçağı neredeyse berber fiyatına geldi. Mantıken 50 kuruş vermemiz gereken bir ürüne 5 lira ödüyoruz. Vahşi kapitalizm.
    Wilkinson girmişti bir ara piyasaya ne yaptılar ne ettiler raflardan sildiler onu da. Bic, Derby, Arko vb. de rakip olamayınca...

Metro mağazalarında Wilkinson bulunuyor, Gillette sevmeyenlerin haberi olsun.

Derby i de Ülker grubu almıştı yakın zamanda. Belki olumlu bir gelişme olur.

Selamlar.
  • alibaba A kullanıcısına yanıt
    doğru söylüyorsunuz ama kalitesi konusunda da fiyatını hakettiğini düşünüyorum. diğer markalardan muadil ürünlerin kaliteleri konusunda bariz farklılıklar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: R.E.M

Beyler gillette mach3 ile ortalama kaç kere traş olduktan sonra bıçağını değiştiriyorsunuz?

son kullandıklarımla ancak 2,5 tıraş :) 3. tıraşı çıkartmıyor anlayacağınız
    ilk kullanmaya başladığım zamanlar 6-7 kere rahatça traş olabiyordum bu aletle.
  • ben dün migros'tan 29.90 TL ye fusion proglide 4 lü kartuş + 200 ml proglide traş jel'i aldım.
    44.90 dan indiği yazıyordu, migros için sıcak fırsat'tı bana göre, arkasında üretim yeri Almanya yazıyor bu arada.
  • arkadaşlar yazı çok uzun, mazur görün hepsini okumak çok vakit alacak. sizden ricam, tavsiye ettiğiniz, piyasadaki en kaliteli bıçak hangisidir? belki 100. defa öneri yapacaksınız ama dediğim gibi kusura bakmayın.
  • Polis Kantininde 8 li Mach 3 Turbo 32 TL satılıyor. İmanı olan varsa alabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: epsilon7

ben dün migros'tan 29.90 TL ye fusion proglide 4 lü kartuş + 200 ml proglide traş jel'i aldım.
    44.90 dan indiği yazıyordu, migros için sıcak fırsat'tı bana göre, arkasında üretim yeri Almanya yazıyor bu arada.

Ben de aldim fiyat olarak uygunsa bir kaç tane daha almak istiyorum.

• Gencler toplamda 5 bicakli ve sap hediyeli 4+1 yani 26.75 tl idi fusion glide.. Polis kantininde bilginize yapim yeride almanya

• quote:

Orijinalden alıntı: drtyhrry

arkadaşlar yazı çok uzun, mazur görün hepsini okumak çok vakit alacak. sizden ricam, tavsiye ettiğiniz, piyasadaki en kaliteli bıçak hangisidir? belki 100. defa öneri yapacaksınız ama dediğim gibi kusura bakmayın.

Bu dünyanın kralı "Mach 3 Turbo"
  • quote:

Orijinalden alıntı: uranus

quote:

Orijinalden alıntı: R.E.M

Beyler gillette mach3 ile ortalama kaç kere traş olduktan sonra bıçağını değiştiriyorsunuz?

son kullandıklarımla ancak 2,5 tıraş :) 3. tıraşı çıkartmıyor anlayacağınız
    ilk kullanmaya başladığım zamanlar 6-7 kere rahatça traş olabiyordum bu aletle.

İyide arkadaş yukarıda mach3 turbo ile 20 kere üst üste demiş
  • Mach3 Champion kullanıyorum, hani pakette yanında 4 bıçaklı gelenden. Birkaç traştan sonra yüzüm kanamaya başladı çünkü tersten almazsam sinek kaymıyor. Sizde de var mı bu durum. Mach3 Champion nasıl sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 27 Ocak 2014; 17:06:02 >
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.