Şimdi Ara

Sigaranın Tadı Değişti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyler dün havuza gittik arkadaşlarla havuzdan çıktıkdan sonra sanki hiç sigara içmemişim gibi kokusu bi iğrenç tadı bi iğrenç gelmeye başladı değişik koku ve tad alıyorum neden olmuştur bilen varmıdır

• İğrenmişken birak iste sana firsat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarim hep oyle kalir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • havuz ağzında kötü bi tad bırakmış; üzerinden zaman geçsin bidaha iç

• quote:

Orijinalden alıntı: fordcuyufordlayanfordcu

Beyler dün havuza gittik arkadaşlarla havuzdan çıktıkdan sonra sanki hiç sigara içmemişim gibi kokusu bi iğrenç tadı bi iğrenç gelmeye başladı değişik koku ve tad alıyorum neden olmuştur bilen varmıdır

Bağışıklık sistemin zayıflamıştır. Ondan olur. Hastalanmadan bir kaç gün önce bende de olurdu. Hastalancagimi anlardım o şekilde.

• fordcuyufordlayanfordcu kullanıcısına yanıt
    Nerede o eski sigaralar

• quote:

Orijinalden alıntı: Cirrus-

quote:

Orijinalden alıntı: fordcuyufordlayanfordcu

Beyler dün havuza gittik arkadaşlarla havuzdan çıktıkdan sonra sanki hiç sigara içmemişim gibi kokusu bi iğrenç tadı bi iğrenç gelmeye başladı değişik koku ve tad alıyorum neden olmuştur bilen varmıdır

Bağışıklık sistemin zayıflamıştır. Ondan olur. Hastalanmadan bir kaç gün önce bende de olurdu. Hastalancagimi anlardım o şekilde.

Hocam yakın zamanda tatile gideceğim ağır bi hastalık olmaz inşallah
  • Marlboro Red içiyorum, aç karna o kadat zorluyor ki, sigarayı biraktiriyor. Ama sonrasında yağ gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sigara içmeyenlere her zaman iğenç geliyor. Anlayın da içmeyin toplu alanlarda. Adam otobüsten iniyor sigara yakıyor rüzgarı olduğu gibi arkasındakine. Bu iradesiz tiplerin tedavi görmesi şart.
  • 
Sayfa: 1
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.