Şimdi Ara

THY Yİ BAZI İNSANLAR NİYE SEVMİYOR (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
3
Favori
2.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    thy ile pegasus karşılaştırması resim görünmüyo mu?
  • Kötülemiyorum ama pahalı hizmet sunuyor. (ha hizmetide kalitelidir orası ayrı servisi falan)
  • Sevmiyorum hatta batsa umrumda olmaz.Beyni de cebi gibi fakir olan halk uçağı hala lüks sanıyor fiyatlardan dolayı.Uçağın içinde kahve içmeyi ve sandviç yemeyi elitlik sanıyorlar.Yurt içi uçuşlardaki fiyat politikası türk şirketi değil de sanki yahudi şirketlerinin fiyat politikasını izliyor gibi.Bana göre dünyada ki herhangi bir hava yolu şirketiyle aynı sıradan bir vatandaş olarka bakınca bana bir artısını göremiyorum.Benim cebime karı varsa bana faydalıdır değil se yok olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Airbus-

Nickimden de anlaşılacağı gibi uçaklarla yani havacılıkla uğraşıyorum. THY yi de eğer o hatta başka havayolu yoksa MECBURİYETTEN kullanırım. Sana kendi yaşadığım örnekle bunu açıklayayım, 2 gün sonra londra seyahatim olacak. Pegasusdan kasımdan bilet aldım. 4 kişi istanbul aktarmalı gidiş dönüş 1800tl vergiler dahil. Kasımda bir de thy ye baktım 4 kişi 5200 tl. Bir yemeğe 3400 lira vermek akıl karı mıdır ? köylü adam bilmiyor, sanki tek thy var sanıyor uçakla ucuz gidemem diye kalmış aklında eskilerden gidiyor thy yi seçiyor. Ya birde pegasusu kötülüyorsunuz ya ona bitiyorum. Yeme kardeşim yeme illa uçunca yemek zorunda mısın ? Adam oruç tutuyor 17 saat dayanıyor gelmiş burda 45 dakikalık uçuşta susuyorum diyor..

Pegasusun kötülenmesinin sebebi gercekten yemek verilmemesi mi sence ? Anlasilan sana hic rötarlı ucus denk gelmemis. Mucize yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ComandanteBilic

Adam istediği tarihten 1 gün önce bilet bakmaya başlıyor ondan sonra yok efendim thy çok pahalı, yok öyle bir şey 2-3 hafta önceden alacaksın çok ucuza gelecek. Her tatilde Antalyaya gidiş geliş toplam 130₺ ödeyerek gidiyorum.

Yine pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: purpleandbeyond

quote:

Orijinalden alıntı: -Airbus-

Nickimden de anlaşılacağı gibi uçaklarla yani havacılıkla uğraşıyorum. THY yi de eğer o hatta başka havayolu yoksa MECBURİYETTEN kullanırım. Sana kendi yaşadığım örnekle bunu açıklayayım, 2 gün sonra londra seyahatim olacak. Pegasusdan kasımdan bilet aldım. 4 kişi istanbul aktarmalı gidiş dönüş 1800tl vergiler dahil. Kasımda bir de thy ye baktım 4 kişi 5200 tl. Bir yemeğe 3400 lira vermek akıl karı mıdır ? köylü adam bilmiyor, sanki tek thy var sanıyor uçakla ucuz gidemem diye kalmış aklında eskilerden gidiyor thy yi seçiyor. Ya birde pegasusu kötülüyorsunuz ya ona bitiyorum. Yeme kardeşim yeme illa uçunca yemek zorunda mısın ? Adam oruç tutuyor 17 saat dayanıyor gelmiş burda 45 dakikalık uçuşta susuyorum diyor..

Pegasusun kötülenmesinin sebebi gercekten yemek verilmemesi mi sence ? Anlasilan sana hic rötarlı ucus denk gelmemis. Mucize yani

Hayır geldi. Çok uzun değildi. İkram hakkımı da aldım ayrıca. Ancak thy den 4 saat rötar sefer iptali almama rağmen ortada bir tane bile yetkili yoktu ! 3 saat kadar kontuar da sıra bekledikten sonra biletimizi açığa aldırabildik !

• Her yıl en büyük futbol takımlarına sponsor olup, en pahalı biletleri satıp her sene sonu zarar açıkladığı için.

• quote:

Orijinalden alıntı: The@Thing

Sevmiyorum hatta batsa umrumda olmaz.Beyni de cebi gibi fakir olan halk uçağı hala lüks sanıyor fiyatlardan dolayı.Uçağın içinde kahve içmeyi ve sandviç yemeyi elitlik sanıyorlar.Yurt içi uçuşlardaki fiyat politikası türk şirketi değil de sanki yahudi şirketlerinin fiyat politikasını izliyor gibi.Bana göre dünyada ki herhangi bir hava yolu şirketiyle aynı sıradan bir vatandaş olarka bakınca bana bir artısını göremiyorum.Benim cebime karı varsa bana faydalıdır değil se yok olabilir

+1.

• Thy zarar etmiyor şuanda biraz araştırırsanız görürüsünüz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taklitçi karşıtı

Thy zarar etmiyor şuanda biraz araştırırsanız görürüsünüz

Uygun zamanımda link atıcam

• thy savunan kardeşim al sana bir örnek daha iyice oku ki thy nasıl müşterilerini keriz yerine koyuyor öğren...

http://cokgezenadam.com/thy-den-mille-ucak-bileti-alacaklar-dikkat-kazik-yemeyin/
  • Otobüsle 75tlye gittiğim yere thy ile 69tlye gidiyorum siz binmeyin pahalı diye de fiyatlar artmasın

• pahalı malesef ucuz olsa da kurtulsak pegasustan
  • Dünyada rekor üstüne rekor kırarken, Luftansa'yı sollarken, bizim kamillerin hasetinden gelen bir nefret. Hayır anlamadığım bir toplumuz cidden, ki bu kesimin çoğu da Thy'yi bir partinin tekelinde sanıyor o yüzden ona olan nefretini bu şekilde kusuyor. 20 Mayıs 1933'te kuruldu delikanlı bu kurum. Sen bir ottun bir merada o zamanlar. Sonra deden o otu yedi, vücudunda kan oldun, nenenle evlendi sen ona intikal ettin, sonra toprağa karıştın, o toprak bir patlıcan verdi, baban onu yedi, sonra annenle evlendi sen doğdun. Hülasa 44165354684985316 tane iktidar değişti, bu tribin kime a be güzelim? Kaliteli olduğuna şüphe yok ama bizim kamiller alışmış pegasus - onur air gibi köy dolmuşlarına, beğenmezler THY'yi.
  • Pek uçmam ama uçanlara sorduğumda thy iç hatlar minibüs gibi dış hatlar krallar gibidir dedi herkes. Yine tanıdığım insanlar emirates 1 thy 2 diyor.

• bahsettiğim thy nı kapatilizim temellerine oturtmanın sonucuhttp://www.sozcu.com.tr/2015/gundem/ucagi-kacirinca-intihar-etti-962522/
  • aloavera_man kullanıcısına yanıt
    Havayolu ne yapsın uçağı kaçırmış onun için uçağı geri indirselermiydi zaten kadının psikolojisi yerinde değilmiş

• Ülkeye döviz getiriyormuşmuş. Sizin cebinize mi giriyor o paralar? Ne boş adamlarsınız.
  • Ülkenin yurtdışında reklamını yapıyor ayrıca ve ülkeye döviz girince paramızın değeri artıyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.