Şimdi Ara

THQ: PS3'ün Potansiyel gücü ileride Xbox360'dan daha iyi grafik vermesini sağlayacak ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
3.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: SİNANKAAN

e xbox ta da senin hesabına göre 2 oyun var kakacığım nasıl olacak

Yok abicim sadece örnek verdim

yoksa bioshock,mass effect,gears of war,dead rising,turn based tarzında lost odyyssey,forza 2

Çok çok başarılı oyunlar.Daha da gelecek zaten Ninja gaiden 2 geow 2 vs...
  • neyi tartışıyosunuz arkadaşlar
    başlık:PS3'ün Potansiyel gücü ileride Xbox360'dan daha iyi grafik vermesini sağlayacak !
    dikkatinizi çektiyse ileride dio ama siz ne yapıp edip yine benim konsolum senin konsolunu döver moduna taşıyosunuz olayı.1 senedir birbirinize bişeyleri kabul ettirmeye çalışıyosunuz.ama sonuç nafile.valla azminize hayranım
  • quote:

Orjinalden alıntı: SONY_55

Evet kaka kardeşim gördüm.Pgr4 ve forza 2 de.

Ya abicim gt5'deki grafik forza'da yoksa bu:xbox bunu yapamaz bu oyunu kaldıramaz anlamına gelir mi yapma Allah aşkına.

Beceri işidir bu konami yapıyor işte helal olsun takdir ediyorum. Ama konsolun kaldırıp kaldırmaması ile alakası yok bu işin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _2FAST4U_

neyi tartışıyosunuz arkadaşlar
    başlık:PS3'ün Potansiyel gücü ileride Xbox360'dan daha iyi grafik vermesini sağlayacak !
    dikkatinizi çektiyse ileride dio ama siz ne yapıp edip yine benim konsolum senin konsolunu döver moduna taşıyosunuz olayı.1 senedir birbirinize bişeyleri kabul ettirmeye çalışıyosunuz.ama sonuç nafile.valla azminize hayranım

+1000000 BİDE ÇOĞU KİŞİDE İKİ KONSOLDA VAR...BÜTÜN OYUNLARI OYNAMA HASTALIĞIM OLSA MUHAKKAK ALIRDIM XBOX..BOŞUNA TARTIŞMA VE BİRBİRİNİ KIRMALAR...YABANCI FORUMLARA Bİ BAKIN DERİM

• Ben Ps3 ü Turkiye de ilk çıkdığı günden (martın kaçıydı hatırlamıyorum şimdi) beri kullanıyorum. Ps3 ü alırken sadece oyun için değil, Blu ray için multimedya özellikleri için almışdım. Kafamı hiç dağa taşa vurmadım . Yeni oyunlar çıkdıkca keyfim gittikçe artıyor. Ps3 10 numara bir oyun konsolu olmayabilir ama 9-9,5 numara bir ev eğlence sistemidir bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KAKÁ

Xbox ps3'ten 2.5 sene önce çıkmış 2.5 senede neler olur neler

xbox 360 çıkış tarihi kasım 2005
    ps 3 çıkış tarihi kasım 2006 --------- 12 ay fark var arada 1 YIL yani , 2,5 sene önce çıktı demeyelim görende çok eski bir sistem sanır xboxu ps3 le arasında bir sene var.

ps: konu gene başka yerlere saptı , kitlenmeye doğru gidiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mokinto

Ben Ps3 ü Turkiye de ilk çıkdığı günden (martın kaçıydı hatırlamıyorum şimdi) beri kullanıyorum. Ps3 ü alırken sadece oyun için değil, Blu ray için multimedya özellikleri için almışdım. Kafamı hiç dağa taşa vurmadım . Yeni oyunlar çıkdıkca keyfim gittikçe artıyor. Ps3 10 numara bir oyun konsolu olmayabilir ama 9-9,5 numara bir ev eğlence sistemidir bence.

budur işte ya.

+1923

ps3'ün adının playstation3 olarak değil de mediastation olarak çıkması gerektiği şeklinde sony'nin kararı vardır. ancak playstation bir marka olarak kalmalıdır ve bu yüzden adı ps3 olur.

bu yukarıda yazdığım sony tarafından yapılan açıklama. ben sallamadım. dolayısı ile mükemmel bir eğlence sistemidir ps3.

oyunu bırakın bluray izleyebiliyorsun yaw. daha ne olsun?

iki eksiği var bence.

1. divx altyazı desteği.

2. *. mkv desteği.

bunlar olmaz mı? olur tabi. zamanla bunlar da update'lerde yerini alacak.

• Ben suana kadar bir Crysis, bir GT5 birde Uncharted gördüm baska da next-gen denecek bir Ex oyun göremedim. Sonradan ne gibi gelismeler olur bilinmez, ama suan da PC ve PS3'den daha iyi grafik verebilen bir platform yok..
  • bioshock =severek oynadım ama bir daha oynamak isteği doğmadı
    gears of war=bu tip oyunlar favorimdir ama devamlı gir sipere indir geleni devam et diye diye sıkıldım bıraktım grafikler mükemmel kesinlikle bir ara devam edeceğim bakalım
    halo 3 =zevkle oynadım araç kullanımı mükemmel ama verilen gazı karşılamadı yorumları okuyunca çok değişik beklentiler yaratmıştı
    uncharted=süper bir oyun bir an bile sıkmıyor insanı görüntü ve konu mükemmel tekrar tekrar oynanır
    heavenly sword =oyunda sixaxis ile silah kumanda etmek çok zevkliydi son boss yüzünden sıkıldım bıraktım kılıç oyunları da sarmıyor zaten
    forza 2 ve gt 5 =forza yı meraktan aldım grafikleri görünce bu ne dedim araba sanki havada gidiyordu çok farklı bekliyordum gt5 ise gelecek 10 gün içinde araba yarışı zevkim burnout ve motorstormdan öteye gitmez
    resistance=kimi beğendi kimi beğenmedi ben çok sevdim single ve co op bitirdim
    mass effect=kaç kişi bitirdi merak ediyorum ingilizce ağırlıklı ağır ve diyaloğa dayalı bir oyun diye biliyorum

sonuçta bir oyun ne kadar exclusive olursa olsun biri beğenir biri beğenmez çünkü herkes değişik tarz oyunlardan hoşlanır bu sidik yarışı da bir adım öteye gitmez
    tabii ki bu oyunlar hakkındaki fikrim kendi fikirlerim beğenen adama da bir şey demeye hakkım yok 2 konsol da var bende ama sevmediğim oyuna da arkadaşlarım güzel diyor diye çıkıp o oyunun şakşakçılığını yapmam yapana da hoş gözle bakmam

• SONY_55 fanboyluk nickine yansımış senin! Eminim kendi yazdıklarına kendinde inanmıyorsundur.xbox ile ps3 ü sen tasarladın herhalde baksana neyi yapıp yapamayacakarını biliyorsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SİNANKAAN

sonuçta bir oyun ne kadar exclusive olursa olsun biri beğenir biri beğenmez çünkü herkes değişik tarz oyunlardan hoşlanır bu sidik yarışı da bir adım öteye gitmez
    tabii ki bu oyunlar hakkındaki fikrim kendi fikirlerim beğenen adama da bir şey demeye hakkım yok 2 konsol da var bende ama sevmediğim oyuna da arkadaşlarım güzel diyor diye çıkıp o oyunun şakşakçılığını yapmam yapana da hoş gözle bakmam

+1000 BU KADAR

Bu arada ben mass effecti bitirdim evet çok diyaloğa dayalı bi oyun çoğu kişi bu yüzden hoşlanmadı ama RPGler benim favorimdir hala OBLİVİON oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi japonozan -- 10 Nisan 2008; 17:55:11 >

• sonuçta bir oyun ne kadar exclusive olursa olsun biri beğenir biri beğenmez çünkü herkes değişik tarz oyunlardan hoşlanır bu sidik yarışı da bir adım öteye gitmez

malesef son dediklerinden çok var forumda..mesela ben gt5 ve mgs serisini sevmem..bu oyunları ancak online modları çok ii olursa alırım..oyun zewk meselesidir.
  • xbox360 Gt5'i kaldirmazmis onu gecin birkere ozaman ps3'de Gears of war'u kaldirmaz.Her Multiplatform oyunundan sonra xbox360'in Ps3'den daha iyi grafik verdigini gören fanlar sucu direkt yapimciya atiyorlardi simdi ise exc. oyun ile ahkam kesiyorlar.Gt5 multiplatform olsaydi ozaman görürdük neyin ne oldugunu.Sonucta iki ayri konsol iki ayri zevklerin platformu olarak bakiyorum ben bu ise.Ps3 oyunlarda daha cok japon cizgileri tasirken, xbox360 avrupa kültürüne daha yatkin oyunlar cikariyor.Ben sahsen japonlara saygi duymakla birlikte yaptigi oyunlardan pek hoslanmam o nedenle xbox360 tam olarak bana hitab ediyor olay bundan ibaret.Yalnizca verdigi mükemmel grafikler disinda olaya ben bu gözlede bakiyorum.Kim hangi konsolu tercih etmisse ona "niye onu aldin" demem tamamen zevk meselesi hatta God of war 3 cikinca kendime hakim olabilecekmiyim bilemiyorum bekle beni ps3

• quote:

Orjinalden alıntı: Mahs3R

xbox360 Gt5'i kaldirmazmis onu gecin birkere ozaman ps3'de Gears of war'u kaldirmaz.Her Multiplatform oyunundan sonra xbox360'in Ps3'den daha iyi grafik verdigini gören fanlar sucu direkt yapimciya atiyorlardi simdi ise exc. oyun ile ahkam kesiyorlar.Gt5 multiplatform olsaydi ozaman görürdük neyin ne oldugunu.Sonucta iki ayri konsol iki ayri zevklerin platformu olarak bakiyorum ben bu ise.Ps3 oyunlarda daha cok japon cizgileri tasirken, xbox360 avrupa kültürüne daha yatkin oyunlar cikariyor.Ben sahsen japonlara saygi duymakla birlikte yaptigi oyunlardan pek hoslanmam o nedenle xbox360 tam olarak bana hitab ediyor olay bundan ibaret.Yalnizca verdigi mükemmel grafikler disinda olaya ben bu gözlede bakiyorum.Kim hangi konsolu tercih etmisse ona "niye onu aldin" demem tamamen zevk meselesi hatta God of war 3 cikinca kendime hakim olabilecekmiyim bilemiyorum bekle beni ps3

ya siz ciddimisinz??ya size ne xboxdan sonyden..kaldırır yada kaldırmaz..zewk meselesine bakın

• quote:

Orjinalden alıntı: turkopol

ya siz ciddimisinz??ya size ne xboxdan sonyden..kaldırır yada kaldırmaz..zewk meselesine bakın

Hmm ok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mahs3R

quote:

Orjinalden alıntı: turkopol

Hmm ok

• quote:

Ps3 ün bir farkını göremedik diyen arkadaşlara sesleniyorum.Artık bunu 50.000 kerede söylesem de anlamayacaksınız ama olsun ben yine de söyliyeyim.
    Fark mı istiyorsunuz... gt5 in attığı fark yetmiyo mu daha ne arıyorsunuz ki
    *tek araçda 200.000 poligon ve kaliteli kokpit
    *1080p
    *60 fps
    *16 araç

İster kabul edin ister etmeyin bu özelliklerdiki oyunu xbox360 kaldırmaz.Bunu bizzat kendi gözlerimle gördüm...pgr4 niye fark atamadı pgr3 e grafik olarak.E hani konsollarda zaman geçtikçe sistemi daha iyi tanıdıkları için daha iyi grafik vereceklerdi.Demek veremiyor işte o kadarmış gücü.Daha neyi kabullenemiyorsunuz ki...Zaten pek bi farkını göremedik diyenlerin çoğunda ps3 olmadığı için aradaki o büyük farkı da göremiyorlar.O yüzden ne desek boş...

hocam pgr4 pek bir fark atamadı pgr3 e doğrudur..ama bunun en büyük sebebi çok çabuk hazırlanmış olmasıdır...biraz aceleye gelmiş gibi oldu yani...

• quote:

Orjinalden alıntı: leon_re

SONY_55 fanboyluk nickine yansımış senin! Eminim kendi yazdıklarına kendinde inanmıyorsundur.xbox ile ps3 ü sen tasarladın herhalde baksana neyi yapıp yapamayacakarını biliyorsun.

Evet ikisinide ben tasarladım.Nasıl olmuş beğenebildin mi bari..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: leon_re

SONY_55 fanboyluk nickine yansımış senin! Eminim kendi yazdıklarına kendinde inanmıyorsundur.xbox ile ps3 ü sen tasarladın herhalde baksana neyi yapıp yapamayacakarını biliyorsun.

Evet ikisinide ben tasarladım.Nasıl olmuş beğenebildin mi bari..

Eline sağlık süper olmuş.
    Ama ben PS3'ü daha çok sevdim.
    Hem daha kaliteli, hem daha iyi, hem de SONY
    Tadından yenmiyor yani

• Beğenmene sevindim.
    Bu aralar meşgulum zaten ps4 ve xbox720 yi tasarlıyorum.Son rotüşları yapıp 2010 da piayasaya sunmayı düşünüyorum...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.