Şimdi Ara

THQ: PS3'ün Potansiyel gücü ileride Xbox360'dan daha iyi grafik vermesini sağlayacak ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
3.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne unchartedı ya , ps3 ün gücünü bu oyunla gösteriyorlarsa yada sen gösteriyorsan şaşırmış olman lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: K.i.T.S

microsoft yazılım konusundaki öncülüğü kadar donanımla da alakalı olsaydı bu Playstation3 'ten 1 gömlek asagıda bi donanıma ve parca kalitesine sahip olmazdı bunuda unutmamak lazım... elindeki anahtar saglam olmadıkca online kapısını acmak mümkün olmaz...

Arada ki 4 sene yi hesaba katmıyosun X360 çıktığında piyasada doğru düzgün çift çekirdekli işlemci sayıs kaçdı acaba? adamlar o zamana göre PS3 ün bugün ki donanım alt yaısı gibi donanim koymuş cihaza, daha napsın HD-DVD mi vardı? Blue-Ray mi vardı? 4 yılda bir konsol mu çıkartılır adamlar napsın şimdi hemen X460 mı çıkartsın zaten çok övündüğünüz o donanaım ve grafik farkınıda göremedik ya henüz genede bariz bi donanim farkı var ama henüz serinin yenisini çıkartmaya gerek olacak kadar eskimedi X360

Yazılım boyutuna gelme istersen donanim olarak ne kadar ileri olsada ki bence büyütülecek düzeyde bi fark yok şu aşamada yazılım konusunda da MS sony ye en az 5 yıl fark koymuş durumda dah çok ekmek yemesi lazım Sony nin bu konuda,

• Her iki konsolda diğer nesilin çıkması kadar eskimedi, en az 5 yıl bu makinaları kullanırız , şahsi görüşüm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: UFUK_ŞEN

ne unchartedı ya , ps3 ün gücünü bu oyunla gösteriyorlarsa yada sen gösteriyorsan şaşırmış olman lazım.

ufuk,

unchaerted ps3'ün tam gücünü göstermeyebilir. ancak adamlar ellerindeki verilerle bu kadar yaptılar ya.

bence naughty dog başarılı iş çıkardı.

devkitlere sahip olduğu zaman firmalar daha güzel işler çıkaracaklar.
  • Yinede mükememel bir oyun değil, ortalamanın biraz üstünde diyelim.
  • hastayım bu oyuna ,oyun insanı eğlendirip güzel zaman geçirtecek bir şeyse oyun budur
    UNCHARTED
  • quote:

Orjinalden alıntı: SİNANKAAN

hastayım bu oyuna ,oyun insanı eğlendirip güzel zaman geçirtecek bir şeyse oyun budur
    UNCHARTED

yıllardır oyun oynamayıp, ps3 ve xboxla tanışan insanlar için öyle
  • ne anlarsın oyundan sen karate oynayıp duruyosun
  • quote:

ne anlarsın oyundan sen karate oynayıp duruyosun

onuda oynayamıyoz
  • Görsel kalitede bence zirvedeki oyun uncharted değil Ratchet and clank tır.Çok daha fazla hareketli objeyi animasyon kalitesinde ekranlarımıza taşıyor. İnanılmaz bir akıcılığa sahip.Renk paleti zengin.Göze batan en ufak bir kusur yok.
  • peki
    quote:

Orjinalden alıntı: Matherman

Görsel kalitede bence zirvedeki oyun uncharted değil Ratchet and clank tır.Çok daha fazla hareketli objeyi animasyon kalitesinde ekranlarımıza taşıyor. İnanılmaz bir akıcılığa sahip.Renk paleti zengin.Göze batan en ufak bir kusur yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Matherman

Görsel kalitede bence zirvedeki oyun uncharted değil Ratchet and clank tır.Çok daha fazla hareketli objeyi animasyon kalitesinde ekranlarımıza taşıyor. İnanılmaz bir akıcılığa sahip.Renk paleti zengin.Göze batan en ufak bir kusur yok.

Doğru söylüyorsun.Bizler daha çok aksiyon türü oyunları sevdiğimiz için(buda aksiyon fakat daha çok eğlence amaçlı)bu tür oyunlar pek ilgi görmüyor,bunları gözden kaçırıyoruz.Bana sorarsan ben 4 kere bitirdim ve herseferinde çok eğlendim düşmanlara disco yaptırdığımız ve düşmanları maymuna çevirdiğimz silahlar v.s.
  • ps3ün potansiyel gücü bu konsolun çok uzun ömürlü olmasını sağlayacak söylenildiği gibi 10 belki 12 yıl. eski jenerasyonda gamecube ve xboxdan düşük kapasiteli bir ps2 vardı şimdi xbox da gamecubede hatıralarda kalmışken ps2 8. yılında halen peynir ekmek gibi satılıyor ps3ünde aynı yoldan gitmemesi için sebep yok üstelik bu jenerasyonda sony en güçlü donanıma sahip , 360 tıkandığı yerde microsoftun yeni model xbox çıkarması da onları kurtarmaz sonynin eli armut toplayacak değil , nasıl şimdi ps2-ps3 birlikte piyasada ise , o zamanda ps3-ps4 birlikte piyasada olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: medeni conan

ps3ün potansiyel gücü bu konsolun çok uzun ömürlü olmasını sağlayacak söylenildiği gibi 10 belki 12 yıl. eski jenerasyonda gamecube ve xboxdan düşük kapasiteli bir ps2 vardı şimdi xbox da gamecubede hatıralarda kalmışken ps2 8. yılında halen peynir ekmek gibi satılıyor ps3ünde aynı yoldan gitmemesi için sebep yok üstelik bu jenerasyonda sony en güçlü donanıma sahip , 360 tıkandığı yerde microsoftun yeni model xbox çıkarması da onları kurtarmaz sonynin eli armut toplayacak değil , nasıl şimdi ps2-ps3 birlikte piyasada ise , o zamanda ps3-ps4 birlikte piyasada olur.

+1000000
  • quote:

Orjinalden alıntı: myfranco

@KAKÁ her seferinde elindeki oyun sayısını belirtmene gerek yok.Bu tip kriterler oyunları orjinal alanlara göre yapılıyor.Xbox 360da kopya oyun oynarsan tabiki ps3de 3-4 tane oyundan fazlası yok dersin.Sebebi çok açık,elindeki oyunları tutup ps3de bir daha almayacağına göre geriye sadece exclusive oyunlar kalır.Elinde ps3 olan birisinin oynayabileceği dolu oyun var.Her defasında kopyanın kendinize faydasından bahsetmenin manası yok.O tarz faydayı herkes kendisine saklasın.

hocam öyle diyorsun ama geçen seni dvd9 alırken görmüşler

şaka bir yana bende iki konsola sahibim şuan çok çok ayırt edecegim grafik yok (GT5 hariç tabiki) ben gt5deki grafigi hiçbir konsolda görmedim ilerde daha neler göreceğiz bakalım

• Ps3 ün bir farkını göremedik diyen arkadaşlara sesleniyorum.Artık bunu 50.000 kerede söylesem de anlamayacaksınız ama olsun ben yine de söyliyeyim.
    Fark mı istiyorsunuz... gt5 in attığı fark yetmiyo mu daha ne arıyorsunuz ki
    *tek araçda 200.000 poligon ve kaliteli kokpit
    *1080p
    *60 fps
    *16 araç

İster kabul edin ister etmeyin bu özelliklerdiki oyunu xbox360 kaldırmaz.Bunu bizzat kendi gözlerimle gördüm...pgr4 niye fark atamadı pgr3 e grafik olarak.E hani konsollarda zaman geçtikçe sistemi daha iyi tanıdıkları için daha iyi grafik vereceklerdi.Demek veremiyor işte o kadarmış gücü.Daha neyi kabullenemiyorsunuz ki...Zaten pek bi farkını göremedik diyenlerin çoğunda ps3 olmadığı için aradaki o büyük farkı da göremiyorlar.O yüzden ne desek boş...
  • Xbox bu oyunu kaldırmaz bunu bizzat kendi gözlerimle gördüm

Bu ne demek ya hiçbirşey anlamadım nasıl gördün

Xbox ps3'ten 2.5 sene önce çıkmış 2.5 senede neler olur neler

Ama hala bütün oyun tanıtımları vs.. xbox 360 üzerinde yapılıyor

Multi oyunlarda xbox ve ps3 hemen hemen aynı hatta bazı oyunlar xbox önde görüyoruz bunları

Ps3'ün bir farkını göremedik tabiki.Bir tek gt5 işte onda da grafik olarak önde başka ne var ?

Sadece grafiğe takılmayın bioshock,geow gibi bir oyununuz yok.

İki tane oyun sayabiliyorsunuz biri uncharted diğeri de gt 5

Tamam ben kabul ediyorum ilerleyen yıllarda ps3 xbox 360'ı geçecek ki geçmesi lazım çünkü xbox çıkalı 2.5 sene olmuş zaten Ps3 daha pişmemiş.

Onun için diyoruzki ps3'ün bir farkını göremedik.Anladın inşallah hocam

Herşey grafik değil.Forzadaki gibi online yarışlar siteden araba almak istediğin şekilde modifiye yapmak,forza 2'deki sürüş simulasyonu yok gt'de.

Dediğim gibi xbox çıkalı 2.5 sene olmuş günümüz dünyasında 2.5 sene az bir süre değil neler çıkıyor 2.5 senede.

Xbox onun için çok başarılı.İlerleyen yıllarda da öyle olacaktır ama ps3 daha güçlü normal olan da budur zaten ps3 yeni olduğu için daha güçlü olacaktır.

Ama şimdiki zamana baktığımızda xbox daha iyi.2 oyun sayıyorsunuz o da sırf grafik yüzünden.

Şimdi yine konu başlığı grafikden bahsediyor ben de onun için grafiği savunuyorum deme bana.

Çünkü söylediğin laf ps3'ün bir farkını göremedik diyenlere cevaptı.

Ben yine tekrarlıyorum ps3'ün bir farkını göremedik bir tek grafik'te gt5 üstün gözüküyor gerisi boş hepsi xbox'da var oynanış,modifiye de xbox çok üstün.

• e xbox ta da senin hesabına göre 2 oyun var kakacığım nasıl olacak
  • quote:

e xbox ta da senin hesabına göre 2 oyun var kakacığım nasıl olacak

arkdslar boşa bence bu kadar sey..grafik ve kalite olarak ps3 xboxu mutlaka geçecektir..(ben gt5 sevmem ama kalitesi ortada).ama xboxunda önemli kozları var..mesela live gibi...microsoft yeni bir konsol çıkarır-çıkarmak zorunda çünkü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkopol -- 10 Nisan 2008; 16:23:53 >
  • Evet kaka kardeşim gördüm.Pgr4 ve forza 2 de.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.