Şimdi Ara

Thor: Ragnarok (2017) | Chris Hemsworth - Tom Hiddleston (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
27
Favori
51.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marvel'ın Thor filmlerini sevmem. Bu filmden de beklentim sıfırdı. İlk fragman çıktıktan sonra da sıfırdı. Ama bu fragman hiç beklemediğim kadar kötü olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marvel yine yaptı yapacağını bu filmi imaxte izlicez mecburen

• quote:

Orijinalden alıntı: UcamayanPhoenix

Thanosla falan kapisamaz thor.Thanos thordan 10 gomlek ustun.RKT versiyonu kapisir ancak.

Avengers infinity warda ki karakterlere bakacak olursak thanosla birebir kapışacak bı Thor bide captain Marvel var bence

• Bari ucundanda olsa dr strange göstereydiniz eyy fragmanı hazırlayanlar.İzle geçlik bir film geliyor.Çok epik olmayıp eğlenceli vakit geçirmelik bir film bekliyorum.Asıl epiklik infinity warda yaşanacak
  • Hulk saç traşı olmuş ve biraz rengini açmışlar.

Ne bileyim Hulk'un böyle sakin sakin konuşması, oturması çok saçma geliyor bana.

Hulk abicim bu önüne ne gelirse yakar yıkar geçer.

HULK SMASH !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

Hulk saç traşı olmuş ve biraz rengini açmışlar.

Ne bileyim Hulk'un böyle sakin sakin konuşması, oturması çok saçma geliyor bana.

Hulk abicim bu önüne ne gelirse yakar yıkar geçer.

HULK SMASH !

Fragmanda beğenmediğim ve garibime giden tek yer hulk oldu benimde keşke yapmasalarmış bu şekilde.
  • thor full yildirimla kaplaninca fena gaza geldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jersey Devil -- 23 Temmuz 2017; 16:36:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • luganoguz kullanıcısına yanıt
    Ayrıca çizgi romana en yakın Bruce Banner da Edward norton oynadığıdır.Mark Ruffalo da iyi ama onun kadar yapılı değil Bruce.Yine de heyecan verici.Önümüzdeki 1 yıl paha biçilemez
  • exdanples E kullanıcısına yanıt
    Orasi oyle ama bire bire giremez.Hulk da o da giremez hatta cap marvel hulk thor birlesse de alamazlar.

• Çizgiromandaki Hulk bu Hulkun karşısına gelse bu Hulk diz çöker tövbe ister.

• Mishakal kullanıcısına yanıt
    Hulk aşama aşama mıydı öyle bir şey hatırlıyorum. Yani karakteri değişiyordu. Belki de kontrol altına alabilmiştir tabi o da var?
  • Yav Allah tan fragman beğenilmemiş burada. Tüm karakterlerin bir araya geldiği cgi justice league fragmanıyla aynı sayıda izlenmiş youtube da ve çok daha fazla beğeni almış. Cgi league çok iyi evet.

Beklenenden iyi bir film olacağını düşünüyorum ragnarok un..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 23 Temmuz 2017; 23:14:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mickey Goldmill

Şu sahne filme gitmeye yeterli bence

Süper bi sahne.

Karşıdaki yaratığın ismini bilmiyorum.

Fragman bence çok güzeldi. Hulkun espri seviyesi bana gayet iyi geldi. Güzel film olur umarım. Düşmanda ciddi bi düşman.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Justice League'te çok CGI olmasını eleştirirsin anlarım da, ardından hemen de Thor: Ragnarok'u övmek çok komik olmuş.
    beğeni olayı benim de gözümden kaçmadı.büyük ihtimalle gişede geçecek jl'i
  • BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    [spoiler] Surtur

Thor: Ragnarok (2017) | Chris Hemsworth - Tom Hiddleston

Ya su fragmana gore cgi yorumlamayi birakin.Spidey homecomingde de cgi siritiyordu ama filmde bir baktk duzeltilmis burda da boyle olacak.Anlastiklari firma en kaliteli cgi firmasi.Gorusune saygiliyim ancak youtubedaki marvel boylar her turlu saldiri yapiyor dcye.Aynisi imdbde de oluyor.Justice leaguenin 1.fragmanina bak bakaym bir de.Ayrica filmin temasi kiyamet la kiyamet.Cizgi romandaki ragnarogun 10 isik yili uzaginda.Sacma sapan 80lerden fiskirma cgi dolu bir film bu da

• Avengers sızan fragmandan filmin sonu da sızmış oldu.

Loki yine yapacağını yapıp ihanet ediyor. Tesseract'ı Thanos'a veriyor. Asgard yok olmuş, Ragnarok tamamen ya da kısmen gerçekleşmiş. Thor uzay boşluğunda sürükleniyor.

Yalnız şu 3 Thor filminde de düzgün bir Odin izleyemedik. Anthony Hopkins olağanüstü bir oyuncu onda sıkıntı yok, karakteri rezalet yazmışlar. Ya uyuyor ya da kayıp. Çizgi romanlardaki gibi evrenin reyis karakterini oynamıyor. En azından bir güç gösterisi koyabilirlerdi.

• Bana kalırsa fragman yine olmamış. Filmde genel bir sorun var ama çözemedim. Umarım güzel çıkarda ilk defa sağlam bir Thor filmi izleriz.
  • Film gerektiği yerde epik ve ciddi gerektiği kadar da komik olursa güzel olur bunu tutturmak mesele

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.