Şimdi Ara

Thor: Ragnarok (2017) | Chris Hemsworth - Tom Hiddleston (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
948
Cevap
27
Favori
51.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

* Mjöllnir'in kırılması

* Thor'un Asgard'dan sürülüp bir gezegende savaşçı olması, saçlarının kesilmesi

* Hulk ile karşılaşmaları

* Loki ile karşılaşmaları

* Hera'nın Asgard'ı yok edişi

* Thor ve Hulk'un ekip oluşu

* Gezegenden Valkyrie'ın yardımı ile kaçıp yine ekip oluşu

* Hulk'un konuşuyor olması

* Surtur

* Thor'un Odinforce kullanması

Marvel filmi satabilmek için çoğu sürprizi gösterdi 3. fragman çıkmadan. Bana göre bu filmde inanılmaz bir pazarlama hatası var. Bu kadar olay fragmanlarda gösterilmez. Çok iyi hatırlıyorum BvS'de Doomsday gösterildiğinde yer yerinden oynamıştı filme bir şey kalmadı diye. Surtur gösterilince kimseden ses çıkmamış bakıyorum. Ayrıca bana göre en büyük olay Mjolnir'in kırılmasını direk ilk fragmandan gösterilmesi. Ek olarak Marvel, bu filme kesinlike Guardian of the Galaxy mayası eklemiş. Ben filmde en merak ettiğim Heimdall'ın akıbeti.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Yav Allah tan fragman beğenilmemiş burada. Tüm karakterlerin bir araya geldiği cgi justice league fragmanıyla aynı sayıda izlenmiş youtube da ve çok daha fazla beğeni almış. Cgi league çok iyi evet.

Beklenenden iyi bir film olacağını düşünüyorum ragnarok un..

asgard tanrısını maymuna çeviren bir sinematik çık çık çık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

Hulk aşama aşama mıydı öyle bir şey hatırlıyorum. Yani karakteri değişiyordu. Belki de kontrol altına alabilmiştir tabi o da var?

Hulk her daim agresif biri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UberkS

Bana kalırsa fragman yine olmamış. Filmde genel bir sorun var ama çözemedim. Umarım güzel çıkarda ilk defa sağlam bir Thor filmi izleriz.

Filmin genel sorunu diğer 50 tane süperkahraman filmlerinden tamamen farksız olması veya en azından öyle gözükmesi.

Kötü karakterimiz bir anda gelir her şeyi yok edip kahramanımızı da hiçmiş gibi gösterir. Kahramanımız gurbet ellerde kendini keşfeder,sorgular. Ulan ben neydim ne oldum der. Sorunu ortadan kaldırması gerektiğine karar verip arada geçen esprili sekanslardan sonra arkadaşlarından yardım ister. Bu arada da kötü karakterimizin o kadar da efsane bir şey olmayıp sıradan olduğu anlaşılır film içinde. Sonra kahramanımız ve saz arkadaşları birleşerek espriler eşliğinde kazanırlar ama filmin sonunda daha kötü bir şeyin geldiği seyircilere haber edilir.

10 yıldır bu kalıbı kıramadılar gitti. Filmi öyle bir sunuyorlar ki konseptin aynı olduğunu çakamıyorsunuz.

• Daha ikinci fragman neden bu kadar çok şey koymuşlar

Thor'un gözlerinin parladığını sahne güzeldi ama belliki yine espriler tavan yapacak fragmanı izlerken bakıyorum şavaş sahneleri sonra lazerli cıvıl cıvıl bir jenerik daha sonra helayi görüyorum cool bir şekilde duruyor ardından esprili bir sahne

yani filmde güzel gerilim dolu çaresizlik havasında bir şavaş izleyeceğiz ama ne teması ne tonu bu havaya uyuyor o yüzden clasik bir thor filmi espri aksiyon cıvıl cıvıl hayırlı olsun

Birde Hulk oturup muhabbet ediyor.?? Hulk bu arkadaş nasıl olur karakterin yapısına ters. Ben alışamadım bu control olayına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Fragman da şu ana kadar gösterilenler;

* Mjöllnir'in kırılması

* Thor'un Asgard'dan sürülüp bir gezegende savaşçı olması, saçlarının kesilmesi

* Hulk ile karşılaşmaları

* Loki ile karşılaşmaları

* Hera'nın Asgard'ı yok edişi

* Thor ve Hulk'un ekip oluşu

* Gezegenden Valkyrie'ın yardımı ile kaçıp yine ekip oluşu

* Hulk'un konuşuyor olması

* Surtur

* Thor'un Odinforce kullanması

Marvel filmi satabilmek için çoğu sürprizi gösterdi 3. fragman çıkmadan. Bana göre bu filmde inanılmaz bir pazarlama hatası var. Bu kadar olay fragmanlarda gösterilmez. Çok iyi hatırlıyorum BvS'de Doomsday gösterildiğinde yer yerinden oynamıştı filme bir şey kalmadı diye. Surtur gösterilince kimseden ses çıkmamış bakıyorum. Ayrıca bana göre en büyük olay Mjolnir'in kırılmasını direk ilk fragmandan gösterilmesi. Ek olarak Marvel, bu filme kesinlike Guardian of the Galaxy mayası eklemiş. Ben filmde en merak ettiğim Heimdall'ın akıbeti.

Hocam daha strange var bunlar bide dünyaya gelecek sonrasinda infinity wara bağlanacak diyorlar ama öyle bişey olursa after credist sahnesinde gösterirler diye tahmin ediyorum

• Buradakilere anlatamazsın bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mickey Goldmill

[spoiler] Surtur

Thor: Ragnarok (2017) | Chris Hemsworth - Tom Hiddleston

"Bu ne ya çok renkli GoTG mi bu"
  • Tek kelimeyle mükemmel bir fragman olmus.
    Yukarda arkadas tek tek önemli sahneleri siralamis ama bunlar insanlari sinemaya cekecek seyler. Burada bir spoiler olmasi söz konusu degil. BVS'teki Doomsday ile karsilastirmayin. Orada herkes filmin tamamen Süperman Batman arasinda gececegini düsündügü icin o fragmanda hayalkirikligina ugradi. Burada öyle bir sey yok.

Thor'un kiminle savasacagi basindan beri belli.
    Mjolnir'in kirilmasini da göstermek zorundalar, fragmandaki diger sahnelerde neden olmadigi belli olsun.

Diger süpriz olmali denilen konular acikcasi hype yaratiyor ve herhangi bir seyi berbat ettigini düsünmüyorum.

Artik Marvel filmleri görsele dayali , senaryosu vasat filmler. O yüzden insanlari sinemaya cekmek icin büyük süprizler, büyük twistler , fevkalade senaryolar yapmak yerine bol karakterler, crossover'lar yaratiyorlar.

Yani filme gidin, 2 saat eglenin, vaaov yapin, sonraki Marvel filmini bekleyin..

• Comics hikayelerinin isimleri alınarak yapılan tek başarılı uyarlama Winter Soldier oldu sanırım. Ne Age of Ultron ne de Ragnarok, ismini aldığı hikayeden çok uzak yapımlar. Bu durumu ilk baştan beri sevmedim. Thor fimlerinin de serideki en zayıf halka olduğu açık. Lakin bu filmi merak ediyorum yine de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 24 Temmuz 2017; 17:58:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Ton koyu olunca felsefe arıyor insan tabi

• JL fragmanından daha fazla heyecan verdi ne yalan söyleyeyim
  • quote:

Hocam ton koyu diye yapıları da siyaha boyayıp, siyah giyecek değiller adamların yapısı bu. İnsanlar eleştirmek için eleştiriyor. Hulk'ın saçı üzerinden bile gömme çabasına girenleri gördüm. Önceki Thor filmleri MCU'nun en çöp filmleri olsa bile bu film için beklentim çok yüksek

Şu görseller JL veya başka DC filminde olsa Zack baba çok yaşa diye gezinirlerdi Marvel yapınca çocuk filmi oluyor

• pek bilgim yok da

thor ve hulk arkadaş değil mi niye kapışıyorlar?

bide hulkun o saldırdığı devasa canavar ne öyle? kocaman şeyi nasıl yenecek lae

bide bu filmi seyretmek için diğer thor filmlerini seyretmek gerekli mi anlamak için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mağaratrolü34 -- 24 Temmuz 2017; 19:33:40 >
    Aynı fikirdeyim hocam. Zaten her iki şirketin filmlerini de takip ediyorum ama Marvel daha geniş ve ayakları yere basan bir sinematik evren kurduğu için ilgim haliyle daha fazla oluyor Marvel'a. İkisininde tercih ettiği yollara göre yorum yapmak lazım tabi. Birisi diğeri gibi yapmıyor diye boş yere burada nefret dökmemek lazım. Film ile ilgili teori, artı ve eksi yönlerinin muhabbetini falan yaparız diye geliyoruz şuraya saçma sapan yorumlardan geçilmiyor.

• quote:

Aynı fikirdeyim hocam. Zaten her iki şirketin filmlerini de takip ediyorum ama Marvel daha geniş ve ayakları yere basan bir sinematik evren kurduğu için ilgim haliyle daha fazla oluyor Marvel'a. İkisininde tercih ettiği yollara göre yorum yapmak lazım tabi. Birisi diğeri gibi yapmıyor diye boş yere burada nefret dökmemek lazım. Film ile ilgili teori, artı ve eksi yönlerinin muhabbetini falan yaparız diye geliyoruz şuraya saçma sapan yorumlardan geçilmiyor.

Aynen hocam bir de eski Thor oyuncusu olsa hepten karışacak konu. Filmin tarzı ortada konuya gelip sırf yorum yapmak için yorum yapan adamlar var.
  • Thor'un gerçek gücünün yansıtılmadığını düşünenler var ama her düşmana karşı tam gücünü ortaya çıkarması film mantığını ters olur. Şimdi Hela'ya karşı Yıldırım Tanrısı olacak. Loki'nin ilk Avengers filminde nasıl korktuğunu da unutmayın. Bundan sonra çekiç el değiştirir. İlk sayfalarda sette gizemli bir kadın karakterin Odin'e baba dediğine dair bir şey paylaşıldı. İlerleyen zamanlarda belli olur. Film sonrası sahnede olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

quote:

Hocam ton koyu diye yapıları da siyaha boyayıp, siyah giyecek değiller adamların yapısı bu. İnsanlar eleştirmek için eleştiriyor. Hulk'ın saçı üzerinden bile gömme çabasına girenleri gördüm. Önceki Thor filmleri MCU'nun en çöp filmleri olsa bile bu film için beklentim çok yüksek

Şu görseller JL veya başka DC filminde olsa Zack baba çok yaşa diye gezinirlerdi Marvel yapınca çocuk filmi oluyor

Hela olmasa zor görürdük bu sahneleri zaten kadının sahnelerinin %90ı epik karanlık gizemli gerilim dolu mitolojik felsefik karizma geriye kalan marvelin en önem verdiği espri yükü thor'a düşüyor adamda oynuyor ne yapsın yıllarca böyle işlendi bu karakter

Neyse artık hela ile Antony Hopkins ustayı izleriz artık güzel güzel.

bu sahneler benide çok heyecanlandırdı gerçekten.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.