Şimdi Ara

Thor: Ragnarok (2017) | Chris Hemsworth - Tom Hiddleston (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
948
Cevap
27
Favori
51.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmde bizi heyecalandıracak bir çok sahne mevcut olacak bu bariz ve filmin finalininde vurucu olmasını bekliyorum iyi bir finali izleyeceğiz gibi ama genel anlamda bu film iyi mi kötü mü olur cidden çok belirsiz.

Bu filmi kurtarırsa Hela ve Thor un gerçek potansiyeli kurtarır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Men in Black
  • Uzun olmayacak demiş film eğer dediği gibiyse baya kısa gerçekten. Umarım patlamaz film

• O ne ya fragmanlardan gördüklerimiz dışında pek birşey olmayacak o zaman umarım biraz daha uzun olur
  • Çok uzun olması iyi olması değil zaten. Sıkmaması için böyle yapmışlardır belki. Şuan ki süre ne demek Allah aşkına?
  • Maymuna çevirdiler thor abimizi :) çerezlik film ragranok ile alakası da yok zaten

• Flim çıkca ne olacak askerdeyim
  • Şu filmden ufak bir beklentimde inşallah dr strange filminin after credits sahnesinde gördüğümüz dr strange'in taktığı şu sarı eldivenleri kaldırmışlardır.Yoksa gerçekten facia gözüküyor dr strange o sarı eldivenlerle aynı zamanda da gülünç bu saçma fikir kimin aklına geldiyse de tebrik ediyorum.Allahtan infinity war sızan set fotolarında eldiven falan görmedik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 30 Temmuz 2017; 22:58:49 >
  • victor zsasz kullanıcısına yanıt
    Easter Egg idi o, Doctor Strange'in klasik kostümüne bir gönderme.

Thor: Ragnarok (2017) | Chris Hemsworth - Tom Hiddleston

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 31 Temmuz 2017; 0:22:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Easter Egg idi o, Doctor Strange'in klasik kostümüne bir gönderme.

Sadece bu sahneye özgü bir gönderme olarak kalacaksa sıkıntı yok.Devam filmlerinde görmemiz açıkçası iyi olmazdı diye düşünüyorum.Comicsteki halini yansıttığını bende biliyorum ama maalesef gerçek dünyaya geçince pek iyi durmuyor.Şu eldivenlerle strange'in her an bulaşık yıkayacakmış gibi bir hali var

• victor zsasz kullanıcısına yanıt
    Bu fikrin kimin aklına geldiğini merak ettiniz, ben de çizgi roman göndermesi olsun niyetiyle o sahnede eldiven konulduğunu söyledim, yoksa ben de çizgi romanda öyle ve sinemada da öyle olmalı/çizgi romana en ufak göndermede kendimizden geçmeliyizcilerden değilim. Rezalet duruyor o eldivenler evet, aslında ille sarı eldiven göndermesi yapmak istiyorlarsa bu daha kibar ve ince bir eldivenle yapılabilirdi ama nedense bulaşık eldiveni tercih edilmiş. Kim bilir Thor gelmeden evvel Strange tam da bulaşığa girişecekti de o gelince elde unutup öyle oturdu karşısına, klasik kostüm göndermesini de bu arada aradan çıkarmışlardır diye düşünüyor insan ister istemez. (Bu oluyormuş bir de. )

Çok büyük ihtimalle sadece bu sahneye özel bir anlık bir saygı duruşuydu o ama bu sahneyi de Ragnarok'un yönetmeni Waikiki yönetti, o yüzden kesin bir şey diyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 31 Temmuz 2017; 14:28:35 >

• sırada bu film var çıkmasını beklidiğim, aksiyonu bol olacaktır
  • O taktığı eldivenlerde kutsal bir hatıra da olabilir. Bazı şeyleri filme bırakın. Doctor Strange filminde Dünya'nın şaftı kayarken hepsinin ayna boyutta geçtiğini hangimiz biliyordu? Kendi çapında bir mantığı vardır. İzleyip zevk almak lazım. Yöneten, yazan ve sorumlu olanlar memnunsa sıkıntı yok. Kimsenin keyfine göre iş yapılmaz. Her kafadan bir ses çıkar.
  • Mjolnir'i tamamen devreden çıkaracaklarını düşünmüyorum.
    Hela kırdı hadi geçmiş olsun ne yapalım denmeyecektir. Doctor Strange'in rolünün mjolnir ile bağlantılı olabileceğini düşünüyorum. Agamoto'yu kullanarak eski haline getirebilir yeniden Mjolnir'i ya da diğer ihtimal Thor'un ruhunu Mjolnir ile birleştirerek tamamen bir parçası haline getirebilir yeniden Mjolnir'i.
    1. ihtimal daha mantıklı gelse de Strange bi yerde gelip al kanka Mjolnir seni çok özledi o sensiz sen onsuz olmazsınız durumuna gelecektir.
    Ragnarok'ta en iyi performansı vereceğini düşündüğüm isim kesinlikle yönetmen Taika Waititi bu adam yapmışsa güzel birşey yapmıştır.
  • Öncelikle Thor'un yeni stili çok hoşuma gitti. Çekiç'in kırılması garipti :)

Marvel filmleri gitgide güzelleşiyor Civil War ile başlayan yükseliş devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

THOR: RAGNAROK standı tüm ABD sinemalarına yerleştirildi.

Çok janjanlı olmuş

• Çok fazla şey göstermişler bu sefer. Keşke izlemeseydim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niyeyse şu film beni gram heyecanlandirmiyor galiba fragmanların kötü olmasından kaynaklanıyor hadi ilk fragman neyse ama diğerlerini hiç beğenmedim ragnorak diyince insan daha sert karanlık bir film bekliyor

• Allahını seven trailer'daki şarkıyı bulsun bana.

Magic Sword - In The Face Of Evil değil bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktulgar

Niyeyse şu film beni gram heyecanlandirmiyor galiba fragmanların kötü olmasından kaynaklanıyor hadi ilk fragman neyse ama diğerlerini hiç beğenmedim ragnorak diyince insan daha sert karanlık bir film bekliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.