Şimdi Ara

Thor: Ragnarok (2017) | Chris Hemsworth - Tom Hiddleston (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
948
Cevap
27
Favori
51.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hulk, planet hulk daki gibi bir gladyator gezegeninde olacakmış sanırım thor lada orada karşılaşıp kafa kafaya vereceklermiş
  • Arkadaşlar sif yok mu ya? sif gibi karakter varken hikayeyi jane üzerinden ilerletmek 2. filmin en büyük fiyaskosuydu bana göre.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Thor: Ragnarok çekimleri 4 Temmuz 2016'da Chris Hemsworth'in memleketi Avustralya'da başlayacak.

Bunun dışında filmin oyuncuları da film ve karakterleri hakkında yorum yapmaya devam ediyor;

Çekimlere daha başlamadık, ama kendimi hazırlıyorum ve çok heyecanlıyım. Bu sefer çok havalı şeyler yapacağız. Hulk ve Bruce Banner'ın daha önce hiç görmediğimiz taraflarını göreceğiz, ve tabii ki yaşlı zavallı Thor'ın da öyle. -Mark Ruffalo

Grandmaster kendini tatmin etmeyi seven biri. Kendi rolümü her gün çalışıyorum, araştırma yapıyorum. Yönetmenimiz beni sürekli teşvik ediyor ve kendime has bir performans sergilememi sağlamaya çalışıyor. Benim çekimlerim 3 hafta-1 ay arası sürecek. Bu kadroyla çalışmak için çok heyecanlıyım, çok eğlenceli olacak. -Jeff Goldblum

Çok eğlenceli olacak. Daha önce izlediklerimize göre ton olarak büyük değişim olacak. Filmde farklı bir Thor ve farklı bir Loki izleyeceksiniz. Hiç görmediğimiz bir dünyaya gideceğiz çok farklı olacak. Başıma bela açmak istemiyorum o yüzden çok fazla şey söyleyemem. -Chris Hemsworth

Loki'yi tekrar oynayacağım için çok heyecanlıyım. 2012'den beri Loki'yi doğru düzgün oynayamadım. Thor: The Dark World 2013'te çıktı ama kostümü en son 2012'deki San Diego Comic Con'da giymiştim. En çok Loki'nin tavrının nasıl olacağını merak ediyorum çünkü Thor uzaklardaydı ve arkadaşlarıyla birlikte bir bilgisayarla kapışıyorlardı. Loki ile ilgili en heyecan verici şey bir düzenbaz, numaracı oluşu. Şunu da unutmayalım filmde Hulk da olacak. Bu ikilinin son kez aynı odada oluşu Loki için pek iyi olmamıştı. -Tom Hiddleston

yaşlı zavallı thor

• Bu meret zaten ölmüyor. Bu zırhtan sonra iyice zor. Zırhın detayları ve ayrıntıları çok iyi görünüyor.
  • quote:

Thor Ragnarok'da Hulk'ın giyeceği Gladiator Hulk zırhı görücüye çıktı!!!

Thor: Ragnarok (2017) | Chris Hemsworth - Tom Hiddleston

Beklemedeyiz.
    Bu film diğer iki Thor filminden iyi olacak gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Cate blanchett fotoları gelse de gözümüz gönlümüz açılsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Cate blanchett fotoları gelse de gözümüz gönlümüz açılsa.

/>

• DC evreni Surtur gibi bir villain kullanmalı en azından Justice League'de, onun dışında Surtur, Thanos öncesinde muhteşem bir villain.
  • Zırh çok iyi görünüyor yalnız merakla Hulk'ın üzerinde görmeyi bekliyorum. Serinin zirve noktası geliyor.

• quote:

Filmin logosu ile alakalı bir spoiler verilmiş olabilir.

Marvel'ın panelinde resmi olarak yayınlanmasa da katılımcılara Thor: Ragnarok'dan bir video gösterildi. Loki'nin yeni kostümü, Asgard, yaralı Thor ve bir taht odasında yer alan Tanrı görünümlü kişiler videoda yer alıyormuş.

O kişiler söylenene göre The Eternals! Logoda da gördüğünüz üzere üst taraf sarı, alt taraf mavi renkli aynı Eternals'ın olduğu gibi. Marvel'ın bu tarz yüce varlıkları evrene dahil edebileceği iki adet serisi var; Thor ve Guardians of the Galaxy.

Güzel tespit

• Hulk'un zırhını çok beğendim ama o yeni logo ne öyle ya? Retro havası var yemin ediyorum. Bi garibime gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Cate blanchett fotoları gelse de gözümüz gönlümüz açılsa.

/>

+takip

• Bekliyoruz
  • Özel gösterimden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 7 Ağustos 2016; 2:43:31 >
  • Film cöp olcakmis gibime geliyor ama hayirlisi.Bunda onceki 2 filminde etkisi var umarim yanilirim

• Tüm marvel bir yana thor'un kendine has bır cıvıklık var filmlerinde. Umarım Cate Blanchett'i pişman etmezler, evet tek endişelendiğim o.
  • ilk film neyse de ikinci film gereksiz cıvıktı.

• thor new york'a geliyor doktoru görmeye adres doktor strange'in adresiymiş. arkadaki gazetelerde de thor geri döndü, lady justice ile birlik kurdu. times meydanında cinayet falan yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Vengeful -- 22 Ağustos 2016; 11:41:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Vengeful

thor new york'a geliyor doktoru görmeye adres doktor strange'in adresiymiş. arkadaki gazetelerde de thor geri döndü, lady justice ile birlik kurdu. times meydanında cinayet falan yazıyor

Lady Justice nedir kimdir?

• ben de ilk defa duydum, google'da da arattım marvel'ın sitesinde var ama bir şey yazmıyor
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.