Şimdi Ara

The Witcher Kitap Serisi Ana Konu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.451
Cevap
43
Favori
111.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen ilk iki kitap kısa hikayeler şuan çıkacak olan 3.kitap serinin ilk romanı olarak geliyor
  • Bu ay çıkıyormuş 3.kitap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Ohhh be valla mis gibi haber. Serinin ilk oyununu henüz bitirdim. İkinci oyuna başladım bugün. Witcher evrenine bayıldım. Ayrıca daha hiçbir şey görmemiş gibi hissediyorum. Koca bir alem Salamender tarikatından ibaret olamaz değil mi?
  • Rurounius kullanıcısına yanıt
    Onlar daha hiçbişe :) Devam edin siz.Bende üçüncü oyunu bitirmenin arasından bir yıl geçtikten sonra kitaplarla gaza gelip ilk oyundan tekrar başladım sırayla gidip üçüncü oyunu NG+ açıp tekrar oynıcam
  • – Kısa Hikâye Derlemeleri

* The Last Wish (Orj. Adı: Ostatnie zyczenie) (Basım yılı 1993, İngilizce çevirisi 2007)

* Miecz przeznaczenia (The Sword of Destiny) (Basım yılı 1992; kitap Last Wish’den önce basılmış olmasına rağmen Last Wish’de geçen hikâyelerden sonrasını konu alan öyküleri içerir)

* Cos sie konczy, cos sie zaczyna (Something Ends, Something Begins) (Basım yılı 2000) — hikâyelerden yalnızca iki tanesi The Witcher dünyasında geçer ve sadece biri olay akışı açısından önemlidir)

– Romanlar

* Blood of Elves (Krew elfów) (Basım yılı 1994, İngilizce çevirisi 2008)

* Times of Contempt (Czas pogardy) (Basım yılı 1995, İngilizce çevirisinin 2011 veya 2012 yılında çıkması bekleniyor)

* Chrzest Ognia (Baptism of Fire) (Basım yılı 1996)

* Wieza Jaskólki (The Tower of the Swallow) (Basım yılı 1997)

* Pani Jeziora (The Lady of the Lake) (Basım yılı 1999)

Şunu buldum şuraya koyayımda kitap çıkmadan önce tekrar görmekte fayda var keşke şu something Ends, Something Begins de olsaymış yav önemli şeyler var diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 5 Eylül 2017; 23:35:21 >

• Aslinda tam tersi o kitap cok olay orgusu disi.roman gelmesi guzel.yayinlari sanirim yabanci yayinci gibi yayinlicaklar(kapak tasarimin sahibi yayinci).yurtdisinda da o kitap basilmis degil ve ayrica yurt disinda yeni ingilizceye cevirilen son kitapta var.

Edit:orbits book

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARKKO70 -- 6 Eylül 2017; 0:25:4 >
    Ufkumu açtınız. Ben de henüz serinin ikinci oyununda olmama rağmen 3'ü kolay modda bitirip hard modda da bitirmeye çalışacağım.
    İyi oyun çıkmıyor diye üzülmek yerine aşık olduğumuz oyunları zor modda oynamak... Bunu hiç düşünmemiştim. Teşekkür ederim.
  • Liquido02 kullanıcısına yanıt
    Normalde çıkmadan 2 ay evvel haber sitelerinde boy gösterir çıkmasına yakında tarih duyurulurdu. Şimdi neden böyle sessiz sedasız bir çıkış gerçekleştiriyorlar acaba ?

• Bence çıkış tarihi yaklaştıkça reklamlar artacaktır, kim bilir belki de eylül sonuna gelecektir kitap?

Valla nasıl yapıyorlarsa yapsınlar, tüm seriyi güzelce çevirsinler de, başka bir şey istemiyorum :D

• ceyhunceyhan kullanıcısına yanıt
    Aynen diğer kitaplar çıkmadan baya haber olmuştu bende n11 üzerinden pegasusyayınlarına sorduğumda eylül ayında çıkacak cevabını aldım.

• kitaplar çıktı mı son durum ne?
  • İlk 2 kitap çevrildi, şimdi ilk roman olan Blood of Elves bu ay içinde geliyor diyorlar :)

• Kitapyurdundan mail gelmiş. Pegasus yayınları dahil birkaç yayınevi dahil %40 indirim var diye.

Hemen kitapyurdunun sitesine baktım kitaplar hala aynı fiyattan satılıyor. Witcher'ı 12-13 liraya alacağım diye heyecanlanmıştım
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Bu hangi dergiden alınma bir resim acaba?

Nette bulamadım da
    The Witcher Kitap Serisi Ana Konu

Buldum hocam level dergisiymiş.

Dergi basılalı ne kadar oldu bilmiyorum ama başka bir yerde haber olmaması yada pegasusun kendi hesabından tanıtım yapmaması çok ilginç. Bunca zamanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robot Marvin -- 8 Eylül 2017; 10:30:42 >
  • Çıksın artık yav, eylül dediler son haftayı mı bekliyolar nedir

Buz ve Ateşin Dünyası, Wool serisi 3. kitap ve Witcher ilk roman. Hepside eylülün başında raflarda olacaktı sözde ama biri 15'ine ertelendi diğer ikisi kim bilir kaçında çıkar
  • İlk 2 kitap arasındaki zaman farkına bakılırsa önümüzdeki hafta çıkması lazım 3. kitabın. Fakat ön sipariş bile yok daha ortada.
  • Pegasus yayınları facebok tan bana cevap olarak, önümüzdeki hafta ön siparişe açılacağını yazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 8 Eylül 2017; 17:20:57 >
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Harika haber. Daha evrenin başındayım ama kendimi tanıyorum. Bi anda sarcam bitecek. O yüzden daha başlamadan yeni seriye en az sizin kadar sevindim.
  • The Witcher Kitap Serisi Ana Konu Hadi hayırlı olsun 3. Kitap geliyor

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.