Şimdi Ara

The Witcher Kitap Serisi Ana Konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.451
Cevap
43
Favori
111.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zireael

3. kitap ne zaman çıkacak bir bilgi var mı? Bekle bekle öldüm

Bir grupta paylaşılan görselde cevap olarak çok yakında satışa çıkacağını yazmış pegasus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basım aşamasinda demişlerdi.

• Witcher devam eden bir seri mi yoksa yazar bitirdi mi?
    Ya da şöyle sorayım 3 hkaye 4-5 roman var bunlar tamamen bitmiş bir seri mi yoksa yeni romanlar eklenir mi seriye?
  • dark_hell_86 kullanıcısına yanıt
    En son witcher kitabı lady of the lake 1999 yılında yayımlandı. Yazar tarafından yeni kitaplar yazılmıyor fakat Türkçe'ye gelmesi biraz zaman aldı.

• ceyhunceyhan kullanıcısına yanıt
    Geç olsun güç olmasın diyelim hocam, peki serideki romanlar birbirinin devamı mı yoksa her roman farklı bir macera mı?
  • Somethings end somethings begin kitabı tamamen Witcher'ı kapsamasada onuda sayarsak ilk 3 kitap hikaye derlemesi şeklinde ilerliyor. Kalan 5 kitap ise birbiriyle bağlantılı şekilde diye biliyorum. Tabii ana romanları henüz okumadığım için Yüzüklerin Efendisinde olduğu gibi ' olaylar ikinci kitapta devam edecek' şeklinde mi bilmiyorum ama bir romanın tek konuyu kapsadığı kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 17 Ağustos 2017; 0:24:46 >
  • merhabalar bu seriye yeni başladim, oyunlarini oynamadim sadece 2. oyunu oynadim, bugün son dilek kitabini bitirdim, ikinciyi sipariş edeceğim, diğer kitaplarin türkçe çevirileri var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zireael

Pegasus Yayınlarına instagram üzerinden sordum. Eylül diye cevap verdiler

/>
  • Ilk romanimi basicaklar yoksa yine kisa hikayelerin son kitabini mi?sahsen son hikaye kitabinin cikmasini istemiyorum.yurt disinda da direk gecmisler hikaye serisini...

• İlk kitabını okudum çok beğendim ya. :)
  • Pegasus yayınları facebook sayfasında Witcher için 'Serinin ilk romanı için hazır mısınız?' diye bir paylaşım yaptı

Demek ki ROMAN serisine geçildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 21 Ağustos 2017; 14:19:48 >
  • Süper haber.

• https://mobile.twitter.com/PegasusYayinevi/status/899587603594436608

Hazır mıyız millet?

Nasıl heyecanlandım ya :D

• Felaket heyecanlandım şuan,Eylül gelsin artık hatta ön sipariş filan açsınlar alıp rahatlayalım.
  • Romana geçmek yerine kısa hikaye olan son kitabı çıkarsalardı.Something Ends, Something Begins diye bir ara derleme daha var onu atlamaları üzdü.
  • Bencede, roman serisine başladıklarına göre artık o kitabı basacaklarını sanmam.

• Az önce 2. kitabi bitirdim, mükemmeldi, üzerimde çok etki birakti nedense, hele o Ciri ile konuşmalar :D oyunu iyi ki oynamamişim (3. oyunu) Ciri'yi küçüklüğünden tanimak daha iyi, bir sorum var, çikacak kitapta nilfgaardlilarla ilgili nölümler olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deno333

Az önce 2. kitabi bitirdim, mükemmeldi, üzerimde çok etki birakti nedense, hele o Ciri ile konuşmalar :D oyunu iyi ki oynamamişim (3. oyunu) Ciri'yi küçüklüğünden tanimak daha iyi, bir sorum var, çikacak kitapta nilfgaardlilarla ilgili nölümler olur mu?

Ben okumadım ama illaki vardır

• beyler hikaye doğrusal mı yoksa farklı öykülerden mi oluşuyor?
  • Dünya çapında bu kadar değer gören bir seriyi halen neden Türkçeye çevirmezler anlamak çok güç.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.