Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (858. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 856857858859860
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar seriyi hiç oynamadım direk 3 oynayacağım. ilk iki oyunu oynama şansım yok şu an için.

ingilizce de yok bende. serinin hikayesine yabancı kalmamak için ne yapmam lazım. youtube de filan ara videoların vs. türkçe alt yazılı versiyonu var mı /? ya da ilk iki oyunun açıklayıcı türkçe anlatımı filan. ?
  • bigbooss kullanıcısına yanıt
    1 2 yi oynamazsan senaryo kopuk olur 3 oyununda tr dil seçeneği var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bigbooss kullanıcısına yanıt
    "Oynamanı şiddetle tavsiye ederim" Yinede sana bırakıyorum. Yedişer dakikalık, oyunda ne olup bittiğine dair anlatım.

Spoiler, oynamayan tıklamasın linklere.

1. oyunhttps://www.youtube.com/watch?v=eSMBRKt7gUQ

2. oyunhttps://www.youtube.com/watch?v=auGqs45NyxY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baddogan35 -- 20 Aralık 2016; 17:59:38 >
  • Cevaplar için teşekkürler. Video bakacağım.

İki oyunu oynayacak kadar. Hem vaktim yok hemde bilgisayar yok :-):-) Ps4 var. Sadece ondan oynayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

Cevaplar için teşekkürler. Video bakacağım.

İki oyunu oynayacak kadar. Hem vaktim yok hemde bilgisayar yok :-):-) Ps4 var. Sadece ondan oynayacağım

http://oyungezer.com.tr/haber/41225-the-witcher-serisinin-dunden-bugune-hikayesi

Videolar zaten kısa hocam. Onları izledikten sonra linkteki yazıyı da okursan hikayeyi iyice kapmış olursun. Oldukça kapsamlı bir yazı hazırlamış Ogz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hemen okuyorum eyvallah.
  • kkratoss kullanıcısına yanıt
    Maul'un cosplay takvimi

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Maul'un cosplay takvimi

Aynen. İçlerinde en güzeli buydu ama.

• kkratoss kullanıcısına yanıt
    Yenn'in olduğu unicorn'lu da fena değildi
  • Beyler Hearts of stone dlc'sinin "maximilan'ın evi" yani soygun görevini bitirmek üzereyim ama nasıl bitirmeliyim? Hangi kardeş ile anlaşmalıyım yoksa ikisini de öldürüp kutunun içindeki kağıtlarla birlikte mi almalıyım?
  • Beyler DLC'leri oynamak için oyuna geri döndüm 35lvl civarındayım aylar oldu oyunu unutmuşum build ve gear tavsiye edebilecek olan var mı?
  • Yeni çıkan Elder Blood Lighting Modu herkeze tavsiye ederim....
    http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2137/?
    https://www.youtube.com/watch?v=-Sar54lrg4c&t=187s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 23 Aralık 2016; 0:1:32 >
  • Arkadaşlar şu büyücü kadın Keira onu öldürmezsek oyunda nasıl bir değişiklik oluyor ?
  • aflatoxin kullanıcısına yanıt
    Lambert ile ilgili değişiklik oluyor.

Lambert'in hayatı ona bağlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Management -- 24 Aralık 2016; 12:48:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler ilk 2 oyunu bitirdim.Finallerden sonra 3.oyuna başlayacağım yalnız birkaç sorum olacak,yardımcı olabilirseniz sevinirim

1- 2 oyunu da en zorun 1 altında bitirdim ve ikisi de sonlara doğru biraz fazla kolaylaştı.İyi bir oyuncuyumdur,bu sefer en zorda oynamak istiyorum ama Death March ne kadar zor ? Yani öyle insanı bezdirecek,bıktıracak,sinirlerini bozacak kadar zor mudur ? 2.oyun için de normal'de bile çok zor yorumları okumuştum hep ama hard'da bile yarım saat sonra alıştım ve sıkıntı kalmadı.Bombaları,yağları iksirleri sık sık kullanıyorum zaten.Yalnız şöyle de bir şey var,eğer en zorda bile oyun yarısından sonra çok kolaylaşacaksa başlarda aşırı kastırmak da saçma geliyor bana.Kısacası ilk sorum hangi zorluğu tavsiye edersiniz ?

2- Her türlü en zor 2 zorluktan birinde oynayacağım ve bu zorluklarda meditasyon yapınca bile can yenilenmiyormuş.Tek yolu iksir içip bir şeyler yemek mi bu durumda ?

3- GOTY sürümüne sahibim.DLC'lere oyun içinden mi giriliyor menüden mi açılıyor ? Oyun içindense DLC olduğu belirtiliyor mu,nasıl anlıyoruz ? Ana senaryoyu bitirmeden DLC'lere girmek istemiyorum çünkü

4- Save aktarınca 2.oyundaki gibi para ve envanter aktarımı da oluyor mu yoksa sadece seçimler mi aktarılıyor ?

5- Haritalar arası geçiş yapılabiliyor mu istediğimiz zaman yoksa önceki oyunlardaki gibi o haritadaki hikaye bitince bir daha geri dönemiyor muyuz ?

6- Zırh setleri,diagramları için falan internette hep yerlerini gösteren videolar resimler falan var.Bunlar haritalardaki soru işaretlerinde mi oluyor yoksa hiç üzerinde işaret olmayan alakasız yerlerde de çıkıyor mu keşfe bağlı olarak ? Eğer rastgele yerlerde de çıkıyorsa hepsini bulamazsak internetten bakmaktan başka çare yok mudur ? Ne bileyim yerlerini gösteren haritaları satan kimse falan yok mu yani oyunda öyleyse ?

• Arkadaşlar oyun Xboxda da Türkçe mi ?
  • lambertla ilgili

denemedim ama lambertı onsuz da kurtarabiliyoruz diye biliyorum

keirayla ilgili

senin mekana gönderirsen ilerde yardımı oluyor, krala gitmesine izin verirsen sonu kötü oluyor

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    1- dediğin gibi iksirleri, yağları falan düşmanına göre kullanırsan deathmarch tam kıvamında, bu şekilde başla

2- başta benim de aklımda bu soru vardı ama can tazelemesi sorun olmuyor, ona özel perk de var, yediğin yemek yarım saat can veriyor

3- oyun içinden giriliyor ama oyun belirtiyor dlc olduğunu

4- yanlış hatırlamıyorsam sadece seçimler

5- istediğin zaman geçiş yaparsın

6- 5 okulun diyagramları görev olarak çıkıyor ama hots dlcsinde eklenen okul diyagramları veya parçaları, viper olması lazım, sadece belli görevlerde ve yerlerde var,
    kaçırmak istemiyorsan internetten bakarsın. bulması zor değil ama ben son kılcı kaçırmıştım

• Az once blood and wine dlc sini bitirdim bende kotu bir son oldu bu son disinda baska bir son var mi bilen varsa nasil yapilir anlatabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyalist

1- dediğin gibi iksirleri, yağları falan düşmanına göre kullanırsan deathmarch tam kıvamında, bu şekilde başla

2- başta benim de aklımda bu soru vardı ama can tazelemesi sorun olmuyor, ona özel perk de var, yediğin yemek yarım saat can veriyor

3- oyun içinden giriliyor ama oyun belirtiyor dlc olduğunu

4- yanlış hatırlamıyorsam sadece seçimler

5- istediğin zaman geçiş yaparsın

6- 5 okulun diyagramları görev olarak çıkıyor ama hots dlcsinde eklenen okul diyagramları veya parçaları, viper olması lazım, sadece belli görevlerde ve yerlerde var,
    kaçırmak istemiyorsan internetten bakarsın. bulması zor değil ama ben son kılcı kaçırmıştım

Çok teşekkür ederim hocam

• 
Sayfa: önceki 856857858859860
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.