Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (614. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Topladıklarını satarak çılgın gibi para yapabiliyorsun zaten, hiç gerek yoktu hileye.
    Zaten para ile yapılacak bir şey kalmıyor bir süre sonra tamirat dışında.
  • size de oluyor mu bilmem ama gamepadle at sürerken atı yavaşlatmak için aynı araba yarışlarında ki gibi sol triggerla atı frenlemeye çalışıyorum.
  • Arkadaşlar oyunu ilk oynayışımda bitirmiştim. Üstüne de heart of stone'u bitirdim. New game plus olarak tekrar başlayayım dedim ama başlayamıyorum. New game dediğimde direk oyuna sıfırdan başlıyo. Yanlış yaptığım bişeymi var acaba? Bilen biri cevaplarsa çok makbule geçer.
  • Oyunu Türkçe oynamama rağmen hala bazı yerleri anlamıyorum. Birde canarları geçerken zorlanıyorum. Demek ki oyun Türkçe olmasa hiç anlamayacaz.
  • Herkes Yen ve Triss'e yürümekle ilgili senaryolar üzerinde duruyor. İkisine de postayı koysak diğerlerine yürüsek nasıl bir durum ortaya çıkıyor ya da böyle bir seçeneğimiz var mı kimse bundan söz etmemiş. Bulduğunuzu götürmenin peşindesiniz

• Beyler ben oyunu dün bitirdim. şu NG+ olayı ne tam olarak.Para, Envanter, Kasa, Gwent kartları, yapmış oldugumuz Witcher zırhları, diyagramlar falan aktarılıyor mu ng+ oyuna. Birde ben ilk oyunda lethoyu olduremiştim. 11 levelde bir görev var onu yapmadıgımdan dolayı onu daha sonra bulamadım. nasıl nerde bulacagız tam olarak. 2. oyunda ejderheyıda oldurmemıstım o nerde hikayede yada HOS ta geliyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Herkes Yen ve Triss'e yürümekle ilgili senaryolar üzerinde duruyor. İkisine de postayı koysak diğerlerine yürüsek nasıl bir durum ortaya çıkıyor ya da böyle bir seçeneğimiz var mı kimse bundan söz etmemiş. Bulduğunuzu götürmenin peşindesiniz

İkisinede hayır demek ile ikisinede yürümenin pek farkı yok. İkisindede geralt yanlız olduğu sonu görüyor fakat diyaloglarda ne gibi değişimler oluyor işte onu bende merak ediyorum

@cebel_03
    Dostum letho bir malikanede saklanıyor. Bir kadın sana görev veriyor malikanem mi lanetlenmiş canavarlar mı basmış ne tam hatırlayamadım şuanda o görevde araştırma yaparken karşına çıkıyor letho.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmre129 -- 11 Nisan 2016; 11:00:22 >

• Oyunda 23 level oldum ve hatırı sayılır şekilde ilerlemiştim. Ama şimdi tekrar başlayacağım ve daha ağır oynayacağım.
    Çünkü başlarken para hilesi yapmıştım ve herşey çok çabuk gelişti sanki. Türkçe yamanın etkisiyle çok hızı oynamış gibi hissettim kendimi. İşe yarar kitapları falan okumuştum sadece.
    Şimdi sil baştan sıfır hile ile her şeyi okuyarak oynayacağım. Tabiki en zorda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 11 Nisan 2016; 11:39:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Emhyr Ciri'yi ''büyülü'' çocuklar yapabilmek için mi istiyomuş? Eğer öyleyse yuh. Kızım kızım diye geziniyo ortalarda ama sebebi başkaymış demek. Oyunda böyle bişey görmedim yada gözden kaçırdım ama Reddit'te kitapları okuyan birisi yazmış
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt

nilfagarddan ayrılacağı zaman benle kal dedim oda kalamam dedi bende ona o zaman kaer morhen e git orda kal filan demiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emuredyassin

Son Birşey Daha Kocakarilar ve İmlerith Şecimi var. Kocakarilara Ciri'yi Yollamiştim.. 2'sini Öldürüp 1 tanesi Kolyeyi Alip kacmişti Bunun Etkisi Olmuş olabilirmi ?

O seçimin bir etkisi yok. İmlerith'e git diye bir seçenek de yok zaten. Taş makas oynayarak karar veriyorlar. Her şekilde sen İmlerith ile dövüşüyorsun.

Ciri'ye moral veren, eğlendiren ve çok aşırı olmadığı sürece istediğini yapmasına izin veren seçenekleri seçmen gerekiyor. Bu seçeneklerden bir iki tanesi "süreli". 3-4 saniye içinde yanıt vermen gerekiyor.

Ciri'nin öldüğü son da baya etkileyici bence. Oyunun ruhunu yansıtıyor yani. O kadar üzülme. Bi dahakine mutlu sonla bitir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekin_can -- 11 Nisan 2016; 13:16:51 >

• ekmarrea E kullanıcısına yanıt

Maskeli baloda yapmadın demek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkauzan

arkadaş bende hiç sevmem emhry yi ama radovid yada o hamam müdürü dombik djikstra ölsün daha iyi israf 2 side bu arada ilk oynayışımda o kızıl trisse aldandımya yazık be valla yennefer reyize benim sonumda ciri ölmedi ama yennefer olsa daha mutlu olurmuş sanki geralt reyiz bu arada 2. kez soruyorum ama 3 hanımdan 1 tanesi vardı kaçan cirinin öldüğü sondamı öldürebiliyoruz sadece

Sadece Ciri'nin öldüğü kötü sonda öldürebiliyorsun kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratynn

o değilde kuzeyin kralı henselt olmalı bence (tabii ki 2. oyunda kesmediğinizi düşünüyorum) radovid manyağına ilk oyundan beri ayar oluyorum zaten. keira'yı da o yüzden kıtır kestim. çarşı biyolojik silahlara karşı arkadaşlar

Ben Henselt'i 2. oyunda öldürmedim. Zaten oyunun sonundaki sinematikte Radovid ile beraber Temerya'yı işgal ediyorlar. Sonra Emyr gelip hepsini süpürüyor.

Ama 3. oyunda Henselt'ten ölü diye bahsediyorlar. O olayı hiç anlamadım valla. Keşke 3. oyunda da olsaydı.

55. saniyede; (2. oyunu oynamayanlar izlemesin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekin_can -- 11 Nisan 2016; 13:27:27 >

• ekmarrea E kullanıcısına yanıt

Peki oyunun sonunda noldu yani trissle birliktemi oldun yoksa yenlemi? yada ikiside olmadı mı
  • ekin_can kullanıcısına yanıt

Yanlış bilmiyosam Radovid müttefik gibi görünüp Henselt'a saldırıyo ve çatışmada Henselt öldürülüyo. Daha sonra Henselt'ın orduları Radovid'in emri altına giriyo. Yennefer'le birlikte Vizima'ya ilk gittiğimizde ordaki elçi anlatmıştı.

Ekleme: Kitapları okumuş olup yada bilgisi olupta bunu cevaplıyabilcek bir cengaver yok mu?

quote:

Orijinalden alıntı: .Smiley.

Emhyr Ciri'yi ''büyülü'' çocuklar yapabilmek için mi istiyomuş? Eğer öyleyse yuh. Kızım kızım diye geziniyo ortalarda ama sebebi başkaymış demek. Oyunda böyle bişey görmedim yada gözden kaçırdım ama Reddit'te kitapları okuyan birisi yazmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Smiley. -- 11 Nisan 2016; 13:30:46 >

• Arkadaş bu nedir ya bütün mesajlar Spoiler
    Bu zayıf rüntaşlarını birleştirip sağlam yapmak için diyagram mı bulmamız gerek? Keira Metz de vardı ama Kaer Morhan'a gönderdik ya
  • quote:

Yanlış bilmiyosam Radovid müttefik gibi görünüp Henselt'a saldırıyo ve çatışmada Henselt öldürülüyo. Daha sonra Henselt'ın orduları Radovid'in emri altına giriyo. Yennefer'le birlikte Vizima'ya ilk gittiğimizde ordaki elçi anlatmıştı.

Henselt önce ölüyor sanki. Kaedwen'de otorite boşluğu oluyor. Radovid öyle saldırıyor müttefiğine.

Zaten 2. oyunda Henselt'i öldürmüş olsak (böyle bir seçenek var çünkü), 3. oyunda Radovid'in müttefiğine saldırdıktan sonra ölmesi mantıksız olur. Onu bi şekilde aradan çıkarmışlar gibi geldi bana.

• ekin_can kullanıcısına yanıt

Emin olmak için vikipediden baktım dediğim gibiymiş. 2. oyunda öldürsekte Radovid Kaedwen'i işgal ediyo. Direnemeden Radovid'e katılıyolar.

If Geralt allowed Roche to kill Henselt

With Henselt's death, Kaedwen is weakened and was no match for Radovid's invasion, surrendering and submitting to Redania after a few skirmishes.

If Geralt chose to spare King Henselt in Roche's path or he chose Iorveth's path

King Radovid invades Kaedwen and King Henselt is killed during combat, weakening the kingdom and forcing it to submit to Redania.

EDIT:
    Ben 2. oyunda Henselt'ı öldürmediğim için elçi bana öyle söyledi büyük ihtimalle. 2. oyunda öldürmüş olsaydım farklı şekilde anlatırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Smiley. -- 11 Nisan 2016; 13:42:44 >

• quote:

Emin olmak için vikipediden baktım dediğim gibiymiş. 2. oyunda öldürsekte Radovid Kaedwen'i işgal ediyo. Direnemeden Radovid'e katılıyolar.

If Geralt allowed Roche to kill Henselt

With Henselt's death, Kaedwen is weakened and was no match for Radovid's invasion, surrendering and submitting to Redania after a few skirmishes.

If Geralt chose to spare King Henselt in Roche's path or he chose Iorveth's path

King Radovid invades Kaedwen and King Henselt is killed during combat, weakening the kingdom and forcing it to submit to Redania.

EDIT:
    Ben 2. oyunda Henselt'ı öldürmediğim için elçi bana öyle söyledi büyük ihtimalle. 2. oyunda öldürmüş olsaydım farklı şekilde anlatırdı.

Haklısın. Yanlış anlamışım demek ki.

Yine de 3. oyunda olmasını isterdim. 2. oyundaki bi çok karakterle beraber tabi :)

• 
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.