Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
21.735
Cevap
182
Favori
658.234
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
Giriş
    599 Mesaj
    Sisler adasından sonra ana görev daha çok varmı arkadaşlar? Yoksa sonuna yaklaştım mı?

Birkaç saat daha var.
    |
    |
    ForBlack kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Gaara34

Beyler kime sorup öğreniyoruz bunları, bu görev sistemini çözemedim bi.

Bu temel ana görevlerden biri. Diğer ana görevleri tamamlayın, o görevler bu temel görevin dallanıp budaklanmış hâli, onları tamamladıkça bu görev de tamamlancak en sonda.
    |
    |

• Yarbay
    2801 Mesaj
    Oyun çok fazla sağlam olmuş yalnız, kaç gündür başından kalkamıyorum o kadar sürükleyici hikayesi var Bunda türkçe yamanın payı büyük.
    Yalnız kanlı baronun eşi Anna'yı arıyorum ve sadece kambur bataklığının orada olduğunu biliyorum, haritada hiçbir yer işaretli değil, nasıl bulabilirim acaba? Kızını buldum bi tek eşi kaldı?

Social Club : xX_3B_Xx - Battlelog/Origin : xX_3B_Xx - Steam : xX_3B_Xx - Uplay : xX_3B_Xx
  • Yarbay
    10199 Mesaj
    Witcher 2 oyun süresi kaç saat arkadaşlar, 3 varken 2 oynanmıyor ve sıkıcı sanki braz.

Görevleri yapmaya devam et. bir yerde karşına çıkar...
    |
    |
    xX.3B.Xx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Görevleri yapmaya devam et. bir yerde karşına çıkar...

Aynen dostum, oyundan başımı kaldıramadım, kambur bataklıkta bi başka görev vardı bi ipucu olabilir diye devam ettim ve Anna'yı da gördüm tesadüfen. Oyundaki görevleri öyle bir harmanlayıp sunmuşlar ki filmden farkı yok çok beğendim oyunu
    |
    |

Social Club : xX_3B_Xx - Battlelog/Origin : xX_3B_Xx - Steam : xX_3B_Xx - Uplay : xX_3B_Xx
  • Yarbay
    2499 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Witcher 2 oyun süresi kaç saat arkadaşlar, 3 varken 2 oynanmıyor ve sıkıcı sanki braz.

20-21 saat hocam en azından.
    |
    |

• Yüzbaşı
    262 Mesaj
    Arkadaşlar Oyunu ve tüm ek paketleri steam platformu için almak istiyorum..
    1. Steam key olarak en uygun nerden alabilirim ?
    2. Kutulu versiyon fiyat olarak daha uygun görünüyor.. Fakat gog versiyonu olduğu söyleniyor. Doğru mudur ?
    Yardımcı olursanız sevinirim..
    Herkese iyi oyunlar dilerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skas -- 3 Nisan 2016; 22:58:29 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Apakk

arkadaşlar selam yeni laptop aldım da uzun zamandır yeni çıkan oyunları oynayamıyordum. Witcher serisinden hiçbirini oynamadım sizce witcher 3 indirmeli miyim? RPG geçmişim yok fazla. Açık dünya oyunlarının hastasıyım böyle her ortamda farklı şeyler yapabilme imkanı var mıdır witcher'da? Open world oyunu mudur yani? Açıkçası ben torrentten indireceğim satın almayı düşünmüyorum herhangi bir kaybım olur mu? Cevaplarsanız sevinirim sağolun. Bir de witcher 3'ün yanında gta bandında open world başka tavsiyeniz var mıdır? Dying light mesela nasıldır ? Teşekkürler.

Diğer witcher oyunlarını oynamasan da oyunu anlarsın ama diğerlerini de oynamanı tavsiye ederim. Diğer oyunları da güzeldir. Oynamazsan kaçırdığın yerler olacaktır. Oyun open world ama skyrim gibi open world değil.

• Teğmen
    241 Mesaj
    arkadaşlar silahları, zırhları vs kıyaslamakta zorluk çekiyorum. mesela iki tane zırh var. 1. sinde zırh 20, diğerinde 19 diyor ama 19 olanda başka özellikler de yazıyor altında. 20 olanda öyle bir şey yazmıyor. hangisi daha iyi oluyor bu durumda karar veremiyorum.
    PEGASUSS...

quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Oyun çok fazla sağlam olmuş yalnız, kaç gündür başından kalkamıyorum o kadar sürükleyici hikayesi var Bunda türkçe yamanın payı büyük.
    Yalnız kanlı baronun eşi Anna'yı arıyorum ve sadece kambur bataklığının orada olduğunu biliyorum, haritada hiçbir yer işaretli değil, nasıl bulabilirim acaba? Kızını buldum bi tek eşi kaldı?

vereceğin kararlara çok dikkat et çünkü o görevin sonunda senin kararların doğrultusunda bi kaç şey oluyo bilgin olsun
    |
    |
    Anakart: MSI MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI Ram : Corsair RGB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Ram İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X Ekran Kartı: MSI NVIDIA GeForce RTX2060 Gaming Z 6GB 192Bit GDDR6 Psu: Seasonic Focus Plus 850W 80 Gold SSD: Samsung 970 Evo Plus NVMe 500GB 3500MB/s-3300MB/s M.2 Monitör: MSI Optix MAG271C 27" 144Hz 1ms (HDMI Display) Full HD Curved Oyuncu Monitör Dark N10 Advanced 5x12cm Kırmızı Fanlı Fan Kontrollü Full Cam Yan Panelli USB 3.0 Bilgisayar Kasası Ses Sistemi: Creative Inspire T3300 2 1 İşlemci Soğutucusu: Arctic Freezer 34 Esports DUO Kırmızı CPU Soğutucu

• Yarbay
    4265 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hangman23

arkadaşlar silahları, zırhları vs kıyaslamakta zorluk çekiyorum. mesela iki tane zırh var. 1. sinde zırh 20, diğerinde 19 diyor ama 19 olanda başka özellikler de yazıyor altında. 20 olanda öyle bir şey yazmıyor. hangisi daha iyi oluyor bu durumda karar veremiyorum.

Çok farketmiyor gözüne hangisi veya hangisinin özelliği daha çok hitap ediyorsa onu kullan. Mesela ben kıyafetlere hiç axii veya yrden oyması işlemiyordum ilgimi çekmiyor diye igni aard veya quen çakıyordum. Ekstra boostları da gene kendi zevkime göre verdim. Ahım şahım fark yaratmıyor biri öbürüne kıyaslan.
    |
    |
    Steam: -Bane
  • Yarbay
    6357 Mesaj
    Beyler herkese iyi oyunlar öncelikle. 2 tane sorum olacaktı.

1. Witcher 2 oynarken art arda igni vs atabiliyorduk. Yeni oyunda yok sanırım?

2. Triss ile 6 ay öncesini anlatan kitap var mı?
    |
    |
    ASROCK B450M PRO 4 | RYZEN 5 2600 | ADATA 8 GB DDR4 2133 MHz - SAMSUNG 16 GB DDR4 2133 MHz | ASUS NVIDIA GTX 1060 3 GB | 500 GB SEAGATE 7200 RPM | ZALMAN R1 600W | 480 GB SSD JD | ASUS VS239HV Full HD HDMI IPS
  • Binbaşı
    1070 Mesaj

hocam o kadar vaktim yok açıkçası. Skyrim oynamadım ama biliyorum, gerçi open world kıyaslaması yapamam. Neden o kadar değil meslea?
    |
    |
    Susanoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyunu an itibariyle bitirdim ve tek kelime ile muhteşem bir oyundu. Hala etkisindeyim ve bir kaç günde öyle kalacağım gbi hissediyorum. Eğer tüm seriyi hala oynamayan varsa mutlaka oynamalı 1-2-3 şeklinde saveleri aktararak gittim ve seri benim için kısmen bitmiş oldu (daha ek paketler var )

Oyunun sonu çok etkileyiciydi bir an gerçekten Ciri öldü sandım kendi kendime acaba nerde hata yaptım ? diye sorar olmuştum gerçekten çok kötü hissediyordum ama o kılıcı alıp hana gidince bu işte bi iş var dedim ve cirinin yaşadığını öğrenince ağzım açık kaldım öyle Bizim karakterde yaptığım seçimlere göre forever alone (daima yanlız) yaşayacak. Bir tarafta triss bir tarafta yen cidden seçim yapmak zordu...

• Yarbay
    3168 Mesaj

İlk seriden itibaren oynamak şart mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    emmre129 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Emple

İlk seriden itibaren oynamak şart mı

Hikayeyi tam anlamıyla anlamak isterseniz evet oynamalısınız. mesela 1. oyundaki çoğu şeyin yanıtı 3. oyunda veriliyor. 2. oyundanda başlarsanız olur ama ben baştan oynamanızı tavsiye ederim :)
    |
    |

beyler oyunu oynayanlar şimdi başlıyorum 2. zorlukmu 3. zorluktamı oynayalım 2 çok kolay oluyorsa 3. zorlukta başlayacağım
    @emmre129
    |
    |
    Bahsedilenler: emmre129
    MSI Z370 Gaming M5 - Core i7 8700k - Corsair H60 Liquid CPU Cooler - Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz - Kingston 120GB V300 SSD - Crucial MX300 750GB SSD - EVGA RTX 2070 SUPER XC GAMING - EVGA SuperNOVA 650W G3 Fully Modular - Dualshock 4 Controller - Corsair K70 MX Brown RGB Led- Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad - Hyperx Cloud II 7.1 Headset - LG 27GL850 27' Nano IPS 1440p 1ms - Carbide Series® 400C Mid-Tower Case - Logitech 5.1 X540 Surround Sound Speakers
    ..
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.