Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (596. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de xbox 360 controller for windows var. Uygun fiyatta internetten almıştım. Bir iki yerde gamepad ile oynamayı tavsiye etmişler, o yüzden sormuştum. Neyse laptopu yenilediğim de gamepad ile başlarım o zaman. Bir de şu spoiler konusuna hassasiyet gösterelim. Cevap yazarken de spoiler kilidini kullanabiliriz.
  • Beyler bazen at sürerken , at birden kişneyip yolun ortasında duruyor. Sonra tekrar koşmaya devam ediyor. Bir engele yakılıyormuş gibi bir anda duruyor. Çok sık olmuyor. Çözümü nedir bunun bu bi hata mı yoksa sizde de oluyor mu ?
  • Zobaa16 kullanıcısına yanıt
    f310 var bende sol analog tık tık yapınca anında geliyor nomıssız
  • Triss yen ve geralt aşk üçgeni
    Şimdi arkadaşlar bildiğim kadarıyla witcher kitaplarını okuyan arkadaşların söylediğinden yola çıkarak geralt ve yennifer ın birbirine bu kadar bağlı olmasının sebebi bir cin'in geralt ın isteği ile son dilek olarak Bu ikisini birbirine bağlamasıydı ve şimdi birbirlerini ölümüne seviyorlar ama işin içinde bir bağlama büyüsü var sonuçta. Ama triss mesela... Geralt Tamamen kendi algısı hisleri ile ona aşık oldu. Ortada herhangi bir büyü olmadan. Bence triss gerçek aşkı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 2 Nisan 2016; 15:39:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Triss yen ve geralt aşk üçgeni
    Şimdi arkadaşlar bildiğim kadarıyla witcher kitaplarını okuyan arkadaşların söylediğinden yola çıkarak geralt ve yennifer ın birbirine bu kadar bağlı olmasının sebebi bir cin'in geralt ın isteği ile son dilek olarak Bu ikisini birbirine bağlamasıydı ve şimdi birbirlerini ölümüne seviyorlar ama işin içinde bir bağlama büyüsü var sonuçta. Ama triss mesela... Geralt Tamamen kendi algısı hisleri ile ona aşık oldu. Ortada herhangi bir büyü olmadan. Bence triss gerçek aşkı.

Kitapta Geralt Triss'e aşık değil. Triss Geralt'a aşık. Yennefer'la ayrı olduğu vakitlerde de Geralt onunla vakit geçirdi sadece, öyle duygusal bir bağ yok Triss ile. Öte yandan Yennefer ile tutkulu bir bağ var aralarında.
    Oyunlarda Triss öne çıktığından Triss'e olan duygularını biz belirliyoruz oyunlarda Geralt'ın, o yüzden Geralt'ın kendi hisleri bu yüzden de gerçek aşkı demek de yanlış oluyor bence Yani defaultta Geralt Yen'e aşık kitapta olduğu gibi, Triss'e aşık olmasını biz seçerek sağlıyoruz, bir bakıma Triss alternatif bir sevgili modu gibi oldu 3. oyunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 2 Nisan 2016; 15:51:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba, oyunda 2.bölgeye geçince kahya yı takip et ediyor ama kahya hareket etmiyor. daha once ing. oynarken başıma gelmişti eski save yükleyip geçmiştim şimdi ne yapsam olmadı TR yamadan mı yapıyor acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mefisto-TR

Merhaba, oyunda 2.bölgeye geçince kahya yı takip et ediyor ama kahya hareket etmiyor. daha once ing. oynarken başıma gelmişti eski save yükleyip geçmiştim şimdi ne yapsam olmadı TR yamadan mı yapıyor acaba ?

witcher3/content/patch0/bundles içerisindeki patch0.bundle dosyasını silin
  • Ben Türkçe yama kullanmıyorum ama bildiğim kadarıyla Türkçe yamalar çalışma prensibi olarak sadece metin dosyalarını etkiler. Ama sonuçta denemesi bedava, istersen yamayı kaldır bir de öyle dene. Ayrıca oyun büyük bir rpg oyunu yama ile bir alakası olmadan da birçok bug ile karşılaşman olası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sernor -- 2 Nisan 2016; 16:21:30 >
  • arkadaşlar oyundaki bütün gwent kartları topladım ama hala görev pasif durumda bir türlü tamamlanmıyor sebebi ni bilen var mı arkadaşlar.
  • Ben oyunu bitirdiğim zamanlarda Roche görevlerinde bug vardı. Gidip Roche'dan görevi alamıyoduk. Dolayısıyla Roche'la pek iletişimim olamadı 3. oyunda maalesef bu şekilde bitirdim. İnternetten araştırmıştım aynı sorunu yaşıyan başkalarıda vardı. Düzeldimi ki acaba o bug? Çok canımı sıkmıştı zamanında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Smiley.

Ben oyunu bitirdiğim zamanlarda Roche görevlerinde bug vardı. Gidip Roche'dan görevi alamıyoduk. Dolayısıyla Roche'la pek iletişimim olamadı 3. oyunda maalesef bu şekilde bitirdim. İnternetten araştırmıştım aynı sorunu yaşıyan başkalarıda vardı. Düzeldimi ki acaba o bug? Çok canımı sıkmıştı zamanında.

Bug değil o. suikast görevi sırasında roche'un un da görevi duruyorsa, roche suikast görevinde yer aldığı için kendi görevini icra edemiyor

o yüzden roche'un kendine ait olan yan görevini, suikast görevinden önce tamamlamak gerekiyor

• Eğer Radovid suikastinden bahsediyorsanız o görevi yapmadım ben zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Smiley.

Eğer Radovid suikastinden bahsediyorsanız o görevi yapmadım ben zaten

suikastten kastım, suikaste hazırlık görevi, triss'i uğurladıktan sonra dijkstra gelip emmi böyle böyle suikast yapcaz sen de bize katıl diyor. o görevde thaler'i kurtarıyoruz mağaradaki trollerden, görev orada bitiyor. işte o görev sırasında roche, dijkstra'nın yanına ışınlandığı için, roche'un kendine ait olan görevini oynayamıyorsun

• Tamamdır şimdi anladım teşekkür ederim. Bu sefer suikast işlerine hiç girişmeden Roche'la olan işlerimizi halledelim o zaman
  • Önüme ne görev gelirse yapıyorum.hep hareket halindeyim şuan.Silahlarım kırıldı galiba ekde gördüğünüz gibi.bunları nasıl tamir edeceğim acaba?Bu silahları zırhları geliştirmek lazım.yeni silahlar felan.Akışına mı bıraksam acaba? yapmam gereken bişey var mı şuna :D
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: MertAndc

Önüme ne görev gelirse yapıyorum.hep hareket halindeyim şuan.Silahlarım kırıldı galiba ekde gördüğünüz gibi.bunları nasıl tamir edeceğim acaba?Bu silahları zırhları geliştirmek lazım.yeni silahlar felan.Akışına mı bıraksam acaba? yapmam gereken bişey var mı şuna :D
    Bu mesaja eklenen görseller:

Haritada demirci veya zırhçı varsa onlara tamir ettir. bazı haydutlarda yada satıcılarda zırh ve silah tamir takımı oluyor onlarla kendinde tamir edebilirsin bulursan

• Şuan baronun şatasuna gitmem gerekiyormuş.Gitmesen bi demirci bulsam iyi olur.Tesekkurler

• Baronun satisunda demirci var dwarf ve yardimcisi bayan.

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Triss yen ve geralt aşk üçgeni

Kitapta Geralt Triss'e aşık değil. Triss Geralt'a aşık. Yennefer'la ayrı olduğu vakitlerde de Geralt onunla vakit geçirdi sadece, öyle duygusal bir bağ yok Triss ile. Öte yandan Yennefer ile tutkulu bir bağ var aralarında.
    Oyunlarda Triss öne çıktığından Triss'e olan duygularını biz belirliyoruz oyunlarda Geralt'ın, o yüzden Geralt'ın kendi hisleri bu yüzden de gerçek aşkı demek de yanlış oluyor bence Yani defaultta Geralt Yen'e aşık kitapta olduğu gibi, Triss'e aşık olmasını biz seçerek sağlıyoruz, bir bakıma Triss alternatif bir sevgili modu gibi oldu 3. oyunda

Bunu bilmiyordum :)
    3 oyundan sonra geralt ın triss e aşık olmamasına inanmak gelmiyor içimden. Öyle bir işlemişler ki oyunda dediğin gibi :)
    Bu Last wish görevi kitaba göre mi yapıldı ? Cinin büyüsünü bozduk ama yen hala bize aşıkken bizim ona hissimiz yine seçime kalıyordu.

• arkadaslar konuyu bilen bi yardımcı olabilirmi

şimdi trisle yeni bululuştum vs. geralt dediki hafızamı hepsini geri kazandım vs. işte yennerfer falan. ikinci oyunda acıklanmamıştı hafızası, yoksa benmi bişey atladım? yennerferla arasında tam olarak ne varmış bunların nerde acıklandı ki o?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mevdut -- 2 Nisan 2016; 21:25:45 >
  • 
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.