Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (599. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tekrar teşekkürler hocam, TR yama yüklenmeye hazır o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

Orijinalden alıntı: emmre129

Only story cok kolay adı üstünde sadece hikaye oyunda gelen geçen tek yiyor bu zorlukta. Diğeride normal mod hem hikaye hemde kılıç bunun ileriside zor ve cok zor olarak sıralanabilir yanlız dikkat et zor ve çok zor modlarında can yenilemek ilk başlarda biraz sıkıntı, meditasyon yaparak dolduramıyorsun.

Anladım hocam, teşekkürler.
    Bu arada yamada 16 DLC paketini de indirin demiş, acaba 1.12v ' lu oyunuma tüm dlc' ler dahil midir?
    steam oyunu, expansion pass mevcut.

DLC'leri kendin indirmen lazım. Bende nasıl olsa kendisi indirir dedim fakat bi süre sonra bazı armorların olmadığını farkettiğimde farkettmiştim. Önce DLC leri indirdim ardındanda Türkçe yamayı tekrar kurdum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bul_Kathos

quote:

quote:

Only story cok kolay adı üstünde sadece hikaye oyunda gelen geçen tek yiyor bu zorlukta. Diğeride normal mod hem hikaye hemde kılıç bunun ileriside zor ve cok zor olarak sıralanabilir yanlız dikkat et zor ve çok zor modlarında can yenilemek ilk başlarda biraz sıkıntı, meditasyon yaparak dolduramıyorsun.

Anladım hocam, teşekkürler.
    Bu arada yamada 16 DLC paketini de indirin demiş, acaba 1.12v ' lu oyunuma tüm dlc' ler dahil midir?
    steam oyunu, expansion pass mevcut.

DLC'leri kendin indirmen lazım. Bende nasıl olsa kendisi indirir dedim fakat bi süre sonra bazı armorların olmadığını farkettiğimde farkettmiştim. Önce DLC leri indirdim ardındanda Türkçe yamayı tekrar kurdum.

Kendimiz nereden indiriyoruz hocam, oyun menüsünden baktığımda indirilebilir içeriklerde "hearth of stone eklenti paketi" yüklü görünüyor, blood wine zaten çıkmadı

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Daha iyi anlamanız açısından resim yükledim. eğer sizinde alttaki gibiyse hiç bir sıkıntı yok demektir steam dlcleri otomatikman indiriyor neredeyse aldıgım her oyunda böyle oldu. Oyuna yeni bir dlc geldiğinde satın alırsanız o dlc yuklenmeden oyunu açmıyor hatta tabi siz tersini söylemediğiniz sürece.
    The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
    Kütüphaneden Witcher 3'e tıklayın. Ardından sağ kenardaki " DLC" yazına. DLCler açılınca tek tek üstlerine tıklayıp indirmeye alacaksınız. Ben öyle yaptım.
  • Ben bunlara bakmamıştım, şimdi yüklüyorum hepsini, tr yamayı kaldırıp yeniden mi yüklemem gerekecek peki?
    Kaldırmana gerek yok. Bunları yükledikten sonra yamayı tekrar kur ben öyle yaptım. Ama nolur nolmaz diye save dosyalarını önce bi yedekle derim her ihtimale karşı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bul_Kathos

Kaldırmana gerek yok. Bunları yükledikten sonra yamayı tekrar kur ben öyle yaptım. Ama nolur nolmaz diye save dosyalarını önce bi yedekle derim her ihtimale karşı.

çok teşekkürler hocam, başınızı ağrıttım.
  • 1gb hd7750 ile oyunu yarım saat falan oynadım ekran kartı sıcaklığı 75-76 dereceyi gördü sizce normalmi? başka zaman kolay kolay 60 dereceyi bile görmezdi kart.
  • Witcher 3' de inanılmaz grafik varmış, mest etti, oynanış , atmosfer yine harika, w2' de bunu bulamamıştım.
    Yeni oyun dedikten sonra "Witcher 2' deki seçimleri tekrar yap" diye bir seçenek sunuyor, bu nedir? ne demek lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 4 Nisan 2016; 23:28:51 >
  • Bilen birisi yardımcı olabilir mi ?

Bendeki oyun sonunda VASEMİR öldü diğer herkes yaşıyor... vasemiri öldürmeden başka iyi sona ulaşamazmıyız ? Kaer Morhen de herkesi topladım savaş oldu CİRİ yaşıyor ama vasemir öldü ? Kaer Morhen de vasemiri öldürmeden devam etmenin bi yolu yok mu ?

• Vesemirin yasadigi bir hikaye yok diye biliyorum. O oldukten sonra ciri cildiriyor ve av kaciyor hikaye boyle devam ediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Vesemirin yasadigi bir hikaye yok diye biliyorum. O oldukten sonra ciri cildiriyor ve av kaciyor hikaye boyle devam ediyor.

hikaye gereği her sonda ölüyor öle mi ?

• Maalesef...

Oyunu bitirmediysen oyun sonuyla ilgili bundan sonrasını okuma

Vesemir öldükten sonra aslında Geralt da ölmüş oluyor. Herkes bi yere dağılıyor
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    gwent, oyunun içinde bulunan bir kart oyunu. oyunun içinde oynayabiliyorsunuz bir de kutulu sürümünde verildi kartlar.xbox one özel sürümünde 2 deste, hearts of stone eklentisinin kutulu sürümünde de 2 deste verildi. sanırım 2 deste de wine and blood'da verilecek.
    The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

kartlar npc'lerde de satılıyor birer ikişer. bir de oyunda gwent görevleri var, genelde iyi gwent oyuncularını bulup yenme üzerine. bu görevlerde kazanılan kartlar daha iyi seviye kartlar oluyor hero kartları vs gibi. satın alınan kartlar genelde sıradan kartlar oluyor
    magic the gathering'le beraber bir sürü kart oyunu oynadım ama bu kart oyunu bir video oyununun içinde olmasına rağmen diğer kart oyunlarıyla kafa kafaya gidecek güzellikte :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12henry14 -- 5 Nisan 2016; 4:31:39 >

• Yeni oyun dedikten sonra "Witcher 2' deki secimleri tekrar yap" diye bir secenek sunuyor, bu nedir? ne demek lazim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 5 Nisan 2016; 13:38:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yeni oyun dedikten sonra "Witcher 2' deki secimleri tekrar yap" diye bir secenek sunuyor, bu nedir? ne demek lazim?

witcher 2 de bazı önemli seçimler ve sonlar var ona göre sana soruyor oyunda hangi kararları verdiysen 2. oyunda bazı görevler ona göre şekilleniyor örneğin letho yu öldürdüysen oyunda karşına çıkmıyor tam tersini dersen ghosts of the past görevinde karşına çıkıyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: commando_xr

quote:

Yeni oyun dedikten sonra "Witcher 2' deki secimleri tekrar yap" diye bir secenek sunuyor, bu nedir? ne demek lazim?

witcher 2 de bazı önemli seçimler ve sonlar var ona göre sana soruyor oyunda hangi kararları verdiysen 2. oyunda bazı görevler ona göre şekilleniyor örneğin letho yu öldürdüysen oyunda karşına çıkmıyor tam tersini dersen ghosts of the past görevinde karşına çıkıyor .

Tesekkür ederim hocam, 2' yi biraz oynadim ama bitirmedim, bitiremeyecek gibiyim, bu takdirde bu soruya HAYIR demeliyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12henry14 kullanıcısına yanıt
    Güzel açıklama,teşekkür ederim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

Maalesef...

Oyunu bitirmediysen oyun sonuyla ilgili bundan sonrasını okuma

Vesemir öldükten sonra aslında Geralt da ölmüş oluyor. Herkes bi yere dağılıyor

lambert öleydi onun yerine ya da ne bileyim letho ya da öbür witcher adı aklıma gelmedi şimdi... ama vasemir iyiydi be ihtiyardı :( ben bu sonu sevmedim geralt bile yıkıldı adam ölünce... görev gereği vasemir i öldüren adamıgeralt kesti... hanımlarıda ciri öldürdü.. ama bi tanesi kaçtı..bakalım devam ediyorum görevlere sanırım az kaldı... vahşi avla dövüşcez sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 5 Nisan 2016; 16:43:52 >

• 
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.