Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (597. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başkalarının evini gezip ören vs şeylerini almak çalmak mı oluyor, aldığında bir uyarı vermiyorda.

• Oyunun amacı o hocam zaten. Kitaba göre değilde bizim seçtiğimiz kararlara göre şekilleniyor oyun, yapımcılar tamamen bize bırakmış yani bunu. Kitaba göre gitmiş olsaydı hiçbir seçim yapamaz, oyunun bizi yönlendirmesine izin verirdik.

Normal kitapta arkadaşın dediği gibi Geralt Yennefer'a aşık, Triss'e değil.
  • Evlerden eşya aldığında genelde bir şey olmuyor ancak şehrin ortasındaki eşyaları alırsan muhafızlar görüp sıkıntı çıkarabiliyor.
  • İlk oynayışımda hep temiz kalpli yardımsever Geralt olarak oynadım.New game plus ile bu sefer gıcık,kötü seçenekler ile devam edeceğim.Yen kezbanına yol verip Triss'e yanaşırım bu sefer :)
  • Bu yen kitaplardada bukadar odunmu yahu? Hayatım boyunca böyle odun kadın görmedim. Novigraddaki işlerimi tamamlayıp bir hevesle skelligeye geçtim bu kadının konuşmaları sinirimi bozuyor bizimkide sürekli iltifat edip duruyor vallaha ne yapacağımı bilemedimTriss'e can kurban bu arada birde sorum olacaktı skellige adasından tekrar geri gitme seçeneğim olacakmı çünki bir kaç işimi halletmeden geldim (levelden dolayı) burada biraz takılıp geri gitmek isterim açıkçası.

ekleme yapayim oyundaki kitapta yukardaki arkadaşın dediği gibi cin tarafından buyulenmisti yen o büyünün etkisi hala sürüyormu yoksa yenneferin hisleride gerçek mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmre129 -- 3 Nisan 2016; 3:49:34 >

• emmre129 kullanıcısına yanıt
    Sorduğun sorunun cevaıbını anlatan çok güzel bir görev var. O göreve gelince görürsün =)
  • Şu oyunda kesmek istediğim 3 karakter var. Birincisi Emhry ikincisi Dandelion üçüncüsüde Yennefer. Yani seçme şansını bize verseler bu üçünü kör testereyle keserdim oyunda yeminle. Ama Yennefer'in hakkını vereyim Geraldın dişi versiyonu. Ben böyle sapık bi karı görmedim Gerald'a karşı.
  • Beyler kime sorup öğreniyoruz bunları, bu görev sistemini çözemedim bi.

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
  • Kaer morhen a nasıl gidiyoruz bir görevi falan bitirmem mi lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Beyler kime sorup öğreniyoruz bunları, bu görev sistemini çözemedim bi.

Novigrad görevlerini yaptıkça orda olup olmadığını öğreniyorsun... yani birisine gidip ciri burdamı aaa değilmiş ben burdan gidiyim durumu yok tmm

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Az önce bitirdim o görevi dediğiniz gibi çok güzel bir görevdi. Bir çok poz yakaladım hatta oyunda sonlara doğru yaklaşıyorum Witcher maceramın bitmesine az kaldı. Keşke hiç bitmese ama yapacak bir şey yok
  • Sisler adasından sonra ana görev daha çok varmı arkadaşlar? Yoksa sonuna yaklaştım mı?
  • ForBlack kullanıcısına yanıt
    Birkaç saat daha var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Beyler kime sorup öğreniyoruz bunları, bu görev sistemini çözemedim bi.

Bu temel ana görevlerden biri. Diğer ana görevleri tamamlayın, o görevler bu temel görevin dallanıp budaklanmış hâli, onları tamamladıkça bu görev de tamamlancak en sonda.

• Oyun çok fazla sağlam olmuş yalnız, kaç gündür başından kalkamıyorum o kadar sürükleyici hikayesi var Bunda türkçe yamanın payı büyük.
    Yalnız kanlı baronun eşi Anna'yı arıyorum ve sadece kambur bataklığının orada olduğunu biliyorum, haritada hiçbir yer işaretli değil, nasıl bulabilirim acaba? Kızını buldum bi tek eşi kaldı?
  • Witcher 2 oyun süresi kaç saat arkadaşlar, 3 varken 2 oynanmıyor ve sıkıcı sanki braz.
  • xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    Görevleri yapmaya devam et. bir yerde karşına çıkar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Görevleri yapmaya devam et. bir yerde karşına çıkar...

Aynen dostum, oyundan başımı kaldıramadım, kambur bataklıkta bi başka görev vardı bi ipucu olabilir diye devam ettim ve Anna'yı da gördüm tesadüfen. Oyundaki görevleri öyle bir harmanlayıp sunmuşlar ki filmden farkı yok çok beğendim oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Witcher 2 oyun süresi kaç saat arkadaşlar, 3 varken 2 oynanmıyor ve sıkıcı sanki braz.

20-21 saat hocam en azından.
  • Arkadaşlar Oyunu ve tüm ek paketleri steam platformu için almak istiyorum..
    1. Steam key olarak en uygun nerden alabilirim ?
    2. Kutulu versiyon fiyat olarak daha uygun görünüyor.. Fakat gog versiyonu olduğu söyleniyor. Doğru mudur ?
    Yardımcı olursanız sevinirim..
    Herkese iyi oyunlar dilerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skas -- 3 Nisan 2016; 22:58:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.