Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (1140. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11381139114011411142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gerekli olan eşyalar:

1 x Cüce ispirtosu
    1 x Garkolan beyni (PS4'te 4 adet)
    5 x Kırlangıçotu

Ak Bostan’da bir yan görev var bu görevi yaparak iksirin şemasını kalıcı olarak alabilirsiniz.

Kaynak:https://thewitcher.fandom.com/tr/wiki/Ölüm_Döşeğinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemo94 -- 9 Nisan 2021; 12:7:12 >
  • Sadece ana hikayeden gitsek ne kadar sürüyor oyun? Sırf oyun süresi ve hikayenin fazla derin olup içine giremeyeceğim korkusundan başlayamadım bi türlü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat_60

Sadece ana hikayeden gitsek ne kadar sürüyor oyun? Sırf oyun süresi ve hikayenin fazla derin olup içine giremeyeceğim korkusundan başlayamadım bi türlü

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemo94

Gerekli olan eşyalar:

1 x Cüce ispirtosu
    1 x Garkolan beyni (PS4'te 4 adet)
    5 x Kırlangıçotu

Ak Bostan’da bir yan görev var bu görevi yaparak iksirin şemasını kalıcı olarak alabilirsiniz.

Kaynak:https://thewitcher.fandom.com/tr/wiki/Ölüm_Döşeğinde

teşekkürler

• ayı teçhizatı setinin bu zırhçıda olduğunu söylüyor bütün kaynaklar. ama bende gözükmüyor. bu seti nerede bulacağımı bileniniz var mı?

• BU BİR OYUN DEĞİL SANAT ESERİ

• securittyyy S kullanıcısına yanıt

Witcher setlerini direkt olarak satın alamıyorsunuz. Ekipman avı görevleri aracılığıyla diyagramlarını bulup usta zırhcılara götürüp yaptırıyorsunuz. Yeterli para ve craft malzemeleri de olması lazım tabi .

Rastgele keşif sırasında witcher setine ait bir diyagramı bularak ya da sarı ! işaretli haritaları zırhcı, demirci, bazı tüccarların dükkanlarında görüp satın aldıktan sonra bir kez okuyarak , ilgili ekipman avı görevini tetikleyebilirsiniz. Siz bence o tür kaynaklara bakmayın, henüz oyunun çok başındasınız. Kendinizce bir rutin belirleyip ana görev, yan görev , keşif şeklinde sabırla ilerleyin. Zamanla hepsini keşfedeceksinizdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulkane

Witcher setlerini direkt olarak satın alamıyorsunuz. Ekipman avı görevleri aracılığıyla diyagramlarını bulup usta zırhcılara götürüp yaptırıyorsunuz. Yeterli para ve craft malzemeleri de olması lazım tabi .

Rastgele keşif sırasında witcher setine ait bir diyagramı bularak ya da sarı ! işaretli haritaları zırhcı, demirci, bazı tüccarların dükkanlarında görüp satın aldıktan sonra bir kez okuyarak , ilgili ekipman avı görevini tetikleyebilirsiniz. Siz bence o tür kaynaklara bakmayın, henüz oyunun çok başındasınız. Kendinizce bir rutin belirleyip ana görev, yan görev , keşif şeklinde sabırla ilerleyin. Zamanla hepsini keşfedeceksinizdir.

hocam size bir şey sormak istiyorum. şimdi ben oyunu 53 level olarak bitirdim. elimde aerondight ve touissant, üstümde grandmaster cat school var. merak ettiğimden new game+ olarak açtım fakat kafama takılan bi konu var. şimdi ben mesela oyunda ilerledim ve 70 küsür level oldum diyelim. ee touissant kılıcım benim 40 küsür levellerde kalıcak (aynı şekilde aerondight ve zırhlarımda). ben ileriki levellerde hangi itemleri giyip devam edeceğim ki? legendary zırhlarında zannedersem 40 level ekliyor. yukarıdada dediğim gibi mesela 65-70 levellerde, yada daha yüksek levellerde üstümde bu itemler olsa bir sıkıntı yaşar mıyım?(deatmarch için konuşuyorum) Yada sizin tavsiyeleriniz var mı?

• new game+ da yine hepsini yeniden alacak, bulacak veya yapacaksın, o zaman o levellere göre olacak itemler.

• quote:

Orijinalden alıntı: turk0gamer

new game+ da yine hepsini yeniden alacak, bulacak veya yapacaksın, o zaman o levellere göre olacak itemler.

Anlatmak istedigim şu aslinda. Simdi normalde witcher gearlarin enhanced, superior, mastercrafted, grandmaster gibi gelistirmeleri oluyor ve belli levellerde giyebiliyorsun ya, yine bu mantikta mi olacak? Mesela ng+‘a özel legendary denilen ve benim 93 levelde giyebilecegim zirhin ‘legendary enhanced’, ‘legendary superior’ gibi secenekleri mi olmus olacak? Zannedersem 93 de giyebilecegim zirh grandmasterin legendary olani.

• evet aynen öyle, oyun değişmiyor, setlerin değişik seviyeleri yine olacak grandmaster'a kadar sadece levelleri bu sefer new game+'a göre olacak.

• Aerondight' ı kullanmaya devam edebilirsin senin seviyenle birlikte o da gelişecek çünkü zayıf kalmaz oyun boyunca. Diğer bütün itemleri tekrar edinmen gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: turk0gamer

evet aynen öyle, oyun değişmiyor, setlerin değişik seviyeleri yine olacak grandmaster'a kadar sadece levelleri bu sefer new game+'a göre olacak.

Hmm anladim hocam. Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: sametcalik24

Aerondight' ı kullanmaya devam edebilirsin senin seviyenle birlikte o da gelişecek çünkü zayıf kalmaz oyun boyunca. Diğer bütün itemleri tekrar edinmen gerekiyor.

Tamamdir hocam sagolun

• Gelişmiş kırlangıç iksirini nerede bulacağımızı hatırlayan var mı? Üstün kırlangıcı buldum ama gelişmişi bulamadım

• securittyyy S kullanıcısına yanıt

Seviyen 10 veya üzeriyse Novigrad' daki aktardan veya Oxenfurt' un kuzeyindeki aktardan satın alabilirsin

• Bir şey sorucam fergus görevlerini yaptım ama hala üstün zırh yapamıyor ustadan kalfaya düştü bir de kear morhen e gitmek için hangi görevleri yapmak gerekiyor level 21

• Kaer morhen a gitmek için ana hikayede ilerleyin.

Fergus un seviyesi sınırlı , usta zırhçı değil. Asıl usta Yoana. Eğer ilgili görev dizisini tamamladıysanız, ilk seviyeden başlayıp mastercrafted a kadar (usta işi , 4. seviye) tüm witcher setlerini (zırh parçaları) Yoana'ya yaptırabilirsiniz.

• Beyler ps5 de henüz güncelleme yada 60fps yok değil mi ?
  • brkekc B kullanıcısına yanıt
    Hayır bu yılın 2. Yarısında gelecek
  • 
Sayfa: önceki 11381139114011411142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.