Teğmen
26 Mart 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 103 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Yaklaşık 2 senedir kullandığım witcher 3' ün oyun dinamiklerini değiştiren ve oynadıktan sonra Sekiro ,Dark Souls ve Nioh gibi vuruş hissiyatı ve zorluğuyla ün yapmış oyunları çok kolaymış hissi veren mod listesi. Reshade olarak ana konuda yeterince tavsiye var, bir çok arkadaş yardımcı olacaktır.

Oyunu bu şekilde oynamak bir hayli sabır gerektiriyor. Kavgalar çok daha ölümcül hale geliyor o yüzden çabuk sinirlenen insanlara tavsiye etmem. Sekiro' yu totalde en az ölümle bitirme rekorum 4, witcher' ın bu versiyonunu 100 ölümden aşağı tamamlayamadım.

1. Skilled humans: İnsan düşmanlar aşağıdaki videodaki gibi zorlaşıyor. Grup insanlarla başa çıkarken zamanlamayı iyi ayarlayarak karşı saldırıyı fazlasıyla kullanmanız gerekiyor çünkü rakipleriniz de kılıç konusunda bir hayli iyi oluyor.2. Faster fatties: Oyun zorluğunu en çok etkileyen mod.Bu mod bir çok düşmanı daha hızlı ve ölümcül yapıyor. Bu modu biraz geliştirip bossları da hızlandıran kendi geliştirdiğim modu kullanıyorum şu an. Denemek isteyen olursa gönderebilirim.


3. enemies of rivia: Grup İnsan ve canavar düşmanların yapay zekasında yapılan iyileştirmeler

4: Dark Souls Style Combat: Bu modla birlikte kılıç sallama ve kaçınmalar dahil her hareketiniz enerji tüketiyor ve enerjiniz tükenirse kılıç sallayamıyor, saldırılardan kaçınamıyorsunuz.

5: Stronger Monster Status Effects: Neredeyse bütün canavar saldırılarının daha güçlü etkiler bırakması. Örneğin bir öğle heyulası ile savaşırken sizi kavganın neredeyse yarısında körleştirerek iksir kullanmanızı bloke ediyor. Saldırılarınıza tam yön vermeniz gerekiyor.

6. Enhanced targeting: Düşmanlar için geliştirilmiş hedefleme, artık boşa daha az hamleleri var.

7. Higher Eneymy Healt: Bu mod düşmanlarınızın canını 2' ye katlıyor, çarpışmaları daha uzun tutmak isteyenler için ideal.

Oynamayı deneyecek arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.
Hakkında
Konum: İstanbul,Fatih
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 150
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 252
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 382 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 153 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.