Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (1030. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10281029103010311032
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Witcher 3 Hearts of Stone DLC sini bitirdim ancak
    müzayede evindeki yaşlı kadından aldığım zırh şemaları şu anda kullandığım usta yapım kedi zırhını geliştirmedi? Zırhçıya gidip yeni zırh yaptırmak istediğimde de çıkmıyor... Sorun nerede olabilir?

Steam den arkadaş Youtube linkini attı, seviyenin 40 olması gerekli olduğundan kırmızı görünüyormuş dikkat etmemişim sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renegade Havoc -- 23 Ekim 2018; 20:6:38 >
  • Zorluk ve biraz daha witcherpik hissi icin enchanced edition modunu indirebilirsiniz arkadaslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet witcher enhanced edition isimli mod tamamen bir gameplay overhaul, yani hemen herşeyi değiştiriyor.

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2521

Bu kadar kapsamlı mod yüklemek istemeyip ama daha dengeli, zor, rekabetçi oyun isteyenler için mod önerim, "FCR3 Immersion and Gameplay Tweaks" . CDPR bünyesindeki bir kıdemli oynanış mekaniği tasarımcısının (senior gameplay designer) kendi kişisel editlerini yapıp mod hâline getirdiği güzel bir çalışma. Oynanışta birçok vanilla bug ı düzelten, özellikle boss savaşlarındaki zorluğu belirgin düzeyde arttıran güzel bir mod. FCR de full combat rebalance kısaltması. Witcher 2 için de FCR2 adında güzel bir mod yapmıştı.

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2788

• 2 yıldır her indirim döneminde en çok satan oyun, üstüne olumsuz yorum yazan yok, aldım bakalım neymiş bu witcher 3, umarım simulasyoncu biri için çok zor değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8C79990A

2 yıldır her indirim döneminde en çok satan oyun, üstüne olumsuz yorum yazan yok, aldım bakalım neymiş bu witcher 3, umarım simulasyoncu biri için çok zor değildir.
    Forza Horizon 4'e bekleriz. Tam simulasyon değil fakat sürüş dinamiği çok keyifli 4 mevsim Britanya doğası ile birlikte.

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 31 Ekim 2018; 14:2:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Forza Horizon 4'e bekleriz. Tam simulasyon değil fakat sürüş dinamiği çok keyifli 4 mevsim Britanya doğası ile birlikte.

Alıntıları Göster
    Simulasyon deyince bunlarmı geldi aklına

Honda Civic ile witcher konusuna geldin ya tebrik ediyorum seni.

• yemişim forzasını ben iyilerin dostu kötülerin düşmanı olmaya gidiyorum.

şaka maka bir bakayım diye girdim 4 saat oynamışım, ana göreve giderken biri yardım istiyor veya bir ses duyuyorum neymiş diye bakarken kendimi farklı mevzuların içinde buluyorum.
  • EmreDFace kullanıcısına yanıt
    Profiline girince ets 2 oynadığını gördüm ondan attım, oda simülasyon oyunu. Sadece öneri verdim ben. Ayrıca alıntı yapıp sayfayı uzatmak yerine "cevap" butonunu kullanın lütfen, keyifli akşamlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 31 Ekim 2018; 18:28:3 >
  • En kısa zamanda Witcher resimleri ile geleceğim söz.
  • Araba falan rezil olmuş konu ya. Şuraya üç beş fotoğraf bırakayım da hatırlayanlar çıkar belki...

Cerys an Craite unutursak ölelim.

Corinne Tilly geçmişten günümüze çeşitli olayların hayalini kurduğu güçlü bir oneiromancer.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 5120x2880 ultra ayarlar, kendi çekimim.

• The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

• K E N kullanıcısına yanıt
    İşte olay budur.

Bu arada bu çözünürlükleri yazılım üzerindenmi ulaşıyorsun yoksa donanımsalmı?

Not:Alıntılamadan cevaplıyorum (:
  • EmreDFace kullanıcısına yanıt
    Nvidia denetim masası > 3D Ayarları sekmesi > "3D Ayarlarının Yönetilmesi" > Genel Ayarlar

Genel ayarlar bölümünde "DSR - Çarpanlar" isimli bölüm var oraya tıklayıp bütün kutucuklara tik atıyoruz, daha sonra oyunlarda dilediğimiz çözünürlüğü seçebiliyoruz 5k'ya kadar. Resim atayım yardımı olur bulma açısından;

• K E N kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Peki performans kaybı olarak nasıl durumlarla karşılaştın.Belirgin bir fps düşüşü oluyormu?
  • Resimler çok hoş görünüyor skyrimin gelişmiş versiyonunu hatırlattı bana da ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreDFace

Teşekkürler.

Peki performans kaybı olarak nasıl durumlarla karşılaştın.Belirgin bir fps düşüşü oluyormu?
    Oluyor elbet sisteminizin parçalarına bağlı olarak.
  • Oyunu bitirenlere bir sorum var.

Arkadaşlar pc'ye format atınca save dosyalarımı kaybettim, fakat internetten benimkine benzer bir save dosyası buldum. Neyse sorum şu ben kendi oyunumda letho'yu Kaer Morhen'a göndermiştim fakat bu save de letho witcher 2 de ölmüş. Sorum şudur, Lethonun Kaer Morhena gitmesi oyunu çok etkiliyor mu ? Eğer etkiliyorsa baştan oynayacağım. Şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar bende witcher 3 vardi oynamistim, şimdi de ek paketini alayim dedim fakat onda Türkçe dil sorunu mu ne varmış sanırım, goty sürüm alın demişler, bilenler bilgilendirebilir mi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Letho yalnızca witcher 2de yaşadığı sona ait save aktarılırsa ya da witcher 2 kaydını simule et seçeneği ile oyuna başlanırsa çıkıyor oyunda.
    Hiç kafaya takılacak bir konu değil. Kaer Morhen'a gidip gitmemesi oyunu hiç etkilemiyor. Tıpkı Keira gibi fazladan birkaç diyalog ve sahnede görünüyor o kadar. İsteğe bağlı.
  • 
Sayfa: önceki 10281029103010311032
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.