Şimdi Ara

The Witcher 3 %100 Türkçe Dil Paketi v4.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.015
Cevap
275
Favori
700.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 1802
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 206
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 182
  • Favoriye Eklediklerim 286
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yamaci1771 (748 mesaj) tzakhi (603 mesaj) busterr (243 mesaj) TxsMelih (206 mesaj) Gwynbleidd. (195 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2560 mesaj) Mobil (2259 mesaj) Tablet (158 mesaj) Mini (303 mesaj) Uygulama (56 mesaj)
  • @
450 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Ücretsiz Yamalar >> The Witcher 3 %100 Türkçe Dil Paketi v4.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com]
Giriş
    554 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _Witcherer_

2015 yılında bu oyunun çevirisine girişecek kadar nasıl delirmişiz hâlâ aklım almıyor.
    İyi ki delirmişsiniz. Sayenizde bu güzel oyunu, en ufak ayrıntısına kadar anlayıp, tadını çıkardık. Tekrar teşekkürler.
    |
    |
  • Yarbay
    5711 Mesaj
    Hafta başında Blood And Wine ek paketini de bitirdim. 130 saat sonunda doygunluk hissi oluştu. Bunda yamanızın kalitesinin de etkisi olduğunu söyleyebilirim. Tekrardan teşekkürler.
    |
    |
  • Yarbay
    5147 Mesaj
    Tartışmasız gelmiş geçmiş en iyi oyun. Hikaye anlatımı, atmosfer, yan görevler, müzikler, açık dünya, karakterler ve ana oyun kadar kaliteli 2 DLC bir daha bu ayarda bir oyun gelir mi merak ediyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    305 Mesaj
    arkadaslar 1.32 surumde sorun yasayanlar icin soyle bir mod buldum. oyunu geri 1.31 e cekiyior. denedim gayet sorunsuz calisiyor.
    https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/3374
    |
    |
  • Binbaşı
    1770 Mesaj
    Oyuna orjinal sahibim 1.32'de gönüllü yamada herhangi bir sorun yok. Sıkıntı yaşayanlar üstte arkadaşın dediği modu deneyebilir.
    |
    |
  • Çavuş
    54 Mesaj
    Her anıyla güzel bir oyun her haliyle güzel bir yama ellerinize emeğinize sağlık. Nerde şimdi benim güzel roach

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi machinegunneddie -- 16 Haziran 2019; 18:0:36 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj

@yamaci1771
    Merhabalar yamayi kurup herseyi denememe ragmen bir türlü oyun icinde gönüllü ceviriyi bulamadim. Tw den yada Dc den yardimci olma sansiniz var midir acaba?
  • Yarbay
    6414 Mesaj

Hocam save kurmadan önce ayarlardan değiştirmelisiniz save yükledikten sonra değiştiremezsiniz
    |
    |
    pasam2012a kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yamaci1771

Hocam save kurmadan önce ayarlardan değiştirmelisiniz save yükledikten sonra değiştiremezsiniz
    Anlamadim hocam. Oyunu yeni indirdim direk kurdum modu ama yapamadim halen
  • Yarbay
    6414 Mesaj

oyunun hangi menüsünden değiştirmeye çalişiyorsun?= dil değiştirme menüsünde gönülllü çeviri çıkmıyor mu? dil değiştirme menüsüne erişim sağlayabiliyor musun_?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj
    quote:

oyunun hangi menüsünden değiştirmeye çalişiyorsun?= dil değiştirme menüsünde gönülllü çeviri çıkmıyor mu? dil değiştirme menüsüne erişim sağlayabiliyor musun_?
    Dil degistime menüsünden deniyorum bütün diller cikiyor türkce dahil ancak gönüllü ceviri cikmiyor
  • Yarbay
    6414 Mesaj

o zaman discorddan ekleyin, oradan da anydesk yoluyla kuruluma bi bakalım

yamaci17#3328
    |
    |
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj
    quote:

o zaman discorddan ekleyin, oradan da anydesk yoluyla kuruluma bi bakalım

yamaci17#3328
    dogukanaydin#1088 Eklenmiyor hocam sen ekleyebilir misin
    |
    |
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj
    Acil servis gibi aninda yardimci olup sorunumu cözdügünüz icin cok tesekkürler :)
    |
    |
  • Binbaşı
    1121 Mesaj

ilk Bölümde Böyle Bir hata var Arkadaşlar Yardimci olacak varmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 8 Temmuz 2019; 19:44:4 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1506 Mesaj
    @Absnthe hocam o nasıl bir hataymış öyle? Ekran kartı driver'larını güncelle, oyunda (Steam/GoG ise) dosya doğrulatması yap vs başka ne çare olur bilemedim şimdi. Başka bir önceki save'inden oyuna gir bak nasıl mesela. Oyunun grafik ayarlarından bir şey de buna sebep olabilir.

Yardımcı olur mu bilmiyorum şöyle bir şey buldum belki işine yarayabilir:
    Witcher 3 - Graphic glitch - How to fix
    https://www.youtube.com/watch?v=zR8FdN8LDDE

Benim başıma böylesi grafiksel/texture bazlı glitch-bug pek gelmedi de başka fena bir şey olmuştu;
    Buradaki Türkçe yamayla W3'ü ikinci kez bitirecektim (önceki oynayışım da 300 saat gömmüştüm, ikinci de 200 saati devirmiştim) o son final boss sahnesi geldiğinde o girişte oyun kitleniyordu deli etti beni. Galiba oyunun v1.32 versiyonu ile Türkçe yama anlaşamadı mı ne olduysa bilmiyorum yazık oldu o kadar saatime.

Bakalım tekrar Geralt of Rivia ile Kear Morhen Velen Novigrad ve tabii unutulmaz müzikleri havası dağı taşı deniziyle Skellige adaları topraklarına geri dönmeye gün sayıyorum, şu meşhur grafik modu bir çıksın deymeyin Witcher 3 keyfine: The Witcher 3 HD Reworked Project (v.10.0 Final versiyonu 17 Temmuz'da bekliyoruz) https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1021

---
    Hazır anmışken bu da burada dursun: The Witcher III Wild Hunt OST - The Fields of Ard Skellig
    https://www.youtube.com/watch?v=NknjE2SBPxw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 9 Temmuz 2019; 14:12:27 >

• Binbaşı
    1121 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

@Absnthe hocam o nasıl bir hataymış öyle? Ekran kartı driver'larını güncelle, oyunda (Steam/GoG ise) dosya doğrulatması yap vs başka ne çare olur bilemedim şimdi. Başka bir önceki save'inden oyuna gir bak nasıl mesela. Oyunun grafik ayarlarından bir şey de buna sebep olabilir.

Yardımcı olur mu bilmiyorum şöyle bir şey buldum belki işine yarayabilir:
    Witcher 3 - Graphic glitch - How to fix
    https://www.youtube.com/watch?v=zR8FdN8LDDE

Benim başıma böylesi grafiksel/texture bazlı glitch-bug pek gelmedi de başka fena bir şey olmuştu;
    Buradaki Türkçe yamayla W3'ü ikinci kez bitirecektim (önceki oynayışım da 300 saat gömmüştüm, ikinci de 200 saati devirmiştim) o son final boss sahnesi geldiğinde o girişte oyun kitleniyordu deli etti beni. Galiba oyunun v1.32 versiyonu ile Türkçe yama anlaşamadı mı ne olduysa bilmiyorum yazık oldu o kadar saatime.

Bakalım tekrar Geralt of Rivia ile Kear Morhen Velen Novigrad ve tabii unutulmaz müzikleri havası dağı taşı deniziyle Skellige adaları topraklarına geri dönmeye gün sayıyorum, şu meşhur grafik modu bir çıksın deymeyin Witcher 3 keyfine: The Witcher 3 HD Reworked Project (v.10.0 Final versiyonu 17 Temmuz'da bekliyoruz) https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1021

---
    Hazır anmışken bu da burada dursun: The Witcher III Wild Hunt OST - The Fields of Ard Skellig
    https://www.youtube.com/watch?v=NknjE2SBPxw
    Kardeşim Aradigim Buydu unuttum Teşekkür ederim..
    Hizli Cevap İcin Teşekkürler :)

Bana ne Önerebilirsin Mod Olarak ?
    |
    |

• Çavuş
    90 Mesaj
    Bu yama ile resmi yama arasında ne gibi farklılık var?
  • Yarbay
    6414 Mesaj

daha kaliteli
    daha özenli
    evrene daha hakim kişiler tarafından çevrilmiş olması
    yüksek miktarda testlerinin yapılmış olması

en basitinden görev menüsünde liste anlamı taşıyan "tamamlananlar" sekmesinin "tamamlandı" olarak çevrildiği bir çeviriyle oynamak istemiyorsanız,
    daha ana menünün bile test edilmediğini ya da stringlerin numaralandırılıp oyun içerisindeki yerlerinin belirlenmediği anlamına gelen "satın alınanlar" sekmesinin "satın alındı" şeklide çevrildiği,
    geralt'ın üçüncü şahıs ekiyle kendinden bahsettiği ama oyun içi test yapılmadığı için bunun gerçekten de üçüncü bir şahıs konuşuyormuş gibi çevrilen bir çeviriyle oynamak istemiyorsanız,
    oyun içindeki kavramların çevirilerinde tutarsızlık görmek istemiyorsanız (trial of grassesi bir yerde çimen, bir başka yerde ot, yer yer de bitki sınavı diye görürseniz şaşırmayın)

bunun gibi daha çok şey sayabilirim de say say yorulduk işte :)
    |
    |
    aleqtro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    90 Mesaj
    Teşekkürler. Resmi yama ile 2 kez bitirmiştim. Tekrar başlamak için bahanem olmuş oldu.
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
anzer balı
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.