Şimdi Ara

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com] (412. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.145
Cevap
255
Favori
795.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
464 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyundaki Türkçe yamayı nasıl silebilirim tüm dosyaları silip yamayı yeniden kurmak istiyorumda
  • bu çeviriden habersiz başka bir çeviri mi yaptılar acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxarslxx

quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

mods klasörünü silin,

content/content12 içerisinde iki tane .exe dosya var, yamanın eklediği programlar. o ikisini silin, dört tane xml var, yine yamanın eklediği xml'ler. o xml'leri de silin. ondan sonra yamayı tekrar kurun ve haber edin :)

bu yöntemi dener misiniz?

Teşekkürler. Dedendi Sonuç Mükemmel.

Arkadaşlar siyah ekran ve altyazılarda sorun yaşıyanlar (T_Ice) arkadaşımızın söylediği çözümü uygulasın kesinlikle düzeliyor.

Tekrar Teşekkürler.

xml dosyalarını buldum ama exe dosyaları klasörde yok ne yapmalıyım oyundaki bazı ara sahnelerdeki videolar siyah oluyor

• Eğer Tr dil olayı doğruysa umarım bu yama eklenmiştir çünkü kusursuz denilebilecek bir çalışma bu.Yukarıda arkadaşların dediği gibi dümdüz çevirmeler olmuştur ve oyunun tadını kaçırır.
  • 4 adet xml dosyası var ama sadece 1 adet uygulama dosyası var sonu .exe ile biten hiç bir dosya bulamadım windows engelliyorsa ne yapabilirim
  • Bu oyunu heralde kendileri Türkçe'ye çevirecek halleri yok. Tabi chicken translate de bi alternatif. Eğer ülkeden birleri ile anlaşıp yapıldıysa bunu yapan ekip bunu açıklar diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya ya ya şa şa şa çeviri ekibi çok yaşaaa emeğiniz için sonsuz teşekkürler
  • Resmi olarak Türkçe olacakmış doğru mu?
  • öbür konuda kaynak bilkom olarak belirtilmiş o zaman hayırlı olsun diyelim eğer gerçekten doğruysa çok büyük sürpriz oldu. umarım bu ekibin çevirisini kullanmışlardır.
  • umarım resmi tr işini bu ekibe verirler gerçi bu saatten sonra sıfırdan yapacak halleri yok
    yada arka planda gizliden yaptırdılar mı başkalarına
  • Bilkom doğrulamış PC ve PS4 sürümleri Türkçe altyazılı gelecekmiş. XONE Tr olarak gelmeyecekmiş.

Benim merak ettiğim başka bir ekip mi çevirdi yoska bu ekibin çevirisi mi eklendi?
  • Hepimize hayırlı olsun ps4 sahibi olarak çok sevindim

guncelleme: turkce icin 23 Studios ile calismislar yaziklar olsun bu kadar emege bisi demiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semeio -- 25 Ağustos 2016; 15:10:43 >
  • Arkadaşlar level 100 deyim ve levelim artmıyor. Demek ki max level 100. ng başlamasıyla diyagramlar silinecek yeniden aramak zorunda kalmak için tüm witcher zırhlarını üstat seviyesine çıkarıp sandıkta saklamakta fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Segrek

quote:

Orijinalden alıntı: xxarslxx

quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

mods klasörünü silin,

content/content12 içerisinde iki tane .exe dosya var, yamanın eklediği programlar. o ikisini silin, dört tane xml var, yine yamanın eklediği xml'ler. o xml'leri de silin. ondan sonra yamayı tekrar kurun ve haber edin :)

bu yöntemi dener misiniz?

Teşekkürler. Dedendi Sonuç Mükemmel.

Arkadaşlar siyah ekran ve altyazılarda sorun yaşıyanlar (T_Ice) arkadaşımızın söylediği çözümü uygulasın kesinlikle düzeliyor.

Tekrar Teşekkürler.

xml dosyalarını buldum ama exe dosyaları klasörde yok ne yapmalıyım oyundaki bazı ara sahnelerdeki videolar siyah oluyor

witc3rsubpacker iki tane digerleride (xml dosyalarri)movies.bundle2.altyazilar seklinde.

• valla çok sevindim resmi olarak türkçe dil desteği gelmesine, hazır çeviri varken büyük ihtimalle bu ekibin çalışması baz alınmıştır diye tahmin ediyorum.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TxsMelih -- 14 Mart 2017; 11:4:33 >
  • Türkçe alt yazıyı başka ekibe yaptırmışlar bu ekibe çok büyük ayıp oldu yazık oldu. Belliki bu yamayı amatör işi diyerek eklemek istemediler keşke böyle olmasaydı. Oyunun türkçe geldiğine sevinemedim. 23 Studios'a saldırmanın bir anlamı yok adamlar işlerini yapmışlar, saldıracaksanız cd projekte saldırın çünkü biraz hakettiler.

Witcherı zaten oynamak isteyen herkes sizin yamanız sayesinde türkçe oynadı. Goty sürümüyle gelen tr yama en çok konsol oyuncularının yüzünü güldürecek çünkü pc de zaten sizin sayenizde oynadık. Keşke sizin yamanız resmi olsaydı ama kısmet bu işler böyle yürümüyor cd projekt gibi bir firma forum üyelerinden çıkan yamayı oyuna eklemek istememiş ama bu arkadaşların yamasını değerlendirebilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 25 Ağustos 2016; 15:01:59 >
  • oyun çeviri denen rezil siteyi hiç bir zaman sevmedim ve onun uzantısı olan 23 studiosuda hiç bir zaman sevmedim şimdide burada ortaya çıkan 8 aylık emeği piç eden bir 23 studios var. gerçekten yazıklar olsun bu adiliği yapanlara...

23 studio nun bu yaptığı tam anlamıyla şerefsizliktir.net
  • 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.