Şimdi Ara

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com] (411. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.145
Cevap
255
Favori
795.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
464 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umarım gerçeksede bu arkadaşların yamasını olur arkadaşlar son derecesine kadar hak ediyor.
  • Geralt Something not right diye ingilizce bir kelime söylüyor böyle yolda canavar felan görünce orası çevrilmemiş ben başka ingilizce kelime göremedim elinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne muhteşem bir dlc olmuş yahu blood and wine ana senaryoda fazla ilerlemedim henüz, çünkü yan görevler bir harika.
  • Emeği geçen herkese çok teşekkürler nihayet çıktı
  • 1man1 1 kullanıcısına yanıt
    Ben bir bakıp çıktım 1.21 e Toussaint de bi sıkıntı yoktu ama hikayeye dalmadım bu gece ağır oynamayı planlıyorum.1.24 kurmak için önce 1.22 yi kurman gerekiyor. Bende utanarak korsan oynuyorum oyunu GOTY nin çıkmasını bekliyorum ilk indiriminde alıcam.(Bu arada hem Repack kullanmama hemde 1.21 yamasında olmama rağmen çoğu kişide olan şu girişteki video bende siyah ekran kalmıyor)
  • klasörlerde dolaşırken bir belgede bu yazıyordu :) "buralarda gezinirseniz oyununuz caponca olabilir, haberiniz olsun"

teşekkürler yama için
  • Maalesef pc de ramlarda sorun ciktigi icin bir sure oyunu oynayamiyorum ve baw yamasini deneyemiyecegim fakat denemeden bile gonul rahatligiyla soyleyebilirim harika is cikartmissiniz.
    bir basariyi gerceklestirmek iyidir ama bir basariyi layikiyla gerceklestirmek baskadir sizde bu oyunu ve eklenti paketlerini %100 cevirerek bunu basardiniz.
    helal olsun cevirmenlere emeginize saglik.
    Bu arada goty surumu tr dil destegiyle geliyormus dogrumudur dogruysa bu ceviriyimi kullanacaklar yoksa kendilerimi cevirip koyacaklar ?

• Goty sürümü türkçe geliyor vs. yok abi sallama haber olsa şimdiye duyardık.

Overgame iyi sallamış neyse.
  • # Ace # kullanıcısına yanıt
    Tuh gonul isterdiki gercek olsun.

• Oyunun 1.22 sürümüne sahibim.Oyunda ilk başta ara sahnenin siyah olması dışında bir hata varmı.Eğer güncellemek şartsa birisi 1.24 ün linkini varsa gönderebilirmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polis3373 -- 25 Ağustos 2016; 10:29:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

mods klasörünü silin,

content/content12 içerisinde iki tane .exe dosya var, yamanın eklediği programlar. o ikisini silin, dört tane xml var, yine yamanın eklediği xml'ler. o xml'leri de silin. ondan sonra yamayı tekrar kurun ve haber edin :)

bu yöntemi dener misiniz?

Teşekkürler. Dedendi Sonuç Mükemmel.

Arkadaşlar siyah ekran ve altyazılarda sorun yaşıyanlar (T_Ice) arkadaşımızın söylediği çözümü uygulasın kesinlikle düzeliyor.

Tekrar Teşekkürler.
  • Duydugum dogrumu goty turkce cikacakmis bari yama olarak cikartin bizde oynayalim egee goty turkce olacaksa witcheri satip baska oyun oynayayim. Sonucta anlayamiyoruz ne dediklerini. Umarim dogrudur gotyde turkce olmasi

• 1.24 üzerine kurdum hiçbirşey olmamış gibi hala ingilizce oyun.

• RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    Dil ayarlarindan Turkceyi secin.

• Overgame in yazdıgı cevap The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamertr588 -- 25 Ağustos 2016; 11:48:51 >
  • Eğer bu yamada çalışan arkadaşlar tarafından gizlice yapılmamışsa bu yama bu hem şuan ki yamada çalışan arkadaşlarımıza ayıp olur hemde oyunda çok sokak ingilizcesi konuşulduğu için bizim sokak türkçemize çeviriler olacağını düşünmüyorum (bu yamada kullanılan türkçe oyunun ingilizcesiyle çok uyumlu gidiyor ki buda ekstra efor, düz türkçe yapmamış çeviren arkadaşlar) . Tahminimce çeviren ekip dümdüz çevirmiştir. Eğer durum böyleyse yine yamayla oynarım.
  • türkiye dağıtıcısı üzerinden alınan bilgi var diyor. bilkom'a sormak gerek şaka maka gizlice cd projekt iş çevirmiş olmasın neyse goty sürümü çıktığı zaman akla kara belli olur.
  • Çeviriyi Yapan Arkadaşlar Sİz ne Düşünüyorsunuz Bu Konuda Melih Bey,T_Ice
  • Bilkomu arayıp biri sorsun ya

• quote:

Orijinalden alıntı: tzakhi

quote:

Orijinalden alıntı: harce74

çok başarılı ekip siniz bunu bizlere kanıtladınız gene mükemmel bir çalışma ile erken sürede bu yamayı bizlere buluşturdunuz çok sağ olun umarım başka işlerinizde de olumlu sonuçlar alırsınız sektörümüzde eksik olan oyunlara sony türkiyeyi saymıyorum yerelleştirme alanında iller ki zamanda umarım öncü olursunuz ve bu işten hakkınız olan parayı kazanırsınız umarım çünkü işinizi iyi yaptığınız belli ve bu işi sevdiğiniz de belli ve neden bu işin devamını getirme yeseniz ki umarım ekipçe olumlu sonuçlar alırsınız tekrardan sağ olun bizlere böylesine güzel yamayı hazırladığını için herkese türkçe keyifli iyi oyunlar

teşekkür ederiz.

doğru söylüyorsunuz. "neden devamı gelmesin?" biz de şu anda bunu söylüyoruz. yakın zamanda her şey daha da netleşir

Çevirmenler bence çoktan CDPR ile yamanın resmi çıkması konusunda anlaştı.Bu cevap da oyunun resmi olarak Türkçe çıkacağının kanıtı.Hatta Cyberpunk oyununun Türkçeleşmesi konusunda bile anlaştılar.

• 
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.