Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

The Witcher 3 %100 Türkçe Dil Paketi v4.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
10.913
Cevap
286
Favori
785.366
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> The Witcher 3 %100 Türkçe Dil Paketi v4.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com]
Giriş
    81 Mesaj

Aynen hocam kesin bi cevap versinler de ona göre bekleyelim
    |
    |
    tzakhi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Maalesef adamlar kılını bile kıpırdatmadı sürekli geçiştirmeler, bu zamana kadar çoğu şey denendi mail atmalar, reddit`ten yapılan baskı, twitter, facebook, yapılan baskı ama adamlar takmadı bile.
    30 ağustos da çıkıyor GOTY sürümü, adamlar hazırlamışlardır bile oyunu, bu saatten sonra eklemezler dil desteğini.

Onu yapmıyorlar işte zaten o yuzden hep bir soru işareti ama kesin bişey var kendileri çevirtmedilerse goty için zaten amaçları bizi oyalamakmış o kesin goty çıksın o zaman netleşicek herşey
    |
    |
    N_Drake kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kesin olarak cevap versinler de ona gore devam edeyim oyuna. Zaten tr yaparlarsa baştan başlarım herhalde. Bir de oyun çıkmadan once bsc haberini yapmıştı turkce dil seçeneğinin olduğu fotoğraf falan vardı. Oradan bir umut geliyor ama bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ben yazdım ana sayfalrına girip iletişime tıkladım ordan mail attım. googlede cevirdim. ayrıca birlikten güç doğar adamlar ne bilsin steam üzerinden kaç Türk bunu alıyor. yada alır. bilse bile hepimizin birleşip mail atması kesinlikle etki eder. her firmaya yapmalıyız. değişmez sallamazlar demeyin. ben 1 sayfadaki ortalama yorum sayısı 50 ve 133 sayfa yorum var burda buda ortalama 8 bin insan eder hadi sil 2bini aynı insanlar olsun 6bin. bırakın 6 bini. 3 bin kişi mail atsın bakın ne oluyor. az bir rakam deil. birlikten güç doğar . ben attım sizde atın. ama ingilizcesi olan birisi güzel yazıp verse bize iyi olur. bence bırakın alt yazıyı türkçe seslendirme bile yapılabilir dünyada birçok türk ülkesi var aşağı yukarı benzer türkçe kullanıyoruz değilmi ? (türkiye, azerbeycan, kktc, kazakistan, türkmenistan, özbekistan, kırgız, tacikistan, vb)

ben goglede cevirip whicher3 goty and Cyberpunk 2077 türkçe seslendirme veya türkçe altyazı bekliyoruz. diye yazdım acıklamalı bircok ınsan bekliyo diyede yazdım.

bu arada burdaki insanlar arasında bulunmayan kankam whicherı Tr ceviri yaptınız diye aldı ve bitirdi ve her konustugumuz da onla tesekkur ediyor iyiki cevirmişler diye. bende 2 yı bıtrımıstım 3 u ek paketlerıyle yenı aldım baslayacam. şimdiden bende tesekkür ederim.elinize emeğinize sağlık. basşadıgınız işi bitridiğiniz için de ayrıca tesekkür.
    bu konuda tombraıder rıse aldım ındrım zamanı tr olcak dıye ama cevıren arkadas bırden bıraktım dedı cekıldı :D oyuncevırıde yuzde 35 teydı sanırım cakıldı kaldı orda 1 oyun var 1 yıldır yuzde 75 te duruyor. :D tomb elimde patladı. artık bir sekilde oynayacam.tomb cok ıng gerekmez belkı ama whicher 3 te olmazsa olmazdı. hıc bırsey anlasılmaz ben kesınlıkle almazdım sız cevırmeseydınız. dunyanın en guzel oyunu olsun diologları anlamadıktan sonra ne anlaşılır. ingilizce bilmeden inglizce bol diologlu konulu film izledinizi düşünün. :D

kalın sağlıcakla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavigüneş -- 15 Ağustos 2016; 4:16:17 >
    |
    |

• Çavuş
    51 Mesaj

ctıes skylıne geldı aklıma sehır strajesı. adamlar sehıre kar ve aksam efektı cıkardılar. bu gunceleme olur bence. adamlar DLC dıyıp efekt satıyorlar :D nefret ettım oyundan bıraktım.o fırmanın oyunlarınıda almam daha. işte firma var firma var.
    |
    |
    JaReD22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Belli olmaz bence. Ben ps4 uzerinde oyunu aldım. Adamlar oyunu cıkarttıktan 3-4 ay sonra bazı dillerin dlc psn üzerinden ayrıyetten bedava verdiler Goty sürümü çıktıktan sonra böyle bir şey yapabilirler. Bizdeki istediği görsünler yeter olmazsada en azından biz elimizden geleni yapmış oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seifer -- 15 Ağustos 2016; 12:11:46 >
    |
    |
    BooMANx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: emrecan12bjk

yama daha erken çıkar mı acaba ?

Ne zaman biterse ve ne zaman yeterince kaliteli olduğuna inanırsak o vakit çıkışını yapacak. Baştaki planımız 30 Ağustos'ta çıkarmaktı. Ona göre kendimizi hazırlamıştık. Ama daha erken çıkma ihtimali de, yüksek olmasa da, var.

Daha önce 20 Ağustos'ta çıkar mı diye sormuştunuz, onun pek mümkünü yok.
    2PÁC

30 ağustos'a az kaldı biraz daha sıkın dişinizi
    |
    |

INTEL I7 4790K W/ H110i GTX -//- ASUS MAXIMUS VII FORMULA -//- CORSAIR VENGEANCE PRO 16GB -//- EVGA GTX 980 Ti K|NGP|N
    SAMSUNG 840 PRO 256GB SSD -//- SEAGATE 3TB BARRACUDA -//- COOLER MASTER HAF-X 942 -//- CORSAIR V2100 DOLBY 7.1 -//- SONY PS4
  • Binbaşı
    1379 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hitokiri Kenshin

quote:

Ne zaman biterse ve ne zaman yeterince kaliteli olduğuna inanırsak o vakit çıkışını yapacak. Baştaki planımız 30 Ağustos'ta çıkarmaktı. Ona göre kendimizi hazırlamıştık. Ama daha erken çıkma ihtimali de, yüksek olmasa da, var.

Eğer 20 Agustosta çıkarırsanız kesinlikle sizin aleyinize herhangi bir laf veya çarpma eleştiri yapmayın eşşek gibi anıracam kabulmu? Tüm çevirmenlere hodrimeydan.

quote:

Orijinalden alıntı: adnanoktarrr

quote:

quote:

Eğer 20 Agustosta çıkarırsanız kesinlikle sizin aleyinize herhangi bir laf veya çarpma eleştiri yapmayın eşşek gibi anıracam kabulmu? Tüm çevirmenlere hodrimeydan.

Yap dostum. Sen bu konunun kamberi sayılırsın. Kambersiz düğün olmaz. 20 Ağustos'a da bu yama çıkmaz.
    |
    |

• Yarbay
    5638 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ketsue

Bilgisayarımın siparişini verdim kısmetse 4-5 gün sonra bu yamayla birlikte başlayacağım W3'ye Tekrardan teşekkürler yama için.
    |
    |

|
    |
    Steam: -Bane
  • Yüzbaşı
    563 Mesaj
    quote:

quote:

teşekkürler 25'inde çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecan12bjk -- 16 Ağustos 2016; 14:09:37 >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Çeviri ekibine destek olalım 20 sinde cıksın. İddaa büyük
    |
    |
    |
    |
    Şahane, bekliyoruz
    |
    |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.