Şimdi Ara

THE WITCHER 2 VS SKYRIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
2.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar hangisinde aksiyon bol, grafik daha kaliteli, silah cesidi daha fazla, boss dovusleri daha zevkli. bu iki oyun disinda baska rpg onermeyin. yakinda dark souls 2 cikacak onu kesin alacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HelodermaSuspectum -- 26 Şubat 2014; 21:57:10 >

• Skyrim gelmiş geçmiş en iyi, en derin, en üzerinde uğraşılmış, inanılmaz bi oyun. Skyrim vs X = Skyrim.
  • ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HelodermaSuspectum -- 26 Şubat 2014; 21:58:59 >
  • witcher'ın tarzı hep hoşuma gitmiştir. yani konsept olarak hikayedeki evren olsun karakterler olsun gerçekten on numara. skyrimde bunlar bu kadar iyi değil mesela. Ama geri kalan herşeyi gerçekten çok tırttır. Bu oyun kesinlikle şişirildiği kadar değil. İki oyunu da oynayan biri olarak söylüyorum. Millet gerçekten çok büyütüyor witcher ı. haddinden fazla büyütüyor.

Skyrim işin sanat yönü dışında her konuda ne yazıkki witcher'ın eline verir.

Ha bu arada soruna cevabım witcher. Şimdi diyeceksin lan o kadar kötüledi sonra witcher diyor. Rpg uğraş ister. sen az biraz uğraşayım ama daha çok grafiklerden, hikayeden falan keyif alayım diyorsan witcher. daha çerez yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kubillian -- 26 Şubat 2014; 17:06:06 >
  • Witcher'ın rpg yönü daha ağırdır, hikaye daha çok önem taşır daha fazla ingilizce ister. Boss dövüşleri daha fazla mı diye sorduğuna göre hack&slash tarzında oyunları seviyorsun Witcher sana pek gitmez Skyrim oyna. Open world olduğu için daha çok oyalar.
    İkiside rpg olsa da türleri farklı. Witcher story driven, Skyrim open world rpg.
    Bana sorarsan witcher çok daha kalite bir oyun Skyrim en kötü Elder scrolls oyunu. Casual oyuncular için Rpg öğeleri fazlaca törpülenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GwynBlade -- 26 Şubat 2014; 17:24:10 >
  • aynen hack&slash oyunları çok severim the witcher 2 yide hem bu özelliği hemde orta çağ oyunu olduğu için tercih ettim. sonuç olarak ne diyorsun zaten elimde the witcher 2 var ve kayran boss undayım o zaman skryim gereksiz diyorsun galiba zaten parada şu anda yok daha titanfal ve mgs ground zeros u alacam xbox 360 a onlar beni ps4 e adam gibi oyun çıkana kadar oyalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HelodermaSuspectum

aynen hack&slash oyunları çok severim the witcher 2 yide hem bu özelliği hemde orta çağ oyunu olduğu için tercih ettim. sonuç olarak ne diyorsun zaten elimde the witcher 2 var ve kayran boss undayım o zaman skryim gereksiz diyorsun galiba zaten parada şu anda yok daha titanfal ve mgs ground zeros u alacam xbox 360 a onlar beni ps4 e adam gibi oyun çıkana kadar oyalar.

Hocam orta üstü ingilizcen varsa oynamaya devam edersen oyunu baya seversin, oyunda verdiğin kararlara göre hikayenin değişmesi falan 2-3 kere bile oynatır oyunu.Verdiğin kararlara göre oyun tamamen değişiyor, bazı bölümleri falan ilk oynadığında görmüyorsun bile. Ama dan dun adam keseyim diyorsan (god of war misali) o işi witcher da yapamazsın. Daha taktiksel bir oynanışı vardır. Valla karar sana kalmış witcher kesinlikle abartılmış bir oyun değildir rpg türünde son yıllarda çıkmış adam akıllı birkaç seriden biri.

• hocam maalesef ingilizcem yok ama dan dun da oynamıyorum taktik maktik herşey yapıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HelodermaSuspectum -- 26 Şubat 2014; 17:48:15 >
  • quote:

arkadaşlar hangisinde aksiyon bol, grafik kaliteli, silahlar daha bol ve etkileyici, hangisinde boss savaşları daha zevkli. lütfen bu iki oyun dışında başka rpg önermeyin zaten dark souls 2 var onuda kesin alıcam.

skyrim daha kapsamlı ve daha çok satan daha başarılı bi oyun, ama ben witcher 2 yi daha büyük bir zevk ile oynadım, benim için witcher daha iyi, skyrim in oynanabilirliğini beğenmedim, witcher daha bi tomb raider gibi.
  • Harpooner kullanıcısına yanıt
    saol dostum.
  • quote:

hocam maalesef ingilizcem yok ama dan dun da oynamıyorum taktik maktik herşey yapıyoruz.

Dediğim gibi Witcher'ın olayı daha çok hikayesi. Satıp skyrim de alabilirsiniz kesinlikle kötü bir oyun değil sadece daha az rpg ye benziyor eski elder scrolls oyunlarına göre. Pc niz de yeterliyse indirimleri takip edip ilerde pc de oynayabilirsiniz(komik fiyatlara satılıyor kampanyalarla ara ara), oyuna türkçe dil desteği eklenmişti enhanced editionda.
  • Witcher 2 tabiki. Hatta Witcher serisini oynamanizi tavsiye ederim. Kesinlike cok basarilli bir oyun, detaylariyla insanlari buyuluyor. 3. oyunu bu yil gelecek. Eger hizli olursaniz, her iki oyunu 4 ayda bitirebilirsiniz, tabi bu zamaniniza ve level'iniza bagli.
  • Witcher 2 kesinlikle detayları oynanışı vs bana daha güzel geldi. Ve witcher 3 e geçiş yaparsın oradan muazzam olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisi farklı oyunlar skyrim fps sayılır biraz. Ayrıca ağır İngilizce ister. The Witcher 2 Enchanced Edition Türkçe altyazılı xbox ta varsa onu al. Skyrim'i pc de oyna türkçe yaması var. Ben Dragon Age Origins diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IILithiumII

İkisi farklı oyunlar skyrim fps sayılır biraz. Ayrıca ağır İngilizce ister. The Witcher 2 Enchanced Edition Türkçe altyazılı xbox ta varsa onu al. Skyrim'i pc de oyna türkçe yaması var. Ben Dragon Age Origins diyorum.

Agir Ingilizce mi ? O kadar da degil, yani bilmiyorum agir Ingilizce'den kast etiginiz nedir ama standard diye bilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

İkisi farklı oyunlar skyrim fps sayılır biraz. Ayrıca ağır İngilizce ister. The Witcher 2 Enchanced Edition Türkçe altyazılı xbox ta varsa onu al. Skyrim'i pc de oyna türkçe yaması var. Ben Dragon Age Origins diyorum.

Agir Ingilizce mi ? O kadar da degil, yani bilmiyorum agir Ingilizce'den kast etiginiz nedir ama standard diye bilirim.

Skyrim'i oynamadım ama RPG ler genelde ağır ingilizce ister. Ağırdan kasıt çok fazla yabancı kelime olduğunu varsayıyorum. İngilizce bilmeyen birinin hikayesini anlaması zor olur diye tahmin ediyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

Skyrim'i oynamadım ama RPG ler genelde ağır ingilizce ister. Ağırdan kasıt çok fazla yabancı kelime olduğunu varsayıyorum. İngilizce bilmeyen birinin hikayesini anlaması zor olur diye tahmin ediyorum.

Tamam, anladim ne demek istediginizi. Evet, dogru. RPG'ler de kelime bilgisi gerekir, ayni comic de ki gibi. RPG oyunlari genellikle uzun text ile geliyor, bu da kelimeleri degistiriyor, bir de genelde zaman farkliysa isler degisiyor. Mesale, Skyrim de cok phrasal verb vardi ama Mass Effect'de yok. Aslinda dediginiz dogru.

• Wichir pismanliktir onun yerine dark souls u 9. Kere bitiririm daha iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Wichir pismanliktir onun yerine dark souls u 9. Kere bitiririm daha iyi

Tabiki de degildir.
  • Oyun oynamak yemek yeme gibidir. Bazi yemekleri sen seversin başkaları sevmez. Başkarın sevdiğini sen sevmezsin. Sevdiğin yemeği yersin sindirmek istemezsin . Oyunlarda böyle birşey . Bence oyunları başkalarına sormaktansa, paran çok ise ikisnide satın alıp, oyunları sen oyna, tadına bak, karar ver. Sonuçta iki oyunda seni saatlerce oyalayacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.