Şimdi Ara

THE WITCHER 2 VS SKYRIM (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
2.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Wichir pismanliktir onun yerine dark souls u 9. Kere bitiririm daha iyi

Zorluk bakımından tam tersi ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

Wichir pismanliktir onun yerine dark souls u 9. Kere bitiririm daha iyi

Zorluk bakımından tam tersi ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • skyrim hocam,bazı arkadaşlar çok kolay diyor ama en yüksek zorluk seviyesinde oyundaki canavarlar baya sıkıntı yaratıyor
  • quote:

Skyrim efsanedir, witcher ise buyuk bir zaman kaybi ve en overrated oyunlardandir sonucta skyrim derim tartisilmaz bile..

Ulan adamlar çöp hikayeli oyunu açık dünya diye önünüze attınız,oğğğ oğlum açıhh dünya lannn diye sizde yediniz hemen.
    Hayatımda bu kadar saçma ve çöp bir rpg oyunu oynamadım.Whiterun da lider oluyorsunuz hala size sen yeni katılan olmalısın diyor,büyücü akademisinde başbüyücü oluyorsun sen yeni katılan olmalısın diyorlar bu kadar saçma ve dandik bir oyunu,bakın rpg bile demiyorum,son yılların en iyilerinden witcher ile karşılaştırmak.Skyrim de son diye 3 tane uyduruk hikaye yapmışlar.Witcher da kaç son var bak bakalım
    -Witcher 3 ün bütün elder scrolls oyunlarından iyi olacak olması birde -

Mod diyecekler,eğer oyunu mod ile oynayacaksam bu oyunu modcular yapsın o zaman.Oyunun kalitesi modsuz ölçülür.Oyundan sıkıldığın zaman mod yüklersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Itachi-san -- 16 Temmuz 2014; 2:47:03 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Itachi-san

quote:

Skyrim efsanedir, witcher ise buyuk bir zaman kaybi ve en overrated oyunlardandir sonucta skyrim derim tartisilmaz bile..

Ulan adamlar çöp hikayeli oyunu açık dünya diye önünüze attınız,oğğğ oğlum açıhh dünya lannn diye sizde yediniz hemen.
    Hayatımda bu kadar saçma ve çöp bir rpg oyunu oynamadım.Whiterun da lider oluyorsunuz hala size sen yeni katılan olmalısın diyor,büyücü akademisinde başbüyücü oluyorsun sen yeni katılan olmalısın diyorlar bu kadar saçma ve dandik bir oyunu,bakın rpg bile demiyorum,son yılların en iyilerinden witcher ile karşılaştırmak.Skyrim de son diye 3 tane uyduruk hikaye yapmışlar.Witcher da kaç son var bak bakalım

Mod diyecekler,eğer oyunu mod ile oynayacaksam bu oyunu modcular yapsın o zaman.Oyunun kalitesi modsuz ölçülür.Oyundan sıkıldığın zaman mod yüklersin.

Itachi trolu witcher benim gozumde oyun bile degildir rpg hic degildir. Senin gibi ergenler ancak triss in kalca modellemesine bakip aa super oyun yapmislar derler. Biz ise skyrimin sinirsiz acik dunyasinda 600 gorevi vede hicbiri birbirinin ayni olmayan dungeonlari kesfederiz. 2 mukemmel dlc den hic bahsetmiyorum bile. Skyrim oyuncusu gram yukleme olmadan haritanin obur ucuna gider Sense ancak ara videolarda yukleme yapip yeni bolgelere gecersin.

Satis rakamlarindada skyrim in witcher i nasil ezdigi ortadayken bos konusmussun haydi simdi gidip aglayabilirsin

Satış rakamlarında cod bütün oyunları geçiyor

COD BEST GAME EVER

600 görev hepsi birbirinin aynısı,git şunu öldür git şunu getir
    Witcher kitaptan oyuna çevrilmiştir,hikayesi muazzamdır.En azından skyrim in asosyal abaza modcuları gibi tüm kadınları çıplak yapma gibi modları yoktur.
    Açık dünyada dağa tırmanırken bu bölgeye erişemezsin diyor,tabi canım açık dünya (!)
    Açık dünya anlayışın bomboş ormanlarsa açık dünya.
    2 dlc yi para ile alırız,Witcher 3 won't have paid DLC
    Skyrim'de yükleme ekranı yok mu?Xbox gameplaylerini izliyorum yarım saat loading ekranı bekliyorsunuz insaf be ‘The Witcher 3’ won’t have any loading screens

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Itachi-san -- 16 Temmuz 2014; 3:13:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kubillian

witcher'ın tarzı hep hoşuma gitmiştir. yani konsept olarak hikayedeki evren olsun karakterler olsun gerçekten on numara. skyrimde bunlar bu kadar iyi değil mesela. Ama geri kalan herşeyi gerçekten çok tırttır. Bu oyun kesinlikle şişirildiği kadar değil. İki oyunu da oynayan biri olarak söylüyorum. Millet gerçekten çok büyütüyor witcher ı. haddinden fazla büyütüyor.

Skyrim işin sanat yönü dışında her konuda ne yazıkki witcher'ın eline verir.

Ha bu arada soruna cevabım witcher. Şimdi diyeceksin lan o kadar kötüledi sonra witcher diyor. Rpg uğraş ister. sen az biraz uğraşayım ama daha çok grafiklerden, hikayeden falan keyif alayım diyorsan witcher. daha çerez yani.

Rpg dediğin zaman akla gelen hikayedir.Ne saçmalıyorsun

• quote:

quote:

quote:

quote:

Itachi trolu witcher benim gozumde oyun bile degildir rpg hic degildir. Senin gibi ergenler ancak triss in kalca modellemesine bakip aa super oyun yapmislar derler. Biz ise skyrimin sinirsiz acik dunyasinda 600 gorevi vede hicbiri birbirinin ayni olmayan dungeonlari kesfederiz. 2 mukemmel dlc den hic bahsetmiyorum bile. Skyrim oyuncusu gram yukleme olmadan haritanin obur ucuna gider Sense ancak ara videolarda yukleme yapip yeni bolgelere gecersin.

Satis rakamlarindada skyrim in witcher i nasil ezdigi ortadayken bos konusmussun haydi simdi gidip aglayabilirsin

Satış rakamlarında cod bütün oyunları geçiyor

COD BEST GAME EVER

600 görev hepsi birbirinin aynısı,git şunu öldür git şunu getir
    Witcher kitaptan oyuna çevrilmiştir,hikayesi muazzamdır.En azından skyrim in asosyal abaza modcuları gibi tüm kadınları çıplak yapma gibi modları yoktur.
    Açık dünyada dağa tırmanırken bu bölgeye erişemezsin diyor,tabi canım açık dünya (!)
    Açık dünya anlayışın bomboş ormanlarsa açık dünya.
    2 dlc yi para ile alırız,Witcher 3 won't have paid DLC
    Skyrim'de yükleme ekranı yok mu?Xbox gameplaylerini izliyorum yarım saat loading ekranı bekliyorsunuz insaf be ‘The Witcher 3’ won’t have any loading screens

Skyrim cok fazla ilgi gordu onun etkisi var ama Witcher daha kaliteli bir oyun, kim ne derse desin. Daha iyi graphics, daha iyi story mode ve daha iyi gameplay. Ayni zamanda trilogy Witcher. Witcher > Skyrim

• Skyrim çok iyi bir oyun her ne kadar bitirmemiş olsam da yılın oyunu seçilmiş olması nasıl bir oyun olduğunu kanıtlıyor zaten. Witcher 2 ise hayatımda oynadığım en iyi bir kaç oyundan biri, efsane oyundur. Grafikleri bir önceki neslin en iyi grafikleridir teknik açıdan. İşin sanat çıtası hiç bir oyunda olmadığı kadar yüksek. Ayrıca çerez denmiş ama başka bir oyunla karıştırılmış sanırım. Başka hiç bir oyunda verdiğiniz bir karar hikayenin ve oyunun gidişatını Witcher'da olduğu kadar etkilemez. Özellikle Skyrim'de genelde verilen kararlar oyuna büyük bir etki yapmıyor, belli bir hikaye var ve onun genel çizgisinden çıkamıyorsunuz. RPG'nin en büyük kozu zaten hikayedir, adı üstünde: rol yapma oyunu.

Bu açıdan bakılırsa Witcher 2 Skyrim'den daha iyi bir RPG'dir. Skyrim'de harita çok daha büyüktür, tam bir open world oyunu ve toplayabileceğiniz silahlar, kostumlar vs. çok daha fazladır. Ayrıca daha fazla oyun saatı vaad ediyor. Fakat bunlar değil RPG'yi RPG yapan.

• witcher 2 hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biridir. son iki üç yılda ise oynadığım en iyi oyundur açık ara. yani anlatılmaz yaşanır. oynadığım sahneler aklıma geliyor şu an bunları yazarken de gerçekten efsane. atmosfer harikadır. müzikler harikadır. kendii baş karakterin yerine çok çabuk koyarsın. baya bir farklı sonu olmasının yanın da oyun yarısından sonra ikiye ayrılır ki kinci üçüncü oynanış sıkmaz.

hikayesi skyrim'den çok daha iyidir.

skyrim herkesin oynayacağı bir oyun değildir. ben sıkılmışımdır oynarken. daha geniştir witcher'dan ama witcher çok daha kaliteli bir oyundur. skyrim de buglar fazla diye biliyorum ama emin değilim. witcher'da bugla karşılaşmadım hiç. ortalama 20 saatlik bir oyun süresi sunar witcher.

yani ben kısacası witcher'ı öneririm. öyle çöp falan oyun değildir kesinlikle.
  • Rpg oyunu istiyorsan witcher zira elder scrolls serisini para için casual yaptılar Skyrim önceki oyunlara göre daha az rpg buradaki veletlere bakma bunların ilk oynadığı rpg oyunu skyrim olunca haliyle fanboyluk yapıyorlar. Ergenler öyle bir rpg oyununu tanrı yapmışki oyunda 2-3 seçim dışında dünyaya yön veremiyorsun ne bileyim imparatorluğu seçip arkasından hainlere katılamıyorsun direk fps mantığıyla anlatılan bir hikaye var.
    Witcher'i 4 kere
    skyrim'i (3 olacak ) kez bitirdim.
    Witcher skyrim'e göre daha çok rpg ögesi barındırır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jumong88 -- 18 Eylül 2014; 22:56:24 >
  • 2 oyunu da güncel olarak oynuyorum skyrim bana göre daha zevkli ve başında daha çok tutuyor, witcher 2 de güzel bir oyun ikisi de mutlaka oynanmalı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.