Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition [SWITCH ANA KONU] - TÜRKÇE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
5.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÖNEMLİ NOT: Witcher 3 alacak olanlar oyunun Complete Edition sürümünü almalılar. Düz normal Witcher 3 Türkçe olmuyor. Hangi ülke ve bölgelerde Türkçe olduğuna ise konu içerisinden bakabilirsiniz.

Witcher 3'ün Türkçe Olduğu Bölgeler: Polonya, Rusya | Complete Edition

-----

The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition [SWITCH ANA KONU] - TÜRKÇE

The Witcher 3 - Nintendo Switch Duyurusu

-

CD Projekt RED, The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition'ı Switch için duyurdu. Bu yıl içinde çıkış yapacak.

The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition'da ana oyun, Hearts of Stone ve Blood and Wine genişleme paketleri ve 16 ücretsiz indirilebilir içerik bulunacak.

Oyunun tanıtım yazısı:

The Witcher 3: Wild Hunt, tercihlerinin gidişatı etkilediği, çarpıcı görselleriyle fantastik bir evrende geçen, hikâye bazlı, yeni nesil bir rol yapma oyunu. The Witcher‘da profesyonel canavar avcısı Rivia’lı Geralt olarak ticaret şehirleriyle, korsan Viking adalarıyla, tehlikeli dağ geçitleriyle ve unutulmuş mağaralarla dolu devasa bir dünyada bir kehanet çocuğunun peşine düşeceksin.

Tecrübeli bir Kiralık Canavar Avcısı Olarak Oyna
    Çocukluğundan itibaren eğitilmeye başlamış ve insanüstü yeteneklere, güce ve reflekslere sahip olacak şekilde mutasyona uğramış olan Witcher’lar, canavarlarla dolu bu dünyaya güvenilmez bir denge getiriyor.

Maneviyatın Para Etmediği Fantastik Bir Serbest Dünyayı Keşfet
    Bitmeyen maceralarla dolu The Witcher'ın devasa dünyası, boyut, derinlik ve karmaşıklık konularında yeni standartları beraberinde getiriyor.

Kehanet Çocuğunun İzini Bul
    Bu dünyanın sonunu veya kurtuluşunu getirecek olan kehanet çocuğunu bulma görevini üstlen.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-The_Witcher_3_Wild_Hunt__Complete_Edition_Switch_icin_Duyuruldu-94583.htm

-

Çıkış Tarihi: 15 Ekim 2019
    Tür: Aksiyon RYO
    Dağıtıcı: CD Projekt Red Studio
    Geliştirici: CD Projekt Red Studio

https://gamefaqs.gamespot.com/switch/266194-the-witcher-3-wild-hunt-complete-edition
    https://www.metacritic.com/game/switch/the-witcher-3-wild-hunt---complete-edition

Nintendo Linki:https://www.nintendo.com/store/products/the-witcher-3-wild-hunt-complete-edition-switch/

Resmi Site:https://www.thewitcher.com/en/witcher3

-

Ekran Görüntüleri:

The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition [SWITCH ANA KONU] - TÜRKÇE The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition [SWITCH ANA KONU] - TÜRKÇE The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition [SWITCH ANA KONU] - TÜRKÇE The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition [SWITCH ANA KONU] - TÜRKÇE The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition [SWITCH ANA KONU] - TÜRKÇE The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition [SWITCH ANA KONU] - TÜRKÇE The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition [SWITCH ANA KONU] - TÜRKÇE The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition [SWITCH ANA KONU] - TÜRKÇE The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition [SWITCH ANA KONU] - TÜRKÇE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 3 Kasım 2022; 19:12:10 >

• Oyun switchte Türkçe olacak mı acaba?
  • saner08 kullanıcısına yanıt
    Olur diye tahmin ediyorum. Yapımcıya mesaj atıp sormak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Olur diye tahmin ediyorum. Yapımcıya mesaj atıp sormak lazım.
    Sosyal medya üzerinden mesaj gönderdim dönüş yaparlarsa paylaşırım. Muhtemelen olacaktır çünkü olmaması için bir sebep yok. Netleştikten sonra ön sipariş geçerim.
  • The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition | Nintendo Switch Gameplay Overview

• The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition - Çıkış Fragmanı - Nintendo Switch

• TR altyazı ile ilgili gelişme var mı?
  • Oyuna Türkçe altyazı geldi mi acaba bilgisi olan var mı

• tr altyazı geldimi ben aradım bulamadım
  • ercani kullanıcısına yanıt
    aktif olarak oyunuyorum oyunu henüz gelen giden yok. Umudumu cyberpunk'tan sonraya saklıyorum.
  • isteyene özelden link atayım korsan sürüm için var orjinalde yok. bugün buldum güzel olmuş
  • Şu oyunu tr'de normal fiyatla bulamadım yahu

• U oyunu heryerde açıp oynayabilmek güzel bir ayrıcalık dlc lere geçmek üzreyim
  • Afusan A kullanıcısına yanıt
    Bulabildin mi bari hocam :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sutlusoda kullanıcısına yanıt
    Maalesef, dayanamayıp steamden alıp oynadım

• ercani kullanıcısına yanıt
    Merhaba the Witcher 3 Türkçe yama için link mevcutmu hala

• Orjinal icjn Turkce yamayi nasi yapicaz arkadaslar bi gelisme yok mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunun orijinal dijital versiyonunda Türkçe Dil seçeneği var mı acaba?

• Şuanda sadece Complete Edition'da Türkçe dil var. O da Rusya gibi bazı ülkelerden alınca. Normal Witcher 3 Standart sürümü ise Türkçe değil.

• hangi ülkeden alınca türkçe var net bilgisi olan var mı? kutulu alınca olmuyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkPssngr -- 27 Mayıs 2021; 11:32:45 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.