Şimdi Ara

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.275
Cevap
21
Favori
340.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda aksiyon daha ön plana çıkartılmış, bence harika olmuş, kılıç dövüşleri, meşale söndürme, karanlığı avantajına kullanma, düşmanın işini sessizce bitirebilme olayı harika olmuş. Grafikler de şahane. Gerald'ın yüzü gelen tepkiler göz önünde bulundurularak ilk oyundakine benzetilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokyabgu

Oyunda aksiyon daha ön plana çıkartılmış, bence harika olmuş, kılıç dövüşleri, meşale söndürme, karanlığı avantajına kullanma, düşmanın işini sessizce bitirebilme olayı harika olmuş. Grafikler de şahane. Gerald'ın yüzü gelen tepkiler göz önünde bulundurularak ilk oyundakine benzetilmiş.

Ah TRISS kokuyor etraf buram buram. O sudaki resmine bayildim yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurk

quote:

Orijinalden alıntı: Usak_Efesi

quote:

Orijinalden alıntı: onurk

dün ilk oyunu yükledim nasıl gözümden kaçmış iki sene hayret ama türkçe yama şart bemim için

Imzani kaldir istersen.

uşak kaşınma forumuda sabote etme hadi yallah

Meydan size kalmadi kendini bilmez arkadas. Forumu kimin sabote ettigi ortada. Cumhuriyet'e karsi inglizlerle isbirligine girisip isyan cikaran
    ve topraklara ihanet eden bir adami aklasan da yarari yok. Gercek gercektir
  • Oyunla ilgili son video. İzlememezlik etmeyin. Ne kadar sağlam bir oyun olacağını kendi gözlerinizle görün:

http://www.4players.de/4players.php/tvplayer/4PlayersTV/Alle/19173/61653/The_Witcher_2_Assassin_of_Kings/Prison_Break.html
  • videonun sonunda koptum :) çok sağlam geliyor çook. şu ekim ayıda bi gelmedi gitti. çıkacak bir sürü oyun var. sayende haberimiz oluyor. :)
  • Hocam videonun biri 270 mb biride 80mb :D maşallah :D
  • gelmiş geçmiş en iyi oyun olacak

itiraz edeni döverim valla ba o derece gaza geldim gece vakti
  • En iyi RPG lerden birisi olacak süper olmuş oynayış birincisini kuruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumdaoyna

videonun sonunda koptum :) çok sağlam geliyor çook. şu ekim ayıda bi gelmedi gitti. çıkacak bir sürü oyun var. sayende haberimiz oluyor. :)

Eyvallah.
  • Mükemmel video,Çok iyi geliyor oyun.

Fallout : New Vegas ile beraber deli gibi beklediğim 2 Rpg oyunundan bir tanesi.
  • ben 1 i oynamadım. 2. ciden başlarsam kabak tadımı alırım ?
  • Fallout New Vegas ve bu oyunu deliler gibi bekliyorum.Neyseki New Vegas'a az kaldı
  • http://www.merlininkazani.com/oyun_roportaj/1/The_Witcher_2_Assassins_of_Kings_Roportaji-36998.html

Şöyle soruların çoğunun bana ait olduğu bir röportajı da buraya koyuvereyim, özellikle son soru efendim. Ehe, Mart'ta bitirin dabi. DA2 ile aynı dönemde çıkarmak gibi bir hataya düşmesinler, yakarlar kendilerini vallaha. Uzun bir süre satışta geri kalır o şekilde. Yaz başı gibi gelir diye düşüyorum, umarım öyle olur. Havalar tam ısınmadan, tatile, yaratık avlamaya gitmek gibisi yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DerelictHuman

http://www.merlininkazani.com/oyun_roportaj/1/The_Witcher_2_Assassins_of_Kings_Roportaji-36998.html

Şöyle soruların çoğunun bana ait olduğu bir röportajı da buraya koyuvereyim, özellikle son soru efendim. Ehe, Mart'ta bitirin dabi. DA2 ile aynı dönemde çıkarmak gibi bir hataya düşmesinler, yakarlar kendilerini vallaha. Uzun bir süre satışta geri kalır o şekilde. Yaz başı gibi gelir diye düşüyorum, umarım öyle olur. Havalar tam ısınmadan, tatile, yaratık avlamaya gitmek gibisi yok :)

Güzel röportaj olmuş. elinize sağlık. Daha önce okumuştum zaten. :) Açıkcası ben DA2 den daha çok bu oyunu bekliyorum desem yeridir. :)
  • Oyunu sAbirsizLikla Bekliyoruz süper Oyuna benziyor gercekten piyasay'a ses getirecek :) Ama yinede DAO'si gecemez :D
  • The witcher oyunu benim bu türdeki en sevdiğim oyundu. İkincisi de çok güzel olur eminim.
  • hiç ısınamamıştım ilkine. inşallah ikincisi ile bu hayal kırıklığını atlatırım.
  • Collector's Edition versiyonunu pre-order edebileceğimiz güvenilir bir site var mıdır? Shopto bu versiyonu Türkiye'ye göndermiyor. Premium Edition'u pre-order yaptım ama içimde kalacak CE'nin paket içeriği. Sanırım gog.com dan alırsak dijital içeriğine sahip olacağız bir nevi steam gibi yani. Ya da ben mi yanlış biliyorum. Birisi beni bu konuda aydınlatabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MendhiCS -- 26 Aralık 2010; 15:18:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MendhiCS

Collector's Edition versiyonunu pre-order edebileceğimiz güvenilir bir site var mıdır? Shopto bu versiyonu Türkiye'ye göndermiyor. Premium Edition'u pre-order yaptım ama içimde kalacak CE'nin paket içeriği. Sanırım gog.com dan alırsak dijital içeriğine sahip olacağız bir nevi steam gibi yani. Ya da ben mi yanlış biliyorum. Birisi beni bu konuda aydınlatabilir mi?

evet gog.com'dan alırsanız dijital içeriğe sahip olacaksınız. Sanırım steam'den farklı olarak birçak dijital içerikte veriyor. (pdf döküman, map, soundtrack vs..) Bende gog.com'dan pre-order verdim. Gönül isterdi ki CE alayım ama ülkemizde çok uçuk bir fiyata satılacağını düşünüyorum.
  • Witcher diyince aklıma hep bu forumdan wildlove geliyor nerdesin wildlove boş bırakmışsın buraları ,

Gokyabgu arkadaşım sayesinde de shoptodan gothic 4 ce aldım inş darısı witcher 2 'nin başına şiddetle takip etmekteyim konuyu ;)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.