Şimdi Ara

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition (2011) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.276
Cevap
21
Favori
340.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün ilk oyunu yükledim nasıl gözümden kaçmış iki sene hayret ama türkçe yama şart bemim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurk

dün ilk oyunu yükledim nasıl gözümden kaçmış iki sene hayret ama türkçe yama şart bemim için

Imzani kaldir istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Usak_Efesi

quote:

dün ilk oyunu yükledim nasıl gözümden kaçmış iki sene hayret ama türkçe yama şart bemim için

Imzani kaldir istersen.

Sebeb. Said-i Nursi'den birşey koymak yasak mı? Bunu kızar şekilde yazmıyorum. Sadece acaba benim anlamadığım birşey mi yazıyor.
  • Muhteşem bir haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Usak_Efesi

quote:

Imzani kaldir istersen.

uşak kaşınma forumuda sabote etme hadi yallah
  • Arkadaşlar, burası oyun formu. Siyasi ve inanç meselelerinizin tartışma platformu değil. Oyunla ilgili bir şey yazacaksanız buyurun, yazmayacaksanız internette tartışmaların yapıldığı tonla site var, ona gidin.
  • Oyun keşke sadece PC'ye çıksaydı, şimdi üçünü aynı anda piyasaya sunmak için kasacaklar, daha fazla ertelenecek oyun ve eminim ilk oyunda olduğu gibi birçok eksiklikle gelecek, her neyse, bekliyoruz yine de.
  • Konsollardan öte oyun PC için hazırlanıyor. Zaten şu an halen konsola çıkıp çıkmayacağı da belli değil. Sadece düşünce aşamasındalar. İlk oyunda eksik yoktu bence, Enhanced Edition'ı diyorsan o yapımcıların bizlere bir hediyesiydi, oyunun genişletilmiş bir haliydi. Zaten harika olan bir oyunu daha da harika yaptılar.
  • Yükleme süreleri gerçekten rahatsız edici uzunluktaydı. Oyunun demosunu oynamıştım ve bilgisayarımı epey kastırmıştı, ben de Enchanted Edition ile ancak 5-6 ay önce oynayıp bitirebilme fırsatı buldum. Rol yapma oyunlarını seven birisi olarak da gerçekten beğendiğimi söyleyebilirim The Witcher'ı, devamını da merakla bekliyorum.
  • Günümüzde oyunların oynanıp tüketilmesi iyice abartılmış durumdayken Witcher birden fazla kez bitirilmeyi hakediyor. Yada en azından oyunun hakkı verilerek uzun bir süre oynanmalı. (Ayda 3-4 oyunu bitirip bir daha yüzüne bakmayan çok insan var. Sanırım birazda "Orjinal - Korsan" oyunla alakalı bir durum)
    Bende geçenlerde tekrar kurdum zaten daha eskilerdende mutlaka 1-2 oyun mutlaka bilgisayarımda kurulu durumda. Mesela bu aralar The Temple of Elemental Evil tekrar oynamayı düşünüyorum.

Witcher 2 merakla beklediğim ve umutlu olduğum oyunlardan biri. Firmada bu güveni veriyor bana. İlk oyunun kalitesi ortadayken birde Enchanced Editionla bencede oyunculara güzel bir hediye vermişlerdi. Hal böyle olunca ve 2. oyunla ilgilide çıkan görüntüler, haberler iyi olunca oyundan umutlu olmamakta elde değil.
  • konsollara çıkmayacağı nasıl belli değil ? videolarının sonunda çıkıyor konsol amblemleri bsc de de konsollara çıkacağı belirtilmiş
  • Oyunun konusunu feci merak ediyorum.
    Umarım ilk oyun gibi bol entrikalı, bol seçimli, herşeyin gri olduğu, herkesin kendince haklı olduğu, yeri geldiğinde iyi kötü ayrımı yapamadığınız sıkı bir konu olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

konsollara çıkmayacağı nasıl belli değil ? videolarının sonunda çıkıyor konsol amblemleri bsc de de konsollara çıkacağı belirtilmiş

Hangi konsollara çıkacak konusundaki soruya çalışmalarımız sürüyor, belirli değil şeklinde bir cevap veriyorlar. Konsol konusunda tecrübesi olan bir firma olmadığından o konuda sıkıntı var.
  • iyi bir optimizayson bekliyoruz :/
  • Gamestar oyunla ilgili 13 dakikalık bir video yayınladı:

http://www.gamestar.de/index.cfm?pid=1589&pk=14592

Oynanış harika olmuş. Resmen Splinter Cell oynar gibi, harika. Bu videoyu mutlaka izleyin.
  • Bu videoda bana sanki Gerald'ın yüzünü ilk oyundakine daha çok benzetmişler gibi geldi. İlk yayınladıkları videolarda o kadar benzemiyordu.
  • Bomba gibi geliyor bomba.
  • Cok fena bir videoydu. Ağzımın suları aktı resmen. Umarım ben askerden geldikten 4-5 ay sonra cıkar. Bilgisayarı da yenileyeceğim. Bencilim bu aralar . Tek gördüğüm sorun kamera acıları oldu. Bazen dar yerlerde acayip kötü yerlerde duruyor ama muhakkak cözeceklerdir bu sorunu da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokyabgu

Bu videoda bana sanki Gerald'ın yüzünü ilk oyundakine daha çok benzetmişler gibi geldi. İlk yayınladıkları videolarda o kadar benzemiyordu.

Aslında ilk görüntülere baktığımda yüzünü Gerald Butler a benzetmiştim ben. İsim benzerliğinden olsa gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokyabgu

Gamestar oyunla ilgili 13 dakikalık bir video yayınladı:

http://www.gamestar.de/index.cfm?pid=1589&pk=14592

Oynanış harika olmuş. Resmen Splinter Cell oynar gibi, harika. Bu videoyu mutlaka izleyin.

harika bir video, benimde ağzımın suları aktı :D özellikle grafikler ve combat sistemi çok şekil. Yalnız Gerald ilk oyundan sonra sanki gençleşmiş gibi. karizmasından birşey kaybetmemiş ama eskisine alışmıştık ondan biraz garipsedim :)) Bu arada umarım senaryosu kısa değildir. hevesimiz kursağımızda kalır yoksa.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.