Şimdi Ara

The Witcher (1) Enhanced Edition Yapılamayan Görevler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 22 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 20
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Routinues (2 mesaj) Absnthe (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> The Witcher (1) Enhanced Edition Yapılamayan Görevler
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    91 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Herkese selamlar arkadaşlar...

İnternet de araştırdığım kadarı ile Witcher 2 ve 3'ün baya videosu,oynanışı,oyun tanıtımı ve hikaye gibi şeyleri çoğu kişi tarafından çekilip oyunculara sunulmuş.

Fakat gel gelelim The Witcher Enhanced Edition yani The Witcher 1 oyununa dair açıklayıcı bir video veya anlatış biçimi görevlerin nasıl yapıldığına dair bir video bulamadım.

Bende daha önceden Witcher oyununu çok oynamak istemiştim ama pc kaldırmıyordu ne yazık ki şimdi yeni pc aldım ve en başında yani Witcher 1'den oyuna başlamak istedim hem oynanışını hemde hikayesini daha iyi anlamak açısından.

Bu konuyu başlatma amacım The Witcher 1 oyununu oynayıp da yapamadığınız görevler olursa bu konunu altına ss olarak atıp daha önce oynamış veya şuan da oynayıp da görevleri geçen kişilerden yardım almanız.

Ayrıca benimde şuan geçemediğim ve anlamadığım bazı görevler var, bunların fotoğrafını aşağıda vermiş olacağım.

Oyunu bitirmiş veya hala görevleri hatırlayan arkadaşlar varsa yardım ederlerse çok mutlu olurum.

Eğer daha önce bu forumda The Witcher 1 oyunu ile ilgili böyle bir konu açılmadıysa bu konunu sabit konulara sabitlenmesini talep ediyorum.

Eğer açıldıysa da kendi sorunuma çözüm bulana kadar bu konunun bu forumda kalmasını rica ediyorum.

|
    |

15.6" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran - 8GB (1x8GB) DDR4 2666MHz - 256GB SAMSUNG PM981 M.2 SSD PCIe 3.0

• Yüzbaşı
    982 Mesaj
    2.resimdeki Cevabi Vereyim..

Banka Soygununda Kimi Destekledin ?

yoldaşlari Desteklediysen , yoldaş Kalesinin Önünde siegfried

Yaevini Sectiysen

Vivaldi Var Kalsteinin Evinin Solunda orda seni bekliyor olacak..

ilk Görev İse Şuan Ordayim, ona Sira gelince bakacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 20 Haziran 2019; 0:52:36 >

İlk görevde tapınak mahallesine gidip hastanenin içindeki bakire hasta bakıcıdan göz yaşı istiyorsun he bir de hastahanenin dışında bir kadın daha vardı onuna babaannesi yada anneannesinin evine gidip bodrum katında yaratık kesiyorsun.
    |
    |
    Absnthe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

15.6" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran - 8GB (1x8GB) DDR4 2666MHz - 256GB SAMSUNG PM981 M.2 SSD PCIe 3.0

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Sohbet
SEO
bankalar.org
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,143
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.