Şimdi Ara

The Witcher: Enhanced Edition Türkçe Yama (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.496
Cevap
76
Favori
299.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
192 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şuanda gog sitesinde witcher 2$,witcher 2 4$.indirim 2 gün sürecek,kaçırmayın derim.
  • şimdi ilk oyundan başlayabilirim.elinize sağlık Türkçe yama için.indiriyorum
  • Yeni oyun ararken yama ile karşılaştım hemen satın aldım, hep oynamak istediğim bir oyundu çeviri için teşekkürler
  • Türkiyede yıllardan beri okullarda ingilizce dersi verilmesine rağmen ne acı ki hangimiz okuldan ingilizce öğrendi ki ?

Sizin gibi emektarlar sayesinde RPG diye bir oyun türü olduğunu öğrendik. Önceden oyunun türünü soranlara RPG dediğimizde NE cevabını alırdık :) şimdi ise türkçe yamalar sayesinde bu muazzam oyun türünü öğrendik. Bundan sonra bir proje düşünüyor musunuz acaba istek yapmak gibi olmasın ama Fallout 3 gayet güzel olurdu heleki new vegas deneyiminden sonra ah şu bethastanın oyunları...

Bu güzel oyunu karşlık beklemeden vaktinizi ayırarak bizlere sunduğunuz için çok çok teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enesss07 -- 17 Ağustos 2014; 22:00:29 >

• Öncelikle yamada emeği geçen herkese teşekkürler. Oyunu steam indiriminden satın alıp kurdum. Ardından türkçe yamayı yükledim. Yeni oyuna tıkladığımda "Kaydedilmiş oyun eksik veya bozuk" diye bir hata ile karşılaşıyorum. Sorunun çözümünü bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enesss07

Türkiyede yıllardan beri okullarda ingilizce dersi verilmesine rağmen ne acı ki hangimiz okuldan ingilizce öğrendi ki ?

Sizin gibi emektarlar sayesinde RPG diye bir oyun türü olduğunu öğrendik. Önceden oyunun türünü soranlara RPG dediğimizde NE cevabını alırdık :) şimdi ise türkçe yamalar sayesinde bu muazzam oyun türünü öğrendik. Bundan sonra bir proje düşünüyor musunuz acaba istek yapmak gibi olmasın ama Fallout 3 gayet güzel olurdu heleki new vegas deneyiminden sonra ah şu bethastanın oyunları...

Bu güzel oyunu karşlık beklemeden vaktinizi ayırarak bizlere sunduğunuz için çok çok teşekkür ederiz.

bunu yapan ekibin cogu (ben haric) baska emektar kisilerle birlesip divinity'nin son oyununu ceviriyorlar su anda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Un4Given-

Öncelikle yamada emeği geçen herkese teşekkürler. Oyunu steam indiriminden satın alıp kurdum. Ardından türkçe yamayı yükledim. Yeni oyuna tıkladığımda "Kaydedilmiş oyun eksik veya bozuk" diye bir hata ile karşılaşıyorum. Sorunun çözümünü bilen var mı?

Yeni oyun demeden önce ayarlardan dili ingilizceye çevirip bir dener misin? Hata vermiyorsa yamayı talimatlara göre silip yeniden yükle.Eğer tekrar hata veriyorsa dosyalarda bir sorun vardır, yamayı silip ardından steam ile dosya kontrolü yaptır.Sonra tekrardan yamayı yükle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimm

quote:

Orijinalden alıntı: Un4Given-

Öncelikle yamada emeği geçen herkese teşekkürler. Oyunu steam indiriminden satın alıp kurdum. Ardından türkçe yamayı yükledim. Yeni oyuna tıkladığımda "Kaydedilmiş oyun eksik veya bozuk" diye bir hata ile karşılaşıyorum. Sorunun çözümünü bilen var mı?

Yeni oyun demeden önce ayarlardan dili ingilizceye çevirip bir dener misin? Hata vermiyorsa yamayı talimatlara göre silip yeniden yükle.Eğer tekrar hata veriyorsa dosyalarda bir sorun vardır, yamayı silip ardından steam ile dosya kontrolü yaptır.Sonra tekrardan yamayı yükle.

Sorun çözüldü. Dediğiniz gibi türkçe yamayı kaldırdım denediğimde oyun açıldı. Ardından yamayı tekrar kurdum bu sefer sorunsuz şekilde çalıştı. Yardımınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Un4Given- -- 18 Ağustos 2014; 11:54:06 >

• Büyük başarı çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grimm adlı kullanıcı arkadaşa sorunumu çözdüğü için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum :)
  • Betanın son haliyle ilk iki bolumdeki tum yan görevleri yapıp yoldan geçen herkesle konuşarak ilerliyorum ve henüz bir hata ile karşılaşmadım. Ellerinize, emeğinize sağlık.
  • The Witcher Enhanced Edition ile uyumlu mu hocam ?
  • Evet hocam uyumlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemilture

Evet hocam uyumlu.

Sağolasın
  • Türkçe yama ile Let's play çekmeyi düşünen yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLiqht

Türkçe yama ile Let's play çekmeyi düşünen yok mu?

ceken biri vardi galiba, onceki sayfalarda gorulur mesaji bu konuda degilse bile oyunun konusunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamun aleyküm arkadaşlar, bu forumda birden fazla ingilizcesi çok iyi olan oyuncu gurubu insan var. Bende The elderscrolls skyrim oyunun dlc 'si dragonborn dlc sini türkçeye çevirmeye karar verdim. Bana katılmak ve destek ve fikir vermek isteyen olursa
    lütfen bu sayfayı ziyaret etsin.
    http://forum.donanimhaber.com/m_96360473/f_//tm.htm#96470077
  • Beyler Ben yamayı 1.2 patchde kurdum fakat oyun türkçeleşmedi subtitlesde tik işareti var çubuk yok o yüzden türkçeyi seçemiyorum nasıl türkçeleştiricem the witcher klasörünü seçtim yükledi açılırken filan logolar gleiyor fakat menü filan türkçe degil yardım plss
  • Oyundan Türkçe yama ile müthiş keyif alıyorum ellerinize sağlık
  • hala beta olarak mı kalacak ?
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.