Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21292130213121322133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.amazon.com/Ravaged-Norman-Reedus/dp/1094166804

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netfilix de 10. Sezonu izliyorum. Netfilix dublajı felaket rezil yapmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar dizi bitti mi. Ben en son 10. Sezonu bitirdim sanırım hatırlamıyorum bile ama eğer son bölüm yayınlandıysa tekrar 10. Sezondan başlayacağım.

• brk5334 kullanıcısına yanıt

Son 8 bölüm kaldı. 2 Ekim'de yayınlanacak.

• Çok uzun ya ekim ayı zaten bitiyor, x kişi hakkında birşeyler olmaz sanırım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Siz diziyi nereden izliyorsunuz? Her site engellenmiş. 2 yıldır 10. sezonda takılı kaldım  

• SzolnoK kullanıcısına yanıt

disney+ ile gelecek yeni bölümler

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Samsung tizen TV kadar boş bir işletim sistemi yok. Neredeyse youtube ve netflix dışında birşey çalışmıyor (ya da markette yok). Disney+'ın da geleceğini sanmıyorum o yüzden girişmedim o işe de hocam. İllegal yöntemlere mecbur bırakıyorlar adamı...

• @SzolnoK Disney+'ta 11. sezon dahil bütün sezonları var. Kontrol ettim, Türkçe dub/altyazısı da mevcut. TV çok eski değilse 14 haziran'da Tizen'e de gelecektir.

• Der Meister. kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler. 4 yıllık bir TV ama daha uygulama marketinin güncellendiğini görmedim. Olanların da çoğu çalışmıyor. Bekleyip göreceğim duruma göre hareket ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SzolnoK -- 12 Haziran 2022; 22:53:37 >
  • Yeniden başlamayıp ikinci turu bitirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wipe98 -- 16 Temmuz 2022; 21:31:41 >
  • Walking Dead çok iyi dizidir. 11 sezon çok uzun bir süre, iyi veya kötü bölümler olabilir pek ala. Zaten gerçek yaşantımız Walkin Dead'a benzemeye başladı.

• Son sezona gireceğiz yakında, bir efsane bitiyor ama ekmeğini sinemada yemeye devam ederler

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Zaten son sezondayız. Film çekilecekti ama filmden hiç haber yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bobsantino kullanıcısına yanıt

dizi bitsin haberler gelir hocam, adamalr zamanını bekliyor, dizi varken kimse filme bakmaz şuan, 1-2 yıl beklenir film 

• Yeni bitirdim s11e16 ya kadar, 10 dan sonra epey ara verdim, iyice sıktı çünkü. Şimdiyse nasıl bağlayacaklar diyordum meğer 8 bölüm daha varmış

• BEYLERR!!
    Yeni Dünya'nın Rick Grimes'a ihtiyacı var! Döndüler!!

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt

Filmler iptal hocam. Dizi bitecek 2023 yılında 6 bölümlük Rick & Michonne spin-off dizisi geliyor.

• Yeni dizi saçmalık ötesi TWD Rick ile başladı Rick ile bitmeliydi son 3-4 bölüm kala diziye geri getirip güzel bir finalle bitirmeleri gerekiyordu

• RyDeR kullanıcısına yanıt

sinamacı olarak üzÜldüm ama twd yıllarımızı verdik, artık ne gösterirlerse izleyeceğiz, ftwd devam edemedim ama twd ayrı

• 
Sayfa: önceki 21292130213121322133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.