Yüzbaşı
27 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 162 (Bu ay: 0)
Gönderileri


Mobilden Akbanklı Olanlara 10.000 TL’ye varan %0 Faizli Taksitli Avans


Mobilden Akbanklı olanlara 10.000 TL’ye varan %0 faizli Taksitli Avans

Hemen mobilden Akbanklı ol, kredi kartına başvur. 10.000TL’ye varan %0 Faizli Taksitli Avansını 6 ay vadeye kadar ücretsiz kullan!


Kampanya Koşulları

 • Kampanyadan 17.10.2022 – 30.11.2022 tarihleri arasında Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonu üzerinden ilerleyerek uzaktan Akbanklı olma sürecini ilk defa tamamlayan yeni Akbanklılar faydalanabilir.
 • Yukarıda belirtilen tarihler arasında yeni Akbanklı olanların; ilk kez asıl Axess veya Wings karta başvurmaları ve 15.12.2022 tarihine kadar başvurularının onaylanması gerekmektedir.
 • 15.12.2022 tarihine kadar başvurusu onaylanan Akbanklılar, taksitli avans limitleri doğrultusunda kampanyadan 31.12.2022 tarihine kadar faydalanabilecektir.
 • Kurye akışı ile Akbanklı olma sürecini tamamlayacak olan katılımcılar, belge işlemlerinin tamamlanıp evrakları bankamıza ulaştıktan sonra kredi kartı başvurusunda bulunarak kampanyadan faydalanabilir.
 • Mobilden Akbanklı olma sürecini başlatmış ancak hata almış veya süreci şubeden tamamlamış katılımcılar da kampanyadan yararlanabilir.
 • Mobil veya Şube’den Akbanklı olanlar Şube, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil, Juzdan, İnternet Şube, ATM, Akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr kanalları aracılığıyla kredi kartına başvurulabilir.
 • Kampanya kapsamındaki katılımcıların, SMS’te belirtilen tarihe kadar yapacakları 10.000 TL’ye kadar ve 2-6 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde indirimli %0 aylık akdi faiz oranı geçerli olacaktır. Belirtilen tutar ve vade aralığı dışındaki tüm Taksitli Avans taleplerinde %1,50 (KKDF ve BSMV hariç) faiz oranı geçerli olacaktır.
 • Kampanyadan ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbanklılar yararlanabilir. 17.10.2022 tarihinden önce açık Axess, Wings veya Free kartı olan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya koşulları çerçevesinde, resmi tatil ve hafta sonlarında Akbanklı olan katılımcılar için tanımlama süreci, takip eden ilk iş günü itibarıyla başlayacak ve artı 2 iş günü içinde sonuçlanacaktır.
 • Bireysel kartlara ait Taksitli Avans işlemlerinde ücret alınmamaktadır.
 • Kredi kartı başvurusu onaylanan Akbanklıların kullanılabilir taksitli avans limitleri kapsamındaki sıfır faizli Taksitli Avans kampanya tanımlamaları, kredi kartı başvuru onay tarihinden 2 iş günü sonra gerçekleşecektir.
 • Her Akbanklı kredi kartı açılışından sonra taksitli avans limitleri doğrultusunda, kampanya süresi boyunca sadece 1 kez sıfır faizli, Taksitli Avans kullanabilir.
 • Taksitli Avans, işlem başına en az 200 TL tutarında kullanılabilir. ATM'lerimizde ise tek seferde 4.000 TL ile sınırlandırılmıştır.
 • Kullanılabilecek Taksitli Avans tutarı; kartın kullanılabilir nakit avans limiti, tek işlem limiti ve günlük işlem limiti ile sınırlandırılmıştır.
 • Fiziki kartlar ile Taksitli Avans kampanyasından faydalanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekmektedir.
 • Şifresini belirlememiş, kredi kartı kuryede olan ya da henüz kredi kartı kullanıma açılmamış kart sahipleri Akbank Mobil’den dijital kart başvurusu yaparak kampanyadan faydalanabilir.
 • Kampanyaya sadece Axess ve Wings bireysel kredi kartları dahildir. Free, Ticari kredi kart, Troy, ek kart ve sanal kart başvuruları dahil değildir.
 • Axess veya Wings Kredi Kartı sahibi olan müşterilerimiz 1 yıl kart ücreti ödemeyecektir.
 • Ekstrenin asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi olarak ödenmesi durumunda; hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihi arasında ödenmemiş anapara üzerinden akdi faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari tutar üzerinden gecikme aylık akdi faiz oranı ve asgari tutarı aşan anapara tutarı üzerinden ise akdi faiz oranının işletileceğini bildirmek isteriz.
 • Taksitli Avans işlemlerinde vadesi gelmemiş bir veya birden çok taksitin ödemesi yapılabilir veya borçların tamamı erken ödenebilir. Bu durumda erken ödenen miktara ve gün sayısına göre faiz ve diğer maliyetlerde indirim yapılır. Erken ödeme için şubelerimiz veya Müşteri İletişim Merkezimiz aracılığıyla erken/kısmi ödeme işlemine ilişkin ayrıca talimat verilmesi gerekmektedir.
 • Taksitli Avans işleminin yapıldığı gün söz konusu işlemle ilgili erken kapama veya kısmi kapama yapılamaz.
 • Kredi kartlarında gecikme, bloke, yasal takip olan Akbanklılar, Taksitli Avans hizmetinden faydalanamaz.
 • Ek kart sahipleri ayrı bir müşteri numarasına sahiplerse tüm ATM’lerimizden ve şubelerimizden Taksitli Avans işlemi yapabilir.
 • 08.10.2013 tarihinde yayınlanan Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 22. maddesi ve 6 fıkrasındaki değişiklik kapsamında bir takvim yılı içerisinde 3 defa dönem borcunun asgari tutarının altında ödeme yapılmış olan kredi kartları ile dönem borcunun tamamı ödenene kadar nakit çekim işlemi gerçekleştirilemez.
 • Bu işlemlere ilişkin bekleyen tüm taksitlerin ödemeleri tamamlanıncaya kadar hesap kesim tarihinde değişiklik yapılamadığını bildirmek isteriz.
 • Bankamızın kampanya koşullarını değiştirme, ek bilgi ve belge isteme ve kampanyayı durdurma hakkına sahip olduğunu hatırlatırız.

*Uzaktan müşteri olma süreci için Akbank Mobil’i indirerek “Akbanklı olmak istiyorum” adımını takip edebilirsiniz. Uzaktan müşteri olma sürecimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz.

Monster Abra A7 V12.5.3 - 14799 TL (200 TL ürün altında verilen kupon ile)

Intel Core I5-11400h 16gb Ram 500gb Ssd 4gb Gtx1650 Freedos 17.3" Fhd 144hz ABRA A7 V12.5.3


Diğer ürünler:

trendyol.com
Monster Notebook Ürünleri, İndirim ve Kampanyaları - Trendyol
https://www.trendyol.com/magaza/monster-notebook-m-105286?sst=0

Asus WT425 mouse a sahibim. Çalışan mouse artık hiç bir şekilde çalışmaz oldu. Teknik servise sordum saçma sapan alakasız bir yazılım kurdurdular, çözüm bulunamadı.


- Farklı bilgisayarda denedim ancak çalışmıyor

- USB receiver ı taktığımda "dın dırı dın" sesi geliyor ve sağ alttan bildirim çıkıyor eşleştiğine dair

- Mouse un ışığı yanıyor ve fiziki bir problem görünmüyor.

- Mouse un içini de açtım, ancak alıcı ile eşleşen kısım neresidir bilemedim. Problem alıcıda mı yoksa mouse da mı onu da anlayamadım.

Mouse un iç kısmı:


Biraz küçük boyutlu gibi ama ihtiyacı olana güzel fiyat.


Logitech M170 Optik Mouse 79 TL

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01A9GXMW2

AdGuard'ın tarayıcı eklentisini uzun zamandır ücretsiz olarak kullanıyorum ve memnunum. Böyle bir teklife denk geldim. Sizlere de haber vermek istedim. 3 yıllık VPN'li paket de fena durmuyor. Teklif 2 günlük. Forumda ana konusu bulunuyor:


https://forum.donanimhaber.com/adguard-reklam-engelleyici-ana-konu--129684978


İndirimli satın almak için teklifi stacksocial web sayfasından almanız gerekiyor. Ancak satın alırken ana mailiniz ile üye olmadığınızdan emin olun. Bu sitenin mail adresinizi başka yerlere sattığı için çok fazla spam mail geldiğini söyleyenler vardı. Site onun dışında bana güvenli geldi ama daha tecrübeli arkadaşlar da sıkıntısı varsa söylerler.


Gelelim indirimli ürünlere:


AdGuard Family Plan: Lifetime Subscription ($29.99 --> AKWRORNT kodu [%15] ile sepette $25.50)

9 farklı cihazda kullanılır

https://stacksocial.com/sales/adguard-family-plan-lifetime-subscription


AdGuard: Lifetime Subscription ($19.99 --> SMS10 kodu [%10] ile sepette $18.00)

3 farklı cihazda kullanılır

https://stacksocial.com/sales/adguard-personal-plan-lifetime-subscription


The Awesome AdGuard 3-Year Subscription Bundle (VPN + Reklam Engelleyici) ($39.99 --> AKWRORNT kodu [%15] ile sepette $34.00)

Stream & Download Anything, with No Limits with This AdGuard Duo: Secure VPN + Premium Ad Blocker

https://stacksocial.com/sales/the-awesome-adguard-3-year-subscription-bundleDaha fazla indirim için farklı kod bilen varsa ilk mesaja ekleyebilirim.

Mayi Tuz Iyotlu Ince Kaynak Tuzu 2000 G MYTZ16

50 TL üzeri kargo bedava. 1 TL'ye forumdan temin edilen elite hesaplar ile alışveriş yaparken sepete eklenip de alınabilir. Normalde yanlış hatırlamıyorsam 35 TL civarı fiyatı vardı.

Merhaba arkadaşlar

Telefondaki videoları google fotoğraflara yükledim. Ancak seçeneklerde yükleme boyutu “orijinal” olmasına rağmen videonun boyutunu 228 MB’dan 118 MB’a düşürmüş. Kayıpsız yüklemenin bir yolu var mıdır? Yoksa google tüm videoların kalitesini bu şekilde düşürüyor mu? HD videolar çamur gibi olmuş.
Merhaba
10 yıllık 4 GB DDR2 667 mhz RAM Core2 Duo bilgisayarım var. 64 bit Windows 10 Enterprise sürümünde kasmalar olduğundan dolayı 32 bit sürüme geçsem memnun kalır mıyım? 3GB ram kullanılabilir olacağı için kafamda soru işareti bulunuyor.

Son oalrak Education, enterprise, Pro gibi sürümler arasında ram kullanımı açısından bir fark var mıdır? Varsa bu sürümleri değiştirmem olumlu bir katkı yapar mı?

Önerilerinizi varsa memnun olurum.
4, 5 ve 6 numaralar var

4 numara: 0.58 TL
5 numara: 0.75 TL
6 numara:0.90 TL

Sleepy Külot Bebek Bezi 4 Beden Maxi 60'Lı X 4 Paket 240 Adet Bez 7 -14 kg
https://www.hepsiburada.com/sleepy-kulot-bebek-bezi-4-beden-maxi-60-li-x-4-paket-240-adet-bez-7-14-kg-p-HBV00000KBXZW?magaza=Ne Lazımsa Bak

Çekler ile ultra sıcak fırsat olur
Hakkında
Konum: Eskişehir
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Mesaj Sayısı: 994
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.603
İkinci El Bölümü Mesajları: 168
Konularının görüntülenme sayısı: 402.647 (Bu ay: 954)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 359 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.