Şimdi Ara

The Sandman (2022) | Netflix (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
5
Favori
3.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Gelmis gecmis en iyi dizi cok buyuk bir etiket,citir cerez bir dizi.bunun rakibi olacak daha iyi diziler bile ilk 10 na giremezler dizi siralamasinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5. Bölümü duyguları aktarmak için insanların yaşadığı değişimi izleyici hissetsin diye böyle uzun tutulmuş ama çok gereksiz uzundu konuyla alakası sadece son 10 dakikaydı. 5 ve 6 yı çok dizinin ana konu akışına uygun bulmadım. Aynı başrol gibi bende boşluğa düştüm

• ilk 6 bölüm ne kadar iyiyse son 4 bölüm o kadar leşti

• Diziyi merakla bekleyen biri olarak beklentilerimin altında kaldı. Diziye bir türlü bağlanamadım. Yine de sevecek insanlar olacaktır. Çünkü oyunculuklar fena değildi. Zaten dizi için zor bir hikayesi var. Tabi birçok değişiklik yapılmış.

• Dizi iyi hoş ama son bölümler neydi öyle. İntikam işini çözemedik, intikam alacaklar bir kaç saniye sadce varlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 6. bölüm hiç bitmesin istedim. aşırı güzeldi.

• Dizinin ilk 6 bölümünü için izlenimlerim;

- Neden herkes eşcinsel? Yani dizi içinde eş cinsel olur onu anladım da ilk 6 bölümde 2 tane falan eşcinsel olmayan kişi gördüm.

- 6. bölüm çok güzeldi. Merakla sonuna kadar izledim.

- Diğer bölümler için yorumum, pfffffff.

Dizinin devamını izler miyim? Sanmıyorum.

NOT: Eşim her bölümün ilk 15 dakikasında uyudu. Kalanı yalnız izledim.

• Başrol oyuncusu yerine eşcinselliği gözümüze sokan netflix yapımı.. ilk bölümler iyiydi sonra baydı. Yoklukta izlenir.

• Dizi izlenir güzelde Netflix inşallah batarsın her yapımda eşcinsel vs olmak zorunda mı? Sürekli sjw öğeleri nereye kadar yeter artık yeterrrrr.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xgny58x -- 30 Ağustos 2022; 1:42:44 >
  • Epey sıkıcı.

• 2.sezon onayını aldı.

The Sandmantwitter
    “Yes, it’s true: The Sandman will return to Netflix Says @neilhimself: “There are some astonishing stories waiting for Morpheus and the rest of them…Now it’s time to get back to work. There’s a family meal ahead, after all. And Lucifer is waiting for Morpheus to return to Hell””
    https://twitter.com/Netflix_Sandman/status/1587961576316801024?s=20&t=snKsixfYiTpkwHkyPkQZPg
  • Diziyi tarayıcı üzerinden izliyorum çözünürlük seçeneği yok diğerleri gibi ve görüntü sanki böyle 720P gibi hatta bazen daha düşük gibi bunun nedeni nedir? 4K paketi var windows için uygulama indirmek mantıklı olurmu?

• Leşin de leşi bir dizi. Saf propaganda, başka bir şey yok. Arkadaş bu leş propagandalar bunlara para mı kazandırıyo? Yoksa ciddi ciddi satanistik motivasyonları falan mı var bunların?

Yok eşcinsellik, yok siyahilerin mağduriyeti, yok beyazların eziyeti, yok normalde erkek olan karakterleri kadın yapmaları bilmem ne. Şu leş propagandalardan ne çıkarları var çözemedim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.