Şimdi Ara

The Quarry | PS4 - PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazılı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
5
Favori
11.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun kutulu olarak Çarşamba günü stoklarda olacak büyük ihtimal. The Quarry | PS4 - PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazılı 

• volcy123 kullanıcısına yanıt

gece 2 bölüm oynadım çok beğendim ben türkçe olması artısı film tadında ilerliyor. Grafikler minikler vs çok deyaylı olmuş güzel iş çıkarmışlar. Man of madan ile benzer tür olsada açık ara daha kaliteli bir oyun olmuş. Until dawn oynayıp sevenler buna bayılacaktır diye düşünüyorum konusuda güzel gidiyor şimdilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paylasimli olarak almak isteyenler PS4 Pri veya Sec hesap icin bana ulasabilir, uygun fiyata veriyorum. Aksama baslayip tek oturusta bitirmeye calisacagiz arkadaslarla. Bu tarz oyunlar guzel party etkinligi oluyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkesta -- 10 Haziran 2022; 13:45:53 >
  • The Quarry | PS4 - PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazılı

The Quarry | PS4 - PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazılı

-Grafikler Yeterli
    -Mimikler Şimdiye Kadar Gördüklerim Arasından En İyilerinden Birisi
    -Hikaye Biraz Geç Açılıyor.
    -Seslendirmeler Ve Türkçe Altyazı Oldukça Kaliteli
    -Animasyonlar Kaliteli, Herhangi Bir Bug'a Denk Gelmedim.

Lineer Oyunları Özleyenler Deneyebilir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun 60 fps mi?

• The Quarry | PS4 - PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazılı

• Oyun Ps4'de full 1080p mi çalışıyor arkadaşlar bilgi verebilir misiniz? Şu bilgilere neden daha kolay erişemiyoruz ben anlamıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Grafikler harika görünüyor 😎

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • The Quarry: Developer Interview

The Quarry | PS4 - PS5 | ANA KONU | Türkçe AltyazılıIGNyoutube
    The Quarry Creative Director Will Boyles answer's our biggest questions about the game prior to when the game drops on June 10. Presented by the U.S. Army #IGN #Gaming
    https://www.youtube.com/watch?v=CCae4FG_FGc
  • Sine-FİL kullanıcısına yanıt

Yukardaki Ve Aşağıdaki Siyah Barları Kaldırabiliyoruzmu Hocam

Sinema Filmi Gibi 16:9 Mecbur Oynamaya İtmesin,Ekranı Avuç İçi Kadar YapıyorThe Quarry | PS4 - PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazılı 

• 7.bolume gelmek üzereydim bıraktım oyun hakkında bilgi vermek gerekirse The Quarry şuan benim için tam bir hayal kırıklığı oldu.
    İlk 3 saat o kadar sıkıcıydı ki oyunu neredeyse bırakacaktım.
    Onceki Supermassive oyunlarına göre karakter detaylarına daha önem vermek istemişler fakat bu da oyunun hikaye açısından çok ağır ilerlemesine neden olmuş ve halen konusu hakkında bir fikrim yok.
    Ha karakterlerin detayı derken derin geçmişi veya özellikleri değil gereksiz konuşmalarla doldurulmuş.
    Oynanış kısmında ise oyunun bize düşen kısmı çok kısıtlı,yön tuşları ile yönlendirme yapıyorsunuz sadece.
    Atmosfer ise görsel olarak muhteşem olsa da oyun bir türlü patlamiyor son 4 bölümü nasıl olur bilemiyorum.
    Karakter animasyonlarında oldukça yol katetmisler başarılı buldum artık karakterler donuk değil bir ruhu olduğunu hissediyorsunuz.
    Kontrolcu kısmında ise dualsense'in etkisi neredeyse yok gibi.
    Dediğim gibi umarım son 4 bölüm gereken patlamayı yapar da oyundan mutlu bir şekilde ayrılırım.
    Until Dawn ve House Of Ashes gerçekten bambaşkaydı oynamayan varsa tavsiye ederim.
    Oyun bitiminde daha detaylı yazarım dostlar herkese iyi akşamlar iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 11 Haziran 2022; 23:3:15 >

• Oyun ilk 3 saat sonrası tam anlamıyla açılıyor. Açılış bölümü hikayenin geri kalan kısmını anlamamız için güzel tasarlanmış, sonrasında hava kararıncaya kadar olan kısmında ise tempo yavaşlıyor. Asıl olay hava kararınca başlıyor ve hikayede 80 li yılların korku filmlerindende esinlenmeler var. Dark Pictures oyunlarında yer alan yönetmende bu oyunda farklı bir karakter eşliğinde oyuna eklenmiş, bazen yardım etmeyi teklif ediyor ve kabul edersek gelecekte olacak bazı olayları önceden gösteriyor. Nefes tutma mekaniği yine mevcut fakat bu sefer düşmanın yönüne göre doğru ayarlamak gerekiyor eğer yakınlarda nefes tutmayı bırakırsak olaylar değişiyor. Tercihlerinize göre silahta kullanabiliyorsunuz. Oyun şu anlık çok iyi ilerliyor ve hikaye merak uyandırıcı. Özellikle gece oynuyorum ki tadı iyi çıksın çünkü bu tarz oyunların atmosferi gece oynarken daha iyi oluyor. Dark Pictures oyunları arasında favorim House of Ashestı ama bu oyun eğer böyle ilerlerse Supermassive' den oynadığım en iyi oyun olacak.The Quarry | PS4 - PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazılı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 12 Haziran 2022; 2:6:20 >

• Oyunu almak istedim ancak ps storeda kayboldu oyun. Var mı bir bilgisi olan?

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt

Gerçekten kaybolmuş. Birkaç gün önce Steam'de demo sorunu yaşanmıştı. Belki onunla alakalı olabilir.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Ya da zamlanacak hocam fiyat girilecek yeni

• zamlanacağını düşünmüyorum sistemsel hata olabilir

• byvolcan kullanıcısına yanıt

Umarım hocam. Tam da kafayı kırıp almayı düşünüyordum. Until dawn güzel oyundu çünkü ben keyif almıştım baya oynarken

• Oyunun kutulu resmi sürümleride perşembe çıkacakmış overgame hepsisony falan aynı şekilde ve ps storedan da kaldırılmış oyun var bir gariplik çözemedim oyunun resmi çıkış tarihi 10 haziran

• until down dan sonra yapılacak iş mi be. yazık olmuş, yine kesin oynarım dediğim bir oyunu oynamadan pas geçeceğim mecburen

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.