Şimdi Ara

The Quarry | PS4 - PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazılı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
5
Favori
11.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Quarry | PS4 - PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazılı

Supermassive Games direktörü Will Byles bir basın açıklamasında, “ The Quarry , gerçekten içgüdüsel bir gençlik-korku deneyimi yaratmak için etkileşimli hikaye anlatımı ve teknolojide yeni bir çığır açıyor” dedi. “Yaptığın seçimleri, kimi kurtaracağını ve kimi feda etmeye hazır olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum!”

2K başkanı David Ismailer, “Etkileşimli bir anlatı deneyimi olarak The Quarry , 2K'nın geçmişte yayınladığı her şeyden tamamen farklı bir oyun türüdür. Ortaklık yapıyoruz çünkü Supermassive Games yaptıkları işte en iyisi ve biz stüdyonun büyük hayranlarıyız. Sektörümüzdeki en büyük yaratıcı beyinlerden biriyle çalışma fırsatı pek sık gelmiyor ve The Quarry ile birlikte bu yolculukta olmaktan heyecan duyuyoruz .”

Hakkında

The Quarry , büyük ya da küçük her seçiminizin hikayenizi şekillendirdiği ve hikayeyi kimin anlatacağını belirlediği yepyeni bir gençlik korku anlatımı oyunudur. David Arquette ( Scream serisi), Ariel Winter ( Modern Family ), Justice Smith ( Jurassic World ), Brenda Song ( Dollface ), Lance Henriksen ( Aliens ), Lin Shaye ( A Nightmare ) dahil olmak üzere Hollywood yıldızlarından ve ünlülerden oluşan ikonik bir oyuncu kadrosuna sahip. Elm Caddesi'nde ) ve daha fazlası.

Yaz kampının son gününde güneş batarken, Hackett's Quarry'nin genç danışmanları kutlamak için bir parti verir. Çocuk yok. Yetişkin yok. Kural yok.

İşler hızla kötüye gidiyor.

Kana bulanmış yerliler ve çok daha uğursuz bir şey tarafından avlanan gençlerin parti planları, öngörülemeyen bir korku gecesine dönüşür. İlişkiler, hayal edilemez seçimlerin baskısı altında gelişirken veya bozulurken, dostça şakalaşma ve flörtler, ölüm kalım kararlarına yol açar.

Dokuz kamp danışmanının her biri olarak, her seçimin karmaşık bir olasılıklar ağından benzersiz hikayenizi şekillendirdiği heyecan verici bir sinema hikayesinde oynayın. Herhangi bir karakter gösterinin yıldızı olabilir - ya da gün doğmadan ölebilir. Hikayeniz nasıl gelişecek?

NE OLACAĞINA İNANAMAYACAKSIN

New York'un uzak ormanlarında yaz sonları ve Hackett's Quarry'nin genç danışmanları son bir gece için kampı kendilerine ayırıyor. Bu, çocuk yok, yetişkin yok ve kural yok demektir. Bu heyecan verici sinematik hikayede, parti planları beklenmedik bir korku gecesine dönüşürken dokuz kamp danışmanının hepsinin kaderini kontrol ediyorsunuz. Her dönüşte ölüm kalım kararları ile yaptığınız seçimler hikayenin nasıl gelişeceğini belirleyecek.

Tür : Macera, Korku

Geliştirici : Supermassive Games

Yayımcı : 2K

Çıkış Tarihi : 10 Haziran 2022

Resmi Site : https://quarrygame.2k.com/

Duyuru Fragmanı :

The Quarry | PS4 - PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazılı2Kyoutube
    When the sun goes down on the last night of summer camp, nine teenage counselors are plunged into an unpredictable night of horror. The only thing worse than the blood-drenched locals and creatures hunting them are the unimaginable choices you must make to help them survive. From 2K and masters of horror Supermassive Games, THE QUARRY releases June 10. 🏕️ https://2kgam.es/thequarry FOLLOW THE QUARRY: https://instagram.com/visitthequarry https://tiktok.com/@visitthequarry Play as each of the nine camp counselors in a thrilling cinematic tale, where every decision shapes your unique story from a tangled web of possibilities. Any character can be the star of the show—or die before daylight comes. How will your story unfold? YOUR STORY, THEIR FATE Will you dare to check what's behind that trap door? Will you investigate the screams echoing from within the forest? Will you save your friends or desperately run for your life? Every choice, big or small, shapes your story and determines who lives to tell the tale. A STUNNING CINEMATIC EXPERIENCE Cutting edge facial capture and filmic lighting techniques, combined with incredible performances from an iconic ensemble cast of Hollywood talent, bring the horrors of Hackett’s Quarry to life in a pulse-pounding, cinematic thrill ride. ENJOY THE FRIGHT WITH FRIENDS Place your faith in up to 7 friends in online play, where invited players watch along and vote on key decisions, creating a story shaped by the whole group! Or, play together in a party horror couch co-op experience where each player picks a counselor and controls their actions. CUSTOMIZE YOUR EXPERIENCE Adjustable difficulty for all gameplay elements let players of any skill level enjoy the horror. And if you prefer to watch rather than play, Movie Mode lets you enjoy The Quarry as a binge-worthy cinematic thriller. Select how you want the story to unfold, kick back, and munch on some popcorn in between all the screams! STARRING: David Arquette as Chris Ariel Winter as Abigail Brenda Song as Kaitlyn Evan Evagora as Nick Halston Sage as Emma Justice Smith as Ryan Miles Robbins as Dylan Siobhan Williams as Laura Skyler Gisondo as Max Zach Tinker as Jacob Ethan Suplee as Bobby Grace Zabriskie as Eliza Lance Henriksen as Jedediah Lin Shaye as Constance Ted Raimi as Travis
    https://www.youtube.com/watch?v=Zh2K7SxRHmo

Karakterler :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 18 Mart 2022; 15:16:1 >

• Oyunu 12 saatlik bir sürenin sonunda bitirdim. Bu tarz bir oyun için süresi biraz uzun, bir kişi hariç herkesi hayatta tuttum. Aslında geriye sarma özelliğini kullanıp onuda kurtarabilirdim ama bir sonraki oynayışıma bıraktım. Hikayesi sonlara doğru ters köşe yapacak gibi gidiyordu ve öylede oldu. Baştan sona acaba sonunda ne olacak diye oynadım ve QTE lerin ne zaman çıkacağı belli olmadığı için tüm oyun boyunca kendisine bağladı diyebilirim. Oyunda bazı detaylar yakaladım örneğin oyunun başında bir karakterle bulduğum ve yanımıza alıp almamanın bize bırakıldığı bir eşyanın oyunun sonunda işime yaramasını tahmin bile edemezdim aynı durum diğer topladığım deliller ve tarot kartlarındada oldu. Oyun sonundaki credits ekranına buna yönelik bir sürpriz bırakmışlar. Grafikler ve karakter modellemeleri çok başarılı, oyuncu kadrosu zaten yıldızlar geçidi ve orjinal seslendirmeler kullanılmış. Oyundan ziyade The Quarry için bir interaktif film diyebilirim sadece tek fark yönetmenin biz olması, oyunu bitirenler içinde film modu altında yeni bir mod açılıyor. Burada önceden belirlenmiş senaryolarda yani herkesin hayatta kalacağı yada öleceği durumların önceden ayarlandığı seçimlerle oyunu tekrar oynayabiliyor yada karakterlerin duygu seçimlerini özelleştirerek oynadığımız yönetmen moduda yer alıyor.

Fiyat olarak epey tuzlu ama bu tarz oyunları sevdiğim için elbette Türkçe dil desteği olmasınında etkisiyle ön siparişle alıp tamamladım. Türü sevenlere önerilir.

7.bolume gelmek üzereydim bıraktım oyun hakkında bilgi vermek gerekirse The Quarry şuan benim için tam bir hayal kırıklığı oldu.
    İlk 3 saat o kadar sıkıcıydı ki oyunu neredeyse bırakacaktım.
    Onceki Supermassive oyunlarına göre karakter detaylarına daha önem vermek istemişler fakat bu da oyunun hikaye açısından çok ağır ilerlemesine neden olmuş ve halen konusu hakkında bir fikrim yok.
    Ha karakterlerin detayı derken derin geçmişi veya özellikleri değil gereksiz konuşmalarla doldurulmuş.
    Oynanış kısmında ise oyunun bize düşen kısmı çok kısıtlı,yön tuşları ile yönlendirme yapıyorsunuz sadece.
    Atmosfer ise görsel olarak muhteşem olsa da oyun bir türlü patlamiyor son 4 bölümü nasıl olur bilemiyorum.
    Karakter animasyonlarında oldukça yol katetmisler başarılı buldum artık karakterler donuk değil bir ruhu olduğunu hissediyorsunuz.
    Kontrolcu kısmında ise dualsense'in etkisi neredeyse yok gibi.
    Dediğim gibi umarım son 4 bölüm gereken patlamayı yapar da oyundan mutlu bir şekilde ayrılırım.
    Until Dawn ve House Of Ashes gerçekten bambaşkaydı oynamayan varsa tavsiye ederim.
    Oyun bitiminde daha detaylı yazarım dostlar herkese iyi akşamlar iyi oyunlar

inanılmaz derece sıkıcı ve ağır ilerleyen bir oyundu. bol bol kurgu ve senaryo hataları vardı. 9-10 saatlik süresi içinde hareketli ve heyecanlı geçen 30-40 dk. ya vardır ya yoktur.

hayatında ilk defa bu türü deneyimleyenlere biraz ilginç gelmiş olabilir ama bu oyun türünün en kötüsü olmuş.

tam bir zaman kaybı, until dawn'dan sonra tam bir hayal kırıklığı... rezalet.

2/10

Oyun ilk 3 saat sonrası tam anlamıyla açılıyor. Açılış bölümü hikayenin geri kalan kısmını anlamamız için güzel tasarlanmış, sonrasında hava kararıncaya kadar olan kısmında ise tempo yavaşlıyor. Asıl olay hava kararınca başlıyor ve hikayede 80 li yılların korku filmlerindende esinlenmeler var. Dark Pictures oyunlarında yer alan yönetmende bu oyunda farklı bir karakter eşliğinde oyuna eklenmiş, bazen yardım etmeyi teklif ediyor ve kabul edersek gelecekte olacak bazı olayları önceden gösteriyor. Nefes tutma mekaniği yine mevcut fakat bu sefer düşmanın yönüne göre doğru ayarlamak gerekiyor eğer yakınlarda nefes tutmayı bırakırsak olaylar değişiyor. Tercihlerinize göre silahta kullanabiliyorsunuz. Oyun şu anlık çok iyi ilerliyor ve hikaye merak uyandırıcı. Özellikle gece oynuyorum ki tadı iyi çıksın çünkü bu tarz oyunların atmosferi gece oynarken daha iyi oluyor. Dark Pictures oyunları arasında favorim House of Ashestı ama bu oyun eğer böyle ilerlerse Supermassive' den oynadığım en iyi oyun olacak. 

• 2K ve Supermassive Games, Yeni Korku Oyunu The Quarry'i Bugün Duyuracak

Yayıncı 2K ve The Dark Pictures Anthology geliştiricisi Supermassive Games, bugün TSİ 19:00'da bu yaz çıkış yapacak ve tamamen yeni bir korku deneyimini sunacak olan The Quarry'yi resmi olarak duyuracak.

Ek olarak Twitter üzerinden yeni bir fragman yayınlandı. 

The Quarry | PS4 - PS5 | ANA KONU | Türkçe AltyazılıSupermassive Gamestwitter
    “"𝑾𝒉𝒂𝒕 𝒅𝒐𝒆𝒔𝒏'𝒕 𝒌𝒊𝒍𝒍 𝒚𝒐𝒖 𝒘𝒊𝒍𝒍 𝒎𝒂𝒌𝒆 𝒚𝒐𝒖 𝒔𝒕𝒓𝒐𝒏𝒈𝒆𝒓." 🩸 Watch the reveal of #TheQuarry, our all-new horror experience published by @2K, coming this Summer. TOMORROW @ 9am PT | 12pm ET | 4pm GMT 🏕️ https://t.co/5dwC0v2hNS https://t.co/XEtwKbmy27”
    https://twitter.com/SuperMGames/status/1504125344231604224

• 10 Haziranda geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Quarry - Official Announce Trailer

The Quarry | PS4 - PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazılı2Kyoutube
    When the sun goes down on the last night of summer camp, nine teenage counselors are plunged into an unpredictable night of horror. The only thing worse than the blood-drenched locals and creatures hunting them are the unimaginable choices you must make to help them survive. From 2K and masters of horror Supermassive Games, THE QUARRY releases June 10. 🏕️ https://2kgam.es/thequarry FOLLOW THE QUARRY: https://instagram.com/visitthequarry https://tiktok.com/@visitthequarry Play as each of the nine camp counselors in a thrilling cinematic tale, where every decision shapes your unique story from a tangled web of possibilities. Any character can be the star of the show—or die before daylight comes. How will your story unfold? YOUR STORY, THEIR FATE Will you dare to check what's behind that trap door? Will you investigate the screams echoing from within the forest? Will you save your friends or desperately run for your life? Every choice, big or small, shapes your story and determines who lives to tell the tale. A STUNNING CINEMATIC EXPERIENCE Cutting edge facial capture and filmic lighting techniques, combined with incredible performances from an iconic ensemble cast of Hollywood talent, bring the horrors of Hackett’s Quarry to life in a pulse-pounding, cinematic thrill ride. ENJOY THE FRIGHT WITH FRIENDS Place your faith in up to 7 friends in online play, where invited players watch along and vote on key decisions, creating a story shaped by the whole group! Or, play together in a party horror couch co-op experience where each player picks a counselor and controls their actions. CUSTOMIZE YOUR EXPERIENCE Adjustable difficulty for all gameplay elements let players of any skill level enjoy the horror. And if you prefer to watch rather than play, Movie Mode lets you enjoy The Quarry as a binge-worthy cinematic thriller. Select how you want the story to unfold, kick back, and munch on some popcorn in between all the screams! STARRING: David Arquette as Chris Ariel Winter as Abigail Brenda Song as Kaitlyn Evan Evagora as Nick Halston Sage as Emma Justice Smith as Ryan Miles Robbins as Dylan Siobhan Williams as Laura Skyler Gisondo as Max Zach Tinker as Jacob Ethan Suplee as Bobby Grace Zabriskie as Eliza Lance Henriksen as Jedediah Lin Shaye as Constance Ted Raimi as Travis
    https://www.youtube.com/watch?v=Zh2K7SxRHmo
  • Oyuncular :

Chris rolünde David Arquette

Abigail rolünde Ariel Winter

Kaitlyn rolünde Brenda Song

Nick rolünde Evan Evagora

Emma rolünde Halston Sage

Ryan rolünde Justice Smith

Dylan rolünde Miles Robbins

Laura rolünde Siobhan Williams

Max rolünde Skyler Gisondo

Jacob rolünde Zach Tinker

Bobby rolünde Ethan Suplee

Eliza rolünde Grace Zabriskie

Jedediah rolünde Lance Henriksen

Constance rolünde Lin Shaye

Travis rolünde Ted Raimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 17 Mart 2022; 23:12:51 >
  • Oyun Türkçe Altyazılı seçeneği ile geliyor. :)

• Harika görünüyor her şey, fragmana göre Until Dawn Part II havasında bir oyun, ki bu yüzden ekstra hoşuma gitti. Scream'deki şerif de yakışmış başrole.

• Dictattor kullanıcısına yanıt

Bende o izlenimi aldım hocam. Until Dawn'ı 3-4 Kere bitirmiştim. Oyuncularda gayet yerinde duruyor. :)

• Harika.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çok iyi film tadında bir oyun bizi bekliyor Türkçe olması da ayrı bir güzellik day 1The Quarry | PS4 - PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazılı 

• Karakterler eklenmiştir. İlk mesaja editledim. :)

Kısa kısa bilgiler eklenmiş eklenmeyenler ise sürpriz olarak oyuna bırakılmış.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt

Until Dawn ı oynamıştım zamanında bu firmanın sadece Türkçe diye.

sonradan The Dark Pictures Anthology oyunlarında Türkçe yok diye oynamadım.

The Quarry Türkçe çıkıyorsa alınır o zaman.bu tür oyunlar Türkçe ise zevkli çünkü.Detroit Become Human,Beyond Two Souls gibi

• The Quarry | PS4 - PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazılı
    The Quarry | PS4 - PS5 | ANA KONU | Türkçe AltyazılıSupermassive Games 🔜 #TheQuarrytwitter
    “Who else is excited for "Teens Go Camping and Nothing Goes Wrong Simulator 2022"? #TheQuarry”
    https://twitter.com/SuperMGames/status/1505227815066734596
  • Until dawndan yıllar sonra ilaç gibi gelecek bir oyun valla hiçbir oyundan until dawndan aldığım keyfi alamadım

• Until Dawn’ın, Supermassive Games’in hastasıyız. Dark Pictures da çok iyiydi. Benim için mükemmel bir haber.

• Bundan 5 sene önce PS4 Pro aldığımda ilk oynadığım oyunlardan birisi Until Dawn'dı. Oyun deneyimi olarak güzel vakit geçirmiştim. Şimdi bu haberi görmek beni heyecanlandırmaya yetti :) Umarım gene güzel bir deneyim yaşatacak oyun gelir ve keyifle oynarız.

• Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt

House Of Ashes çok iyiydi oynamanı öneririm

• Oyun iyi de 700 lira farkında mısınız beyler

• Malesef çok pahalı ya kardeşlikle almak lazım yada kiralama yapan olursa öyle oynamak lazım

• House of ashes da güzeldi oynamadim ama izledim👍

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.