Şimdi Ara

The Quarry | PS4 - PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazılı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
5
Favori
11.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu durum daha önce yaşanmış mıydı herhangi bir oyunda? Bana çok garip geldi satışa sunulan bir oyunun storedan kalkması habersiz. Ragnarok,dead space remake, hogwarts legacy gibi oyunlarının kutulu sürümü geç gelse onlar da mı storedan kalkacak durduk yere anlamadım ki. Acil değil oyunu beklerim 1 hafta ancak geleceği kesin mi onu da bilmiyoruz ki hiçbir bilgi yok çünkü oyunla alakalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt

yaşandı hocam The Walking Dead: The Telltale Definitive Series oyunuda storeden kalkmış 3-5 gün sonra tekrar eklenmişti.

• byvolcan kullanıcısına yanıt

Cevap için teşekkürler hocam. Umarım beklenen oyunlarda bu olmaz. Hogwartsda,ragnarokta,resident evil 4 gibi gerçekten beklediğim oyunlarda böyle bir şey başıma gelse çok çok sinirlenirdim. Oyunu satın almak istiyorsun ve tüm storelarda oyun satılırken Tr storeda oyunu bulamıyorsun. Ne zaman ekleneceği de belirsiz

çıkış yapacak oyunlar tarafına eklenmiş

The Quarry | PS4 - PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazılı

• Bitirip satmak isteyen olursa talibim... PM atabilirsiniz...

• Oyunu 12 saatlik bir sürenin sonunda bitirdim. Bu tarz bir oyun için süresi biraz uzun, bir kişi hariç herkesi hayatta tuttum. Aslında geriye sarma özelliğini kullanıp onuda kurtarabilirdim ama bir sonraki oynayışıma bıraktım. Hikayesi sonlara doğru ters köşe yapacak gibi gidiyordu ve öylede oldu. Baştan sona acaba sonunda ne olacak diye oynadım ve QTE lerin ne zaman çıkacağı belli olmadığı için tüm oyun boyunca kendisine bağladı diyebilirim. Oyunda bazı detaylar yakaladım örneğin oyunun başında bir karakterle bulduğum ve yanımıza alıp almamanın bize bırakıldığı bir eşyanın oyunun sonunda işime yaramasını tahmin bile edemezdim aynı durum diğer topladığım deliller ve tarot kartlarındada oldu. Oyun sonundaki credits ekranına buna yönelik bir sürpriz bırakmışlar. Grafikler ve karakter modellemeleri çok başarılı, oyuncu kadrosu zaten yıldızlar geçidi ve orjinal seslendirmeler kullanılmış. Oyundan ziyade The Quarry için bir interaktif film diyebilirim sadece tek fark yönetmenin biz olması, oyunu bitirenler içinde film modu altında yeni bir mod açılıyor. Burada önceden belirlenmiş senaryolarda yani herkesin hayatta kalacağı yada öleceği durumların önceden ayarlandığı seçimlerle oyunu tekrar oynayabiliyor yada karakterlerin duygu seçimlerini özelleştirerek oynadığımız yönetmen moduda yer alıyor.

Fiyat olarak epey tuzlu ama bu tarz oyunları sevdiğim için elbette Türkçe dil desteği olmasınında etkisiyle ön siparişle alıp tamamladım. Türü sevenlere önerilir.

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

Bu tarz oyunları baya severim. Almayı düşünüyorum ben de ancak storeda oyun kaldırıldı. 5 gündür de geri eklenmedi. Ps türkiyenin keyfini bekliyorum almak için

• Oyunu oynadım bitirdim oyun kötü değil ama çok güzel de degil bana deseler 10 üzerinden kaç olur diye 10/7.5 luk oyun görseller bazen mukemmel bazen ise cok kötü oluyor Türkçe altyazı ile oynatti kendini ama tavsiyem oyunu indirimsiz almayin hatta bence kiralayan arkadaşlardan alıp alip oynayıp geri verin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Xbox a göre ışıklandırma neden bu kadar kötü olmuş acaba? Resmen sabote etmişler ps5 de oyunu.

• Yerelleştirmede neden böylesine konuşma ağzıyla tercüme yapılmış anlamadım.Tamam o kültüre özgü deyimler deyişler kullanılır da konuşur gibi de yazım olmaz ki.Mağazdan kaldırılmasının nedenini öğrendim bugün.Saçma ama mantıklı gelmedi değil, havadan nem aldığımız duyar'larımız var çünkü.

• :::LOSTPLANET::: kullanıcısına yanıt

Xbox ve steamden kaldırılmazken ps storeda niye kaldırıldı onu anlamadım. Hepsinde aynı altyazı var sonuçta

• Şu an PlayStation Store'dan PS4 veya PS5 sürümlerinin trial versiyonlarını ücretsiz kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

• :::LOSTPLANET::: kullanıcısına yanıt

evet dün oynaken zeki mürende bizi görecek mi falan diye bir altyazı geçti dedim ne alaka ya cıvıtmışlar iyice The Quarry | PS4 - PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazılı 

• Peki bu oyunun Türkçe yerelleştirmesini hangi stüdyo yaptı bilen varmı?

• oyun içeren hesabım sattıcam almak ısteyen varsa ciddi alıcı varsa baska oyunlarda var ıcınde beraber satıcam.

• Source kullanıcısına yanıt

Hocam oyun kutulu olarak çıktı mı acaba siz takipteydiniz. Dijitalde çıkmayacak herhalde tr ps storeda. Böyle bir durum beklenen triple a oyunlarda yaşanmaz umarım. Durduk yere almak istediğim bir oyun storedan kalksa hiçbir gerekçe gösterilmeden baya sinirlenirdim. Quarryi de merak ediyordum ancak çok büyük bir beklenti içinde değildim. Aynı durum hogwarts veya calisto protocol gibi oyunlarda yaşanmaz umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koftehor1 -- 28 Haziran 2022; 9:58:44 >
    Resmi olarak kutulu çıkmadı hocam ama İnternette satan mağazalar var 👍 Gümrükte sorun olduğu söylenmişti.

• Oyunun hikaye örgüsü acayip ağır ilerliyor,bana mı öyle geldi bilmiyorum. Sıkıldım oynarken,biraz sabır gerektiriyor gibi.

• Oyunun çıkış tarihi Türkiye'de ertelenmiş arkadaşlar. The Quarry | PS4 - PS5 | ANA KONU | Türkçe Altyazılı 

• Father Gascoigne kullanıcısına yanıt
    Evet oyun ağır ilerliyor dolayısıyla aksiyon sahneleri de çok sık gelmediği için bir yerden sonra sıkmaya başlıyor diyaloglarda aşırı fazla.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.