Şimdi Ara

The Punisher (2017) | Netflix | 2. Sezon Yayımlandı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
689
Cevap
21
Favori
29.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

Dizi uygulamamda The Punisher 17 Kasımda başlıyor yazıyor.

Via belli tarih belli
  • hani ekim idi?Bir ay daha mı beklicez?
  • Johnny Cash

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklemeye devam...
  • 1. Fotoğraf kahkaha attırdı.

• Tam da sınavlarımın bittiği gün başlıyormuş, ST gibi maratona oturacağım galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Tam da sınavlarımın bittiği gün başlıyormuş, ST gibi maratona oturacağım galiba.

Benim de 16sında bitiyor 17sinde JL + Punisher çok iyi denk geldi
  • Sanırım bir oturuşta bitireceğim tek dizi bu olacak, sabırsızlıkla bekliyorum.

• Az kaldı geliyor efsane..

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Bosslogic Punisher’ı izleyip yorumlamış.

quote:

Can finally talk about it YAY!. I don’t want to write too much as I want you all to enjoy for all its glory.

So without further ado… The show starts off relatively slow as was to be expected, however the character building & story telling is for me personally on par, if not better than all the Marvel Netflix originals to date (and that’s saying a hell of a lot). I can’t mention it enough how perfect @jonnybernthal is as Frank Castle/Punisher.

While there isn’t an insane amount of over the top action scenes, I will absolutey commend how good a job the show does at making the major scenes trigger many emotions for the viewer (Some are just oh so satisfying…). All in all the show does a damn fine job of setting up the story arc for S2 and leaves you wanting more, I personally want to give a shoutout to @amberroserevah who stars as Madani.

To the main cast @benbarnes Ebon Moss-Bachrach @jaimeraynewman4real @deborah_annwoll and everyone else, you were phenomenal!

Overall The Punisher is now my equal favourite along with Daredevil S1, can’t wait till you guys see it. Thank you @netflixanz

Ve beklentim düşer

• quote:

Türkçe altyazılı:

Bu ne berbat çeviri ya, kanala metinleri bana yollamaları için mesaj attım. Umarım yetkili bir abi vardır da, dönerler.
  • quote:

İlk 5-6 bölümün ağır bir tonda oluşundan ve kalan 4-5 bölüme aksiyon sığdırmaya çalışma klişelerinden bıktım

Netflix dizileri son zamanlarda beklenen aksiyon kalitesini de karşılayamıyor. Fragmanlarda gördüğümüz tüm aksiyon sahneleri son 2 bölüme de sığdırılmış olabilir. Şaşırmam.

Aksiyonu bol bir şey bekliyordum ama yavaş başlayan ve fazla aksiyon sahnesi olmayan yapımlar çıkıyor Marvel-Netflix ortaklığından.
  • Bu diziyi bayadir bekliyodum Punishere a ozel hayranligim var filmleri, oyunu cizgi romanlarini fln hepsini yaladim yuttum. Oyunu muhtemelen hayatimda oynadigim en guzel 5 oyundan biridir keske yeni nesil grafiklerle bidaha ciksa.

Fazla kalmamis umarim ortaya guzel bisey cikar, daredevildeki sahnelere gore umutluyum adamin hapsanede 20 kisiyi harcadigi sahne muthis otesiydi. Daredevilde kavgalar cok gercekci hosuma gidiyor.
  • Nihayet Punisher haftası geldi...

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cuma cumartesi pazar full'um, pazartesiye de hepsi çevrilir zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

Cuma cumartesi pazar full'um, pazartesiye de hepsi çevrilir zaten.

Artık çeviri beklenmiyor direk Netflix'ten alınıyor cuma öğleden önce dizi sitelerine bile yüklenmiş oluyor.
  • Hemen 1 aylık Netflix üyeliği almam gerek. Stranger things 2 ve Punisher için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

Cuma cumartesi pazar full'um, pazartesiye de hepsi çevrilir zaten.

Artık çeviri beklenmiyor direk Netflix'ten alınıyor cuma öğleden önce dizi sitelerine bile yüklenmiş oluyor.

OMG

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.