Şimdi Ara

The Punisher (2017) | Netflix | 2. Sezon Yayımlandı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
21
Favori
29.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

quote:

Orijinalden alıntı: umix353

quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

The Punisher (2017) | Netflix | 2. Sezon Yayımlandı

İyi bir oyuncu ama bu role yakıştıramıyorum bu adamı bir türlü Jon Bernthal veya Jon Hamm olmalıydı bu rolde

Jon Bernthal zaten bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

quote:

Orijinalden alıntı: umix353

quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

İyi bir oyuncu ama bu role yakıştıramıyorum bu adamı bir türlü Jon Bernthal veya Jon Hamm olmalıydı bu rolde

Jon Bernthal zaten bu

Teşekkürler, hatayı düzeltelim Thomas Jane olacaktı

• < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • trailer harika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 20 Eylül 2017; 17:36:36 >
  • Kasım veya Aralıkta gelecek herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son traillerda Metallica kullanmışlar eridim resmen.
  • Marvel's The Punisher Fragmanı - İnfazcı geri dönüyor! [Türkçe Altyazılı]
  • Öfff be fragman ateş ediyor
  • Fragman güzel sağlam duruyor.
  • metallicayi duyunca gaza geldim. sarki secimi hep boyle guzel olacaksa harika olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metallica ve Punisher??!!!! Kendimi kaybettim,ruhumu teslim ettim daha 30.saniyede. Bu nedir arkadaş,aman yarabbi!! Acayip beklentiye girdim. Bu nasıl bir fragmandır,biri 112'yi arasın ben gidiciyim..

46.saniyedeki silah seslerini,şarkının o an devam eden kısmının ritminde yapmışlar.Çakallara bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pantherus IV -- 20 Eylül 2017; 21:31:42 >

• Fragman fena

• Tüyler diken diken fragman çok güzel.

• Luke Cage'i yarıda bıraktım, Iron Fist ile Defenders'a da hiç başlamadım. Bunu da izlemeyecektim ama fragman iyi duruyor. Başlayınca yorumlara göre bakarım belki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adrenalin tavan oldu fragmanı izlerken :D
  • "Ay ben insan öldürememm kii" kahramanlarından bıkmıştık. Punisher ile adrenalin tavan yapacak
  • Dereyi görmeden paçayı sıvamamak lazım tabi ama sanki bu dizi beklentilerin biraz altında kalacak gibi(Beklentilerinizin ne düzeyde olduğuda önemli tabi).Benimkisi sadece bir his çok iyi bir dizide çıkabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Luke Cage'i yarıda bıraktım, Iron Fist ile Defenders'a da hiç başlamadım. Bunu da izlemeyecektim ama fragman iyi duruyor. Başlayınca yorumlara göre bakarım belki.

Bu iyidir hocam. Saydığınız diğer dandik diziler ile kıyaslamamak gerekir. Karakter çok güçlü bir kere. Netflix çöplüğe çevirmeseydi kendini ben dahil birçok kişi her yapımlarına böyle ön yargılı olmazdı. Daredevil iyiydi, bu sene çıkardıkları OZARK iyiydi, Stranger Things fena değildi, bu dizi de iyi olacaktır diye düşünüyorum.
  • luke cage, jessica jones, iron fist ve defenders netflix'e yakışmayacak kalitedeydi.bunlar her yapıma ön yargıyla yaklaşılmasını sağladı. Kısacası saydığım bütün diziler Daredevil'ın ekmeğini yedi onun gibi kalitelisini yapamadılar henüz. Punisher sadece dd kalitesinde olsa bile benim için yeterli olur.
  • Fragman güzelmiş

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.